Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima.Neko vreme se samo uzivalo u voznji,nije nista radjeno na kolima.Evo slicice srednje konzole koja je presvucena 3M karbon folijom.Uzivo tek izgleda extra.Ko god se razmislja da li da radi ovako nesto na svom autu,moj predlog je GO FOR IT!!!

Slika0123.jpg

BOJKE, konzola ekstra odradjena, svaka cast. Dosta ljudi se odlucilo da odradi svoje instrument table u karbon foliju kada je videlo moju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdravim Bojke,inače auto totalno po mom guštu,jak motor,a decentan eksterijer sa mnogo stila,ne razumim kako mnogo njih uništi auto sa glupim dodacima koji jednostavno ovom autu ne leže,ima mnogo auta kojima su potrebni dodaci ali

Fiat coupe-u osim LE pragova i branika nije potrebno apsolutno ništa,p.s

FLEA has done it again :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trust me ,he did!!!

A nadam se da ce ponovo raditi za mene kad budem odradio sve kovano.

Juce na auto putu potvrdjeno,cak imam i video klip ali ne bih bas da ga postavljam.Postignuta brzina znatno,znatno veca od serijske maksimalne brzine.Nije mi bas bilo svejedno ali sam morao da probam.Ponasanje auta neverovatno mirno.Mislim da mu je aero dinamika dorasla velikim brzinama.Sto se tice spojlera fabrika je tu definitivno stavila tacku na izgled sto se mene tice.Jedino sam dodao mali spojler na gepeku u stilu M3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trust me ,he did!!!

A nadam se da ce ponovo raditi za mene kad budem odradio sve kovano.

Juce na auto putu potvrdjeno,cak imam i video klip ali ne bih bas da ga postavljam.Postignuta brzina znatno,znatno veca od serijske maksimalne brzine.Nije mi bas bilo svejedno ali sam morao da probam.Ponasanje auta neverovatno mirno.Mislim da mu je aero dinamika dorasla velikim brzinama.Sto se tice spojlera fabrika je tu definitivno stavila tacku na izgled sto se mene tice.Jedino sam dodao mali spojler na gepeku u stilu M3.

kako znam deklariranu tvorničku brzinu,a i približno maksimum getribe,otprilike i znam o kojoj je brzini

riječ,svakako u rangu puno puno skupljih automobila,svaka čast :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da je,standard u turbo plus modelu,iako vrlo rijedak barem kod nas,nadam se da nema problema s njim,ali

opet nema šta nema na internetu za nabaviti :D,koliko si platio čip,regulator goriva i dizne kod flee,ako si kod njega sve nabaavljao,naravno ako nije tajna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tajne nema.Chip je bio 470e,stigao je spreman samo sam ga bocnuo u slot. :unworthy:

Dizne sam kupio u SAD.Kostale su me oko 400 e a regulator je takodje stigao od Flea po ceni od 80 e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam nabavio 4 dizne bosch nove od focusa rs po cijeni 44e komad iz Velike Britanije,ima neke šema oko transporta,ali uglavnom cijena do kućnog praga,novo sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bojke čitao sam na uk forumu da si nabavljao preko tete intercooler iz švedske,ako se ne varam?

Koja marka je u pitanju i cijena,jer imam dobre prijatelje gore,pa ako imaš neki link da vidim

šta imaju u ponudi,hvala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intelkuler je kupljen kod firme Dalhems.Lako ces ih naci googlom.Cena je bila 250e s tim sto sam ga ja dobio na poklon.Velicina interkulera je 600x300.Jedva sam uspeo da ga upasujem i zato predlazem malo manji model.Ako te jos nesto zanima samo pitaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh kad malo bolje razmislim auspuh mi je iz Svedske takodje.Marke je Simons i prohronski je.Izgleda da moj Kupe uopste nije Fiat iz Italijhe nego iz Svedske!!!? :blink:

Ma ne prave ni oni losa kola. :thumbup:

A i poznati su po petocilindricnim motorima. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa loncima nemam problema,oni su ručni rad od prohroma,naravno kako budem pri financijama tako

ću zamijeniti cijevi na 2.75 ili 3 incha,o tom potom :D,nego reci mi imaš li neki filmić osim onog što ima na youtube-u o tvom coupe-u,a da mi ga pošalješ na p.m :D i reci mi koja je cijena felgi od

brava,mislim na nove ako znaš,stavrno me fascinira ovaj tvoj, mada je meni uvijek prvi odabir 16vt,ali

kad pogledam na 20vt je bogatija oprema što interijera,a i startu imaš brembo brenze,a opet motori

20vt su u engleskoj u donosu na 16vt superiorni,pa kad tražim neku informaciju rijetko naiđem na

diskusije o 16vt.ali sve se to svede na isto,pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno ne znam cenu novih felni ja sam kupio sasvim slucajno polovne.To su jedine 18ice bas za Fiata na koje sam do sada naleteo.

Sto se tice filma imam jedan od skoro sa auto puta i "malo" vecim brzinama.

Ja licno sam vozio i 16vt,cak sam imao i Deltu 16vt ali licno mislim da je 20vt nekako pozeljniji,bar za mene.Ima zestok zvuk,cuje se poput dvotockasa,kultivisan je i dosta izdrzljiv.Uz to kao sto i sam znas ima 6 brzina menjac,brembo kociona klesta,sparko kosku,recaro sedista,fabricke spojlere itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno.Za sada sam zadovoljan.U planu je stroker kit na 2.4,jos veca turbina,pogon 4x4 i jos neke sitnice. :rolleyes:

Nadam se da cu samo uspeti finansijski sve to da propratim ali potrudicemo se.Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo napred, sve se moze kad se hoce. Nego koliko ima ks sada, jesi li bio nigde na valjcima? Dodji u avgustu na sr u bg da oderes mnoge jake aute :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije merena snaga tako da nema potvrde koliko tacno ima ks.

A sto se tice street race doci cu kao posmatrac sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno.Za sada sam zadovoljan.Nadam se da ce se uskoro ici na sledeci nivo.Jos malo snage nije naodmet. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je boli mozak :unworthy: fino i kulturno sredjen :rolleyes: samo tako nastavi :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda kao prava formula : :unworthy: sjajno,nijedan auto me nije odusevio kao ovaj danas. bravo bojke

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glavni problem je sto ljudi uglavnom lako preteraju sa stajlingom ,ja se nadam da sam uspeo to da izbegnem.Auto je ostao totalno serijski spolja osim malog spojlera na gepeku.

Mnogo mi je bilo bitnije da se fokusiram na ono sto je ispod haube tako da je to dalo rezultate. Auto jos bolje ide,lepse zvuci a spoljasnji izgled mu nije narusen nekim letecim spojlerima.

Mislim da je to recept za dobar izgled. :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...