Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

E ovako da se pohvalim malo :))) ponovio sam malo mog ljubimca pred novu godnu..

Kao prvo kupio sam mu dvd player koji sam odavno trazio :) Za sada sam zadovoljan sa njim u sebi ima navigaciju,tv,blutut :) cita dosta formata.. Kao drugo i trece kupio sam mu aluminijumsku antenicu (po meni mnogo lepse izgleda nego sa onom fabrickom dugackom) i aluminijumske papucice..

Evo kako sve to izgleda:

Picture_005.jpg

Picture_006.jpg

Picture.jpg

Picture_003.jpg

Picture_009.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mislite da li da menjam ove felne 15-ice sa gumama 195/55

Picture_001.jpg

Za ove felne 16-ice sa gumama 205/55

IMGP5704.jpg

Koje su vam lepse?

Obe felne su u super stanju

Edited by Stex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove 16-ice su za klasu lepse od petokraki.Svako ko oce jeftine neorginalne felne uzme neke 5-krake.rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam zamenio termostat i rashladnu tecnost..I mogu reci da je zamena veoma prosta... Sad imam osecaj da mi auto nekako lepse radi i naravno toplije je : : :thumbsup: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako danas sam se malo ponovio :) Nabavio sam patofne za mog brava.. Menjao sam se sa 15-icama koje sam imao za 16-ice marke TSW 7.5 jota ET 40 sa gumama profila 205/55 i 215/55..Felne su stvarno extra ali ima jedan problem tj. dva :D Na jednoj felni fali onaj poklopac i sraf (sto nije problem da se napravi) a veci problem je sto su gume previsoke pa mi napred kaci kada motam i zato sam se smorio :( treba da stavim manji profil gume.Mislio sam da stavim 195/45..A mozda ih i prodam....Evo nekih slika kako mu cuce...

Picture_001.jpg

Picture_005.jpg Picture_007.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

felne su lepe i lepo mu stoje.Ali gume su prevelike.Moras da se drzis osnovnog precnika tocka +3% u vrh glave.Znaci otvoris neki Tyre calculator i upises osnovnu gumu 175/65/14 i onda poredis sa precnikom guma u 16 cola varijanti....thumbsup.gif Ja vozim 195/45/16 i mislim da mu je to prava mera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam planirao da stavim gume 195/45 R 16 ali da li je to sto posto sigurno da nece nigde da kaci kad se mota i ostalo?

A koju bi visinu gume morao da stavim kada bi stavljao 17-ice felne? 40? Nasao sam neke abarth 17-ice pa bi menjao za ove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mislim da ce sa 17-icama biti previse truckavo.. Evo sad sam uporedjivao na kalkulatoru i po meni najbolje je 196/45-16 nije mnogo velika razlika u odnosu na 185/60-14..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam popravljao onaj prekidac u gepek vratima koji sluzi za sijalicu u gepeku.Problem je bio samo sto se zaprljao dovoljno je bilo da ga naprskam kontakt sprejom i prpradio je.. E kada sam vec to uradio reko da ubacim jednu plavu neonku u gepek umesto one sijalice dzabe mi stoji u garazi i nicemu ne sluzi i evo kako je sve ispalo...

Picture_010.jpg Picture_009.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas mu zamenio ulje,sve filtere,svecice,cistio leptir gasa,zamenio zadnje amortizere stavio sam od mare-e dao mi drug posto njemu nisu trebali a moji bili nacisto riknuli :) videceu kako ce se ponasati sa ovim amortizerima mozda ce biti dobro a mozda i lose...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaj tog druga ako ima i farove od Mare-e da ti da :whistle: pa xenoni, i to će biti skroz u redu! slažem se sa ostalima da bi trebao možda malo da se spusti ali nije neophodno ;) i možda da nabaviš neke čepove za felne, malo mi je ružnjikavo ovako sa rupama :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

To cu ga danas pitati vidis nisam se setio toga :) Za spustanje se jos premisljam cas mi izgleda ok pa drugi put kad ga pogledam izgleda visoko :D cepovi su u planu kada budem pravio ovaj jedan sraf i poklopac sto mi fali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo danas resio da ofarbam klesta i dobose..Izabrao sam tamno zlatnu boju,doduse cimao sam se kako ce ispasti ali na kraju je ispalo super..Sad kao da imam Brembo kocnice :D A i nasao sam neverovatno lako resenje za cepove..Koristio sam poklopce od balona za vodu koji pasu ko da su namenjeni za to :) samo sam ih osmirglao presao prajmerom i posle prefarbao u crnu...Ostaje mi jos da ofarbam ove plave srafove u zlatnu boju da vidim kako ce to da stoji jer ovako sa plavim ne ide bas nesto...

Picture_232.jpg Picture_233.jpg

Picture_234.jpg Picture_236.jpg

Picture_237.jpg Picture_238.jpg Picture_239.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...