Jump to content
FAS Goran
kole

Takmičenje - najprljaviji auto

Recommended Posts

;) sve česti za res-a :)

zaista, ali polako, ček da se denem da idem negde van grada ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odem ja u Nedelju na pecanje sa zetom,malo kao da bacamo varalice da jurimo stuke po kanalima i kao gde cemo odemo na Jojkicev dunavac on pochinje negde kod pancevca pa ide tamo negde do Koteza...

 

E sad da bi se stiglo do tamo morao sam da vozim nasipom koji ide pored Dunava i stiti celu levu obalu Dunava,ljudi ne bi ste verovali kakav mi je bio auto steta nisam fotkao inace bih pobedio za sva vremena :laughing: :laughing: :laughing:

 

Najjaci momenat kad sam izasao na put posle pokusaja pecanja (posto je rukavac bio zaledjen nismo ni pecali tu) auto trese ko lud,ja rekoh sta je sad koj q proveravao sve srafove,pomislio mozda mi se felna neka odvila stao na pumpi  da proverim da nije neka guma ispustila...

 

Razmisljam ma felnu nisam iskrivio ?  Mozda sam gumu iskrivo, ma nemoguce nisam izao ni 5 na sat niti sam lupio negde... I tako gledam i slucajo skontam kad sam pogledao zadnji tocak da je u felni bilo jedno 16 kg blata :2guns: :2guns: :2guns: uzmem pogledam ostale tockove,bili su dosta bolji ali sy svi imali po malo blata...

 

Naravno posle isao na puskiranje i stvar se popravila :laughing:  lik je jedva uspeo sve da skine...

 

Inace godinama pecam i sa statrim kolima sam se zavlacio skoro svugde,i nikad mi se nije desilo da mi se flene tako napune blatom...

 

Mozda je OFF krivo mi sto nisam sliko auto

Edited by s@le

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan:

 

20161224_142205.jpg20161224_142140.jpg20161224_142125.jpg

 

A, onda je opet polako postajao auto:

 

20161224_150744.jpg

 

:D 

 

Nemam sliku na kraju posle ovog pranja, al' imam od jednog pranja pre, ista perionica i isti auto majke mi :D:D 

 

20161027_174717.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon ovog nikad nećete želeti da operete auto!

 

nikita%201.jpg

 

Potrebno je samo malo mašte i vaš automobil, iako prljav, može postati pravo remek delo!

 

nikita%2011.jpg

 

Sigurno vam se bar jednom dogodilo da na svom prljavom automobilu zateknete poruku ''operi me''. Mnogi su nakon toga brže bolje oterali auto u perionicu, ali kada biste ovo zatekli na svom vozilu verovatno ga više nikad ne biste oprali.

 

nikita%20111.jpg

 

Naime, Nikita Golubev iz Moskve svakodnevno oduševljava svoje sugrađane. Kad god naleti na prljavi automobil on na njemu iscrta pravo remek delo!

 

nikita%201111.jpg nikita%2011111.jpg

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...