Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Bojke svaka cast na ulozenom vremenu, trudu, novcu... :unworthy:

Auto ti je prelep, izgleda bas kako treba, sve na svom mestu...

I felne su legle bas, baaas dobro... :thumbsup:

Vidi se da si temeljan, i ni na cemu ne stedis tako da ne sumnjam da ces ostvariti ono sto si naumio...

Puno srece u daljem radu... I ovako je auto bomba na tockovima, a ne mogu da zamislim kako ce to sve izgledati sa 500 KS i integralnim pogonom... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ljubomoran :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

BOJKE, ova Alfa sa slike je tvoja?

17375983.jpg

Koji motor je u njoj i da li je na prodaju? :whistle:

Cuh da imas i Punta 1, turbo .. pa baci slike njega, i Alfice .. :)

Moracu sa loodilom da napravim neki dil, da "skupimo dzeparac" i da damo za cisternu plina da nas vozis po Kraljevu malo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav druze.Ova Alfa na slici je 2002. god obican 1.6 t.s(s tim sto je full oprema).Iskreno zbog toga je i prodajem.Imam kupca za nju koji bi trebao u nedelju da je kupi.Posle toga razmisljam se da uzmem il 147 2.0 ts ili neku Kapu 20vt.Ja licno bih uzeo Kapu ali posto mi je ovo drugi auto i vise ga vozi zena ona je za 147 jer je na nju vise navikla.Videcemo sta ce biti za par dana.Ako je slucajno ne prodam javicu.

Sto se tice Punta,vozi ga sestra.Radi se o Puntu I GT od 98 kw,crne boje.Nemam nesto slika ali napravicu pa cu staviti da se vidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad budes mogao baci koju sliku Punta! :thumbsup:

Da li si merio, koliko Coupe-u treba od 0 do 100km/h?

... ili 100-200km/h, ili 200-300km/h? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jednom prijateljskom caskanju sa clanom foruma skrenuta mi je paznja na temu o ovoj makini. Sa zadovoljstvom procitano svih 7 strana. Stvarno auto (i vlasnik) zasluzuju unworthy.gifunworthy.gifunworthy.gif.

Pozz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala druze puno.Ovo je bio prvi korak u nesto ozbiljnijem sredjivanjom mog auta.

Na redu je drugi,i planiram ga za zimu.Naime razmisljam o 2.4 konverziji,sa kovanim klipovima,klipnjacama itd. :smoke:

Trenutno sam sprecen da se bavim autom jer po ceo dan lezim zbog povrede kolena koje je u gipsu.To mi remeti planove ali nadam se da cu se oporaviti skorije pa da mogu da nastavim gde sam stao. :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je ovo onaj Fiat Coupe na pravcu kod Ratine onda ga vidjam non-stop. Sutra idem za Cacak pa ako vidim auto kod garaze svraticu do tebe. Masina je ludilo. Veliki pozdrav i nadam se da se vidimo sutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je taj druze,s tim sto stoji sad u garazi jer ga ne vozim zbog povrede kolena.A ti slobodno izvoli sveati na pice ja sam definitivno kod kuce. :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad krecem za Cacak, pa se vidimo kad se budem vracao nazad, negde oko 13h. Hvala na pozivu i vidimo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sad sam video ovu temu i sa zadovoljstvom sam pročitao svaki komentar i mogu da kažem samo jedno; PERFEKCIJA!

Svaka čast za uložen trud,znanje i novce, da se voziš u zdravlju i veselju!

:clap::welcome::unworthy::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno Fiat sa kojim forum može da se pohvali! Vidjam ga često na putu ispred tvoje radionice... odličan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da ne bude da se nista ne radi zamenjena je zadnja balans stangla sa novom debljom.Jos mi treba prednja od Dedre Integrale pa ako neko zna gde ima neka javi. :thumbup:

Slika0287.jpg Slika0288.jpg Slika0285.jpg

Pozdrav...Interesuje me gde si nabavio ovu zadnju balans stanglu? I koja je cena? I da li se oseca neka razlika posle zamene? Meni treba takva ista je kod mene na bravu :)

I da li znas mozda koja je debljina nove stangle a koja stare?

Edited by Stex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima momci.

Hvala na lepim recima. :thumbup:

Sto se tice balans-stangle stigla je iz Engleska i kostala je oko 200e.Ako te zanima imam i link.Inace njena debljina je 24mm,dok je fabricka 19mm.Postoji jos i debljine od 22mm.Ja sad jurim prednju da nabavim od 26mm,dok je serijska 23mm.

Uskoro ocekujem da ce se nastaviti sa jos ozbiljnijim tuningom.U planu su kovani klipovi i klipnjace za konverziju na 2.4.Malo ce potrajati ali mislim da vredi svaki dinar.Bice i slika naravno. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da li se oseti neka razlika kada si stavio deblju stanglu?Nesto mi skupo tih 200 evrica razmislajm nesto da li bi moglo to nekako da se napravi od sipke odgovarajuce debljine to moze da odradi svako ko ima masinu za savijanje cevi... Ili tu treba neki poseban materijal za tu stanglu....

Edited by Stex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jeste poskupo ali kompletan Eibach kit za Coupea kosta 500-600e.Ja sam se odlucio da kupim zadnju novu a prednju da stavim od Integralke jer pasuje.

Sto se tice pravljenja ,odustani odmah,moj ti je savet jer je sama balans stangla napravljena od specijalnog celika odgovarajuceg kvaliteta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To si upravu ne mozes nikad napraviti odgovarajuceg kvaliteta...Videcu kolika je kod mene debljina na bravu pa ako je uza od te tvoje fabrice i ako hoces da prodajes ti tvoju da pravimo posao onda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...