Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Juce sam ga video na Kosutnjaku, auto je za :unworthy: . Nemam komentara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

auto je zlo i naopako :) ... e jel snimao neko onaj start sa loodilom u kolima, ono potpisivanje 30m uzbrdo posle lezeceg?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh ja sam to hteo da pitam.Ima li ko snimak?

Kolega Loodilo se smejao celim putem gore kroz sumu dok smo "pokusavali" da se uzveremo uz brdo.Malo smo bili teski al nekako uspesmo. :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pridruzujem se pohvalama! Odavno me jedan auto nije ovako odusevio! Apsolutno nemam zamerke! :unworthy:

Za pohvalu je posebno to sto auto nije nakaradan nego je zadrzao fabricka svojstva sto se tice stajlinga!

Jos jednom, BRAVO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slabo je to BOJKE, mislim moze to i bolje!

Salim se, auto je boles'!

Ide kao Meklaren F1! :D

Ono sto tvoj Coupe od 350ks i moj Punto od 69ks imaju zajednicko je - Exide akumulator! :D

Koliko ti treba vremena za put BG - KV?

Snimak potpisivanja na uzbrdici nema, ali ima kad ste se vracali. Prvo se cuje auto, 5 sekundi kasnije dolazite, 10 sekumdi kasnije loodiloo shvata da je prodaja Sportinga njegov naredni korak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice puta BG-KV treba oko 1,5 sata ako se "malo" sprzi.Puno zavisi od gustine saobracaja ali mnogo realnije je 2 sata opusteno.

Krivo mi je sto nema snimka ali bice prilike ponovo.Malo mi je omakla noga pa je ispalo onako ali ja sam se odusevio kroz sumu jer je zvuk bio extra.Citiram kmolegu poznatog forumasa"slusaj blow off kako se cuje".Bilo je zanimljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice puta BG-KV treba oko 1,5 sata ako se "malo" sprzi.Puno zavisi od gustine saobracaja ali mnogo realnije je 2 sata opusteno.

Krivo mi je sto nema snimka ali bice prilike ponovo.Malo mi je omakla noga pa je ispalo onako ali ja sam se odusevio kroz sumu jer je zvuk bio extra.Citiram kmolegu poznatog forumasa"slusaj blow off kako se cuje".Bilo je zanimljivo.

Oduševljen sam vožnjom i automobilom :) ovo za blow off je izašlo iz mojih usta :) melem za uši! Nisam se skoro vozio u automobilu ovakvih performansi. Svaka čast Bojke, samo napred druže!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam ti video azdaju :w00t: oko podneva,kuca,ispred garaze,na putu KV-VBanja :whistle: a u garazi neki BMW 5-ica :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda si druze prosao pored moje kuce.Sto ne svrati na picence?Inace BMW je neki nemac dosao da mu uradimo plin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se malo javimo.Pozdrav svima,sledeca slika je za one koji su mi "uputili kritiku" na stanje zadnjeg branika na skupu.Salim se naravno,Inace zadnji branik su mi taksisti ogrebali na parkingu.Ja sam za skup imao drugi spreman ali nisam mogao da ga namontiram jer sam bio bolestan.Evo konacno sam nasao vremena i zamenio famozni branik.Ovako sad izgleda. :thumbup:

Slika0173.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je vrh, sve pohvale za trud i rad, samo plin ne lezi ovako temperamentnom autu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sa plinom sam i ranije objasnio.Bavim se tim poslom pa mi je na neki nacin bio izazov da resim da sa tom snagom radi na plin.A kolega Pr menadzer se uverio kako radi i kako mu lezi plin na onoj kratkoj voznji. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda si druze prosao pored moje kuce.Sto ne svrati na picence?Inace BMW je neki nemac dosao da mu uradimo plin.

Hvala na ponudi :welcome: ko da sam ga popio :p ali znas kako je bio sam na poslovnom putovanju,povezao par mesta :( a treba svuda stici :X

Lepo ispao zadnji branik :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrh,nema sta! I ja sam to prokomentarisao za plin,ali sam se onda uverio da nema razlike! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sa plinom sam i ranije objasnio.Bavim se tim poslom pa mi je na neki nacin bio izazov da resim da sa tom snagom radi na plin.A kolega Pr menadzer se uverio kako radi i kako mu lezi plin na onoj kratkoj voznji. :thumbup:

Ja nisam ni znao da trošimo plin kada me Bojke provozao :whistle: Sve mi u glavi da je sipao :rofl::robo::unworthy:

Branik super ispao :thumbup: nego jesi možda mogao na neko drugo mesto da staviš čep za dopunu plina tj da ne bušiš branik? :coffee:

Edited by loodilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod kupea je malo zeznuto za cep za plin ,nema bas puno mesta gde bi mogao da se stavi tako da je ostao na starom mestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel mozes i meni na dedri da nastelujes plin da ide kao tvoj kupe :question:

mislim ako to ne mozes onda i nisi neki majstor :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice stelovanja nije nikakav problem.Samo ubacimo novi firmware i ima da ide ko raketa a da trosi ko upaljac. :smoke::rofl:

Meni auto trosi 5 litara plina.Na 5o km.Ponekad i na 30 km. :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da ne bude da se nista ne radi zamenjena je zadnja balans stangla sa novom debljom.Jos mi treba prednja od Dedre Integrale pa ako neko zna gde ima neka javi. :thumbup:

Slika0287.jpg Slika0288.jpg Slika0285.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...