Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo i ja resih da predstavim moju masinu :) Radi se o Fiat Bravu 1.2 16 v 80 ks uzeo sam ga prosle godine u decembru sa nekih 108 hiljada km a sada trenutno ima 124 hiljade.Od opreme ima Klimu,air bag (za vozaca), abs, el. podizace prozora.. Za ovih godinu dana me je dobro sluzio nisam imao skoro nikakvih problema :) ( da ga ne ureknem ) :) Pre neki dan sam mu menjao ulje filtere sve promenio antifirz kupio zimske gume....

Na njemu nisam nista posebno radio tek imam u planu nekoliko stvarcica ali to na prolece kad otopli malo :)

Za sada sam mu farbao fabricke ratkapne da cisto malo bolje izgleda,Napravio sam mu masku bez znaka,ugradio maglenke...Jos cekam da nabavim neki dvd player pa da mu ubacujem muziku..Za sada u garazi cekaju dva pojacala,woofer 12' JBL dve elipse i dva kruga marke boschmann. Takodje i felne cekaju bolje gume i prolece..marke su Zneder 15-ice planiram da ih farbam nesto u kombinaciji sa crnom ali to cu tek videti sta cu i kako cu...

Evo neke slike to je to za sad ako mi padne jos nesto napamet obavestavam ;)

kpicture001.jpg kpicture002.jpg

kpicture004.jpg jeccccs001.jpg

jeccccs005.jpg jeccccs006.jpg

picture00354.jpg picturewp.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leeep autic,nema sta.Vidim da nisi jos potrefio cipele za njega.Samo probas.Slikaj tu masku bez znaka,da vidimo.rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne imam ove 15-ice..Kako vam se cine da li da ih stavljam na njega ili da trazim neke druge?Masku i maglenke slikam sutra pa stavljam :)

Edited by Stex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mislis na ove zadnje,lepe su.Nisu bas nesto agresivne al lepo stoje.Ako volis malo sportskije,probaj nesto od 16 cola...rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

extra auto , da te lepo sluzi i mnogo mnogo kilometara predjenih :thumbsup:

a reci mi gde si nabavio ovu hromiranu mrezicu ?! :question: posto sam ja u bg nalazio samo crne :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ;) Mrzicu sam nabavio ovde u Mladneovcu pre 2 godine uzeo sam metar sa metar.A mozes da je nabavis na bubanj potoku subotom ima kod jednog lika sto prodaje spojlere ne znam koja je tacno cena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maska je super.Svidja mi se.I maglenke su extra,samo koliko ce preziveti na toj poziciji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako si radio masku?Sta je potrebno pre uglavljivanja mrezice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

e to i mene zanima , kad si skinuo onu plasticnu ,,mrezicu,, kako si pricvrstio ovu novu , tj cime ;)

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije to problem....Vise je zanimljivo kako je izvrsio operaciju nosa,to jest kako je isekao onu sredinu sto nosi znacku?rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok,kad skines znacku ispod ostaje most od plastike.Lako je ukrojiti mrezicu.Pitanje je kako iseci most da se ne vidi kad se stavi mrezica.Druze Stex,ajd uslikaj to malko iz blizine,podeli s nama iskustvo.thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

One dve fabricke crne mrezice sam skidao lemilicom a pipke koji su ostali sam skidao skalpelom da bi mrezica mogla da legne skroz uz masku.

E sad kada se skie to i kada se odsrafi znak ostane taj most u sredini koji sam ja sekao onim finim testericama koje sam nekad koristio za tehnicko obrazovanje u skoli :) nije nikakav problem samo treba da se lepo polako prate linije.

Onda samo ostaje da se iskroji mrezica i da se zalepi. Ja sam je lepio sam onom vrucom plastikom iz pistolja i jos drzi i masku sam morao u sredini da lepim silikonom jer kada se isece most isece se i srednji drzac :).I kada se skine maska na haubi ima isto kao most iza ovogo mosta sto je na masci pa sam i njega farbao u crno da se ne vidi ispod mrezice.. Jedini je problem je sto ostaje crno na mestu gde sam sekao testerom u duzini od nekih 2 cm pa se malo vidi kad se pridje bas izbliza ali nije nista strasno...Jbg. nisam imao nista slicno da zakamufliram :)

Slikacu posle pa stavljam slike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je ovo sve tvoj rucni rad,onda svi komplimenti na obavljenom poslu i domisljatosti.thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo,nema sta.To sto se nazire ispod mrezice ,deo haube...pa sta,mnogim kolima se i vise vidi ceo vezni lim kroz gril.Svaka cast,bacam se na trazenje mrezice.thumbsup.gif

Edited by bokija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predpostavljam da je original branik stradao pa je zamenjen ovim bez otvora za maglenke.Nisam video mladje Bravo aute bez maglenki.Obicno je to obelezje 1.4 12v i starih 1.6 modela do 98 kad je to bilo dodatna oprema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih znao stvarno ovako je uvezen iz italije..ja mislim da ima i mladjih koji nemaju prednje maglenke.Kod mene je bila instalacija ali nije imao prekidac za prednje maglenke u onoj fiokici...Pa sam sam busio rupe na braniku pravio drzace i povezao na poseban prekidac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda je fabricki bez maglenki.question.gif To je prvi 1.2 koji sam video bez maglenki.Nema veze,bas si mu ove lepo nakalemio,samo da prezive zimu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...