Jump to content
FAS Goran
boki

Mobilni telefoni - pitanja, problemi, iskustva (+ Tips and Tricks)

Glasanje :)  

242 members have voted

  1. 1. Koji je po vama najbolji proizvođač mobilnih telefona?



Recommended Posts

Taj sam ja imao samo sto je moj bio trend a ovaj je trend+, kolik znam samo ima jaci procesor...

 

Sve u svemu ok telefon, samo je imao malo problema sa guranjem tapatalka dal zbog memorije ili procesora nemam pojma ali verujem da - da je zbog memorije ne bi mu pojacali procesor u plus verziji. Ostalo sve funkcionisalo kako valja.

 

Ima ga i MS PK... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slabo se ja snalazim sa VIP-ovim tarifama i telefonima pa nisam ni vidio ovaj. Dobar je ovaj Samsung. Bolji dosta od običnog Trenda. 

Slatke mukice Beli :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za te pare imaš već ozbiljniji telefon.. Ja sam se dvoumio između Lg optimus L4, Samsung galaxy young i Sony Xperia E za dinar i računom od oko 1.100 prvih 6 meseci, pa oko 900 drugih 6 meseci, pa još manje sledećih i poslednjih 6 meseci oko 600 dinara, a imam 700 smartova...

I moj savet je kao i Mićin, da preskočiš Zte, huawei i sl i savetujem da gledaš Samsunge...

Ja sam uzeo Sony, ali nije ništa specijalno, kamera nema blic, a ni autofokus što dosta znači ako hoćeš finu fotografiju, ekran ima baš malu rezoluciju, ali meni ne drugi telefon, pa mi ne smeta toliko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huawei je veoma ozbiljna firma u proizvodnji telefonskih centrala i jedina na svetu daje dozivotnu garanciju na njih, nemojte da zbog nekog imena koje zvuci krs ili nepoznato odma iz izbora izbacite mozda dobar fon. Inace ako po kvalitetu gledate onda alkatel treba da zaobilazite najveci broj reklamacija je upravo na njih.

I da, nemojte previse da ocekujete od telefona za dinar, osim ako niste u nekom od najjacih paketa.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huawei g300 je bio tel koji sam imao pre samsunga trend.

 

Moje skromno misljenje je da je huawei bio daleko brzi, kamera slicna, ekran cini mi se bolji na samsungu i touch malo precizniji na samsungu.

 

Sad imam neki LG koji je daleko brzi i bolji (ok i skuplji je od ova dva) mada nikada nisam bio neka pristalica LG-a. Tj imao sam neko lose iskustvo sa jednim pre neku godinu....ali eto, vremena se menjaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes vala :)

Svrati u Ideu

 

 

Iskreno ne volim tamo da idem, ali tamo radi od devojke neka rodjaka u tom Hendiju ... fina riba, pa moze i to da se desi :D 

 

Nekako posle svega sto sam cuo, samsung mi dodje kao jedini izbor, jer pruza sve sto i nokia, ali za malo manje para

Sad imam neki paket smart300, planiram ili smart400 ili smart700 ... 

 

Kuvalja, na sta se odnosi ovo za ocekivanja, na sam kvalitet uredjaja ili na kvalitet paketa ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bas kvalitet uredjaja nego njegove mogucnosti ili ti sposobnosti, jednom sam uzeo samsung galaxy fit za dinar uz paket 1100 smartova i video ubrzo da to nisu telefoni za mene pa sam posle dva meseca kupio polovni htc desire od fantoma sa foruma, sada kad mi je istekao ugovor znao sam da ne smem da napravim istu gresku, znaci ili da ne uzmem nista ili da se malo otvorim, tako da sam uz paket 1200smartova doplatio 18990, i uzeo telefon sa kojim sam prezadovoljan, da sam imao 53 soma dao bih i njih za htc one inace bog nad telefonima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni telefon sluzi, da se javim, da pozovem i napisem poruku ... ne ocekujem od njega da ode do kuhinje da mi napravi sendvic, niti mi je bitno da nekog impresioniram telefonom od 500e ... naravno niti imam toliko para za bacanje ... samo recimo da pri sledecoj poseti fabrici ne budem jedini koji ce da prica, a drugari oko mene da se dopisuju na forumu :D 

 

trenutno imam ovaj Samsung Primo i generalno sam zadovoljan sa njim, ali je to obican telefon, a ja sad hocu da uzmem neki malo moderniji, da mogu i na forum da se okacim, kad mi treba nesto, 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako sam i ja nekada mislio ali prosto je neverovatno kako apetiti brzo rastu ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je Samsung davno oduševio sa D500/600 modelima koji su bili stvarno top u svojoj klasi nekada. I sada mi D600 radi kao prvog dana,a ima oko 10 godina i ko zna koliko padova. Ćak mu je i baterija jako dobra. Pušta mp3/mp4, čini mi se i da office čita. Kada sam ga uzeo nisam mogao da se načudim šta sve može.

 

Nakon toga sam dugo koristio Nokie dobrog i lošeg kvaliteta. 5210 takođe i sad imam, 5800xpress music radio kao sat do poslednjeg dana i 6220classic(čini mi se da se tako zove) još u garantom roku krenuo da se raspada.

 

Sledeći Samung posle toga mi je Galaxy S Advance koji je veliko razočarenje. Možda sam previše očekiavao od 1ghz dual core-a, ali baš je spor, ram-a nikad nema slobodno preko 300mb, a 2-3 dana od restarta dobro ako i ima 200mb. Probaću da ubacim neki custom rom pa se nadam malo boljoj situaciji. Nadam se samo da to neće uticati na garanciju(tj da neće primetiti u servisu ako se nešto desi sa telefonom).

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je sto su oni u vip-u retardirani i ne znaju nista da ti objasne ... samo znaju da ti zaokruze cifru i da ti ne vrate kusur ... valjda je to za kafu i dorucak ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas bio do Vipa, raspitao se i rekli su mi da mogu da uzmem telefon i da moram da platim 500 dinara odmah, a ostali iznos se deli na 6 rata ... dogovorio sam i paket smart700 i sad cekam da nesto odobre iz Beograda pa da mogu da preuzmem telefon ... to ce valjda da bude sutra 

 

uzecu Samsung Galaxy Trend Plus ... pa sta bude :D

 

http://www.vipmobile.rs/mobilni-uredjaji/samsung-galaxy-trend-plus.2539.html

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislio sad ces da kazes da nesto ne valja ... :D 

 

kad bude ovo prolecno okupljanje onda cemo svi  :cheers:


Sad mi je stigla poruka da su odobrili to sto su trebali :D 

 

sutra idem da ga uzmem  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...