Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Danas uredjena i reglaza u KG zato sto su stavljene sve 4 nove Falken 215/35-18.U povratku za KV malo isprobano lezanje i sve sto mogu reci je vrh. :unworthy::unworthy::unworthy:

Vise nego zadovoljan sam ponasanjem po krivinama a tome svakako doprinose puno teflonski selen blokovi i veoma tvrdi amortizeri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice spojlera istog sam misljenja.Nagledao sam se na netu raznih "letecih" cudestava i svi su mi nekako odudarali od linije kola.Kad sam video kako ovaj spojler izgleda pomislio sam to je to.I izgleda da nisam pogresio. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je interesantno kako Coupe moze vrlo lako da se isciganise sa raznim cuning smajling glupostima, a nekako je ovaj auto (na zalost) magnet za takve. Srecom, nadje se i neko kao BOJKE ko uradi auto za svaku pohvalu, kako tehnicki tako i estetski... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako lep primerak :rolleyes: ,odradjen sa merom :unworthy:

a sto se tice tog motora i njegovih krajnjih granica,evo jednog zanimljivog clipa,

mislim da je isti ili jako slican motor u pitanju,ispravite me ako gresim :question: ,

ali u drugoj karoseriji :rolleyes: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije greska,to je to.U Brazilu je u Mareu ugradjivan 20vt motor.Ova Marea na klipu je jedna od najjacih primeraka.Samo mogu da zamislim kako ide.Mada misljenja sam da sa tom snagom na prednjim tockovima nema upotrebljive voznje na normalnim putevima i po krivinam.Ovo je auto za 402m.Ja licno planiram ako sa snagom dodjem do zeljenog nivoa OBAVEZNO uparim sa pogonom na 4 tocka(od Dedre Integrale ili od 155 turbo 16v).

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si za to :yes,ovolika snaga samo na prednjim tockovima :blink: je cisto za pravac

al rekao da stavim clip,posto je ista masina u pitanju :D

inace sa 4x4 jeste jos slozenija procedura :( sredjivanja Coupea B)

ali ce sigurno biti mnogo prijatniji :p za krivinarenje :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo slika delova koji su ugradjeni na auto.

STA50125.jpg

K&N 57i filter za vazduh

STA50127.jpg

Forge Motorsport dump pop off

STA50129.jpg

Teflonski selen blokovi marke Popwerflex

STA50130.jpg

Wideband AEM

STA50137.jpg

I najbitnije na kraju Garet GT2871R

STA50133.jpg

Denise ova na kraju je za tebe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada se bude pravio veći skup u BGD-u, ima da dođete.

Ako ne možete, poslaćemo kamion po auto, pa ćete opet da dođete.

Ako ne možete ni to, poslaćemo kamion i još par jačih momaka, pa će utovariti Coupe i pod velom mraka opet dovesti aute u Beograd. :D

Ali, kako god da okrenete, moraćete da dođete u Beograd. Vaši auti će ionako već biti tamo... :rofl::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelep auto,a josh lepshi projekat samo je po meni veliki greh voziti ovakav auto na plin! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Neshaoct

Sto se mene tice druze imas obecanje,dolazim obavezno.Ne moras da saljes nikog po auto. :rofl::rofl:

Mozda uz put poteramo i Juga pa da bude kompletna ekipa.

@Dejan_Zr

Ja licno se bavim tim poslom.Bio mi je izazov da ga uradim.I kao takav radi odlicno.I samo pod jednim uslovom je plin na kolima a to je da radi potpuno isto kao na benzin.Posto sam veliki ljubitelj sportske voznje odmah bi skinuo plin sa kola ako ne bi zadovoljio moj kriterijum. :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

ChobbyNS - Hvala na komplimentima! Ovo je bila Bojketova flotila od 590 KS ukupno, pa je crveni Coupe dobio prekomandu u Prijepolje :rolleyes: Sada je ovde na tajnom zadatku :whistle:

Neshaoct - mi cemo Nesho izgleda biti u BG-u, a to necemo ni znati haha :thumbup: ... Salim se, dolazimo obavezno samo da najavite unapred kada ce biti da se organizujemo :welcome:

Dejan_Zr - Dejane, ja sam bio ogorceni protivnik ugradnje plina u auto, jos kad sam video sta se mojim drugarima desavalo zbog nestrucne ugradnje... Pakao :realmad: Posle sam video i probao mog sadasnjeg Coupe-a koga je Bojke sredio kako treba i ugradio obican venturi. Utisci su bili da nisam mogao da verujem da je razlika u voznji na plin i benzina neprimetna, a potrosnja plina je u proseku 11 litara, sto je za auto od 220 KS vise nego prihvatljivo. Sa mojim Coupe-om su razbijene sve iluzije da li moze ili ne moze plin u kombinaciji sa turbom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelep auto,da te lepo sluzi,drugar je imao coupe sa 160 ks. brz auto nemogu ni da zamislim kako ide ova tvoja azdaja,pusti neki video,mora negde da ima i snimak kako to cudo ide,a ovo je taj coupe od drugara snimak kad ga je kupovao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na lepim recima,sto se tice snimka nesto nikako da napravim neki video klip pa da to okacim.Iskreno nije se ni saliti sa ovi nasim vrzinarima,tako ih ja zovem.Danas za dlaku da uletim u radar.Srecom kocnice mog kupea su bile brze od pandura koji je potegao laser da me slika. :whistle::thumbup:

Bice neki snimak uskoro obecavam.Sto se daljih planova tice nadam se 4x4 pogonu i 500ks. :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bojke & AO" Znam da je plin dobra stvar shto se tiche ekonomichnosti ali nznm, znam da ume da napravi dosta sranja kako na ventilima tako mozhda i na cilindru i klipu, mozhda greshim! Probao sam jedan auto da vozim na plin i na benzin (u vozhnji sam to menjao) i nije se osetila razlika, ali bio je u pitanju sekvent plin ali opet, ne volim ga :S

Btw zhelim ti srecan i lagan put do mega argele od 500 grla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice plina snage u koje sada zalazi moj auto i koje ce mozda imati nadam se, sve je manja mogucnost da radi na plin.Zato ce u jednom momentu verovatno morati da bude skinut sa auta ali tek kada ne bude mogao da zadovolji apsolutno normalan rad motora kao i maksimalnu snagu .Za sada sve radi kako treba. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je druze nije za prodaju a i kad bi bio cena bi bila verovatno "nerazumna" za nase uslove.To je zbog toga sto je ulozen ozbiljan novac u tuning motora,trapa,vesanja itd.U svakom slucaju hvala na ponudi.Vidim da te zanima 20vt.Nazalost kod nas ih je bas malo,pogotovo dobrih.Ja sam imao 2 komada do skoro.Ovaj sto sam ga prodao imas ga u automobilima clanova,vlasnik je Denis iz Prijepolja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...