Jump to content
FAS Goran
boki

Mobilni telefoni - pitanja, problemi, iskustva (+ Tips and Tricks)

Glasanje :)  

242 members have voted

  1. 1. Koji je po vama najbolji proizvođač mobilnih telefona?



Recommended Posts

Trebalo bi da hard reset rešava ovo. Zadnji bag koji je moj imao je bio da pozove nasumično nekog iz imenika kada se uključi radio. A nekad je i slao poruku po 3-4 puta. POsle hard reset-a ništa od toga ne radi više. Samo mi nije jasno zašto kod tebe neće da uđe u taj meni :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedna korisna aplikacija za sve zaljubljenike a i sire !

https://play.google.com/store/apps/details?id=it.android.demi.elettronica&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsIml0LmFuZHJvaWQuZGVtaS5lbGV0dHJvbmljYSJd

Mozda ste i znali ali nije suvisno da se nadje za druge drugare forumase.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da nađem da je program preporučen na forumu ranije.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zonewalker.acar&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS56b25ld2Fsa2VyLmFjYXIiXQ..

Log activities, manage and keep track of your vehicles: Fillups, Fuel Mileage (a.k.a. Gas Mileage or Fuel Economy), Maintenance, Services, Expenses and Trips

You can keep records of your cars, trucks or even your bikes; and have all of them under control.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan moj rodjak je umro posto je popio casu vode.

 

 

Poenta: sve je moguce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovao ili ne, ali to je bio uzrok.
Poenta je da su se poklopile neke okolnosti koje su dovele do toga. Isti slucaj je i sa tim telefonom - ko zna kakve okolnosti su se poklopile.
 
 
Posmatraj to ovako - do sada je na svetu palo nekoliko desetina Boinga 737 (pri cemu je izginulo vise stotina/hiljada ljudi). Ali oni se i dalje masovno koriste, posto kada se uporedi broj tih nesreca sa ukupnim brojem letova koje su ti avioni napravili, dolazi se do bsmisleno malog procenta - sto dalje navodi da nije sam avion kriv, vec splet nesrecnih okolnosti.
 
Dodatak, statisticki podaci:

As of April 2012, a total of 315 incidents involving 737s have occurred, including 151 hull-loss accidents resulting in a total of 4,243 fatalities


Broj proizvedenih 737 u raznim varijantama do danas je 7,604 i napravili su oko 160 miliona letova  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja garantujem da, ako bi se kopalo malo, nasli bi se isti takvi primeri za bilo koji drugi brend mobilnih telefona ili pak bilo koje druge korisnicke elektronike. To niti je nesto cudno, niti je nesto bitno kada se uporedi sa statistickim podacima.

Fora je sto neki proizvodjaci cesto pribegavaju takvim selektivnim senzacionalistickim vestima kako bi pokvarili imidz konkurencije. Seti se takodje i price o kancerogenim elementima u Orbit zvakama i tome slicno. Sve je to (kontra)marketing.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurno ima više slučajeva ljudi koji su poginuli od električnog udara sušeći kosu fenom. Ipak, ovakve "senzacionalističke vesti" služe tome da proizvođači obraćaju pažnju na kvalitet komponenti koje ugrađuju u svoje uređaje.   

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedavno je i jedan S3 eksplodirao u džepu.
Bitka Samsung vs Apple bitka u kojoj želim da obe strane izgube jer su isti.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Iako zvanicna istraga jos nije zavrsena, nezvanicno se u kineskoj stampi pojavilo obavestenje da je uzrocnik ovog  (a i jos jednog slicnog incidenta sa ajfonom u kini) bio neoriginalni, jeftini punjac.

 

Takodje, demantovana je prvobitna vest da je u pitanju ajfon 5, vec se (u oba slucaja) radilo o ajfon 4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda ima unazad al ajd sad

 

zanimaju me iskustva ako ih neko ima sa replikama samsung telefona

nemam konkretno pitanje, uopsteno, kakvi su u radu, trajnost, odnos cena mogucnosti i tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Iako zvanicna istraga jos nije zavrsena, nezvanicno se u kineskoj stampi pojavilo obavestenje da je uzrocnik ovog  (a i jos jednog slicnog incidenta sa ajfonom u kini) bio neoriginalni, jeftini punjac.

 

Takodje, demantovana je prvobitna vest da je u pitanju ajfon 5, vec se (u oba slucaja) radilo o ajfon 4.

 

 

Epilog - U pitanju su zaista bili uredjaji punjeni sa neoriginalnim punjacima. Apple je ponudio svim vlasnicima i-uredjaja koji imaju neoriginalni punjac ili sumnaju u njegovu originalnost, da ga donesu i dobice originalni po povlascenoj ceni od 10$/€

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ima neko ko se bavi telefonima,neki serviser ili tako nesto da mi da neki savet sta da radim sa telefonom pocinje da me nervira. hvala unared

Share this post


Link to post
Share on other sites

xperi mini (st15i),pre neki dan zakucao,nije hteo da se upali,nekako uspem da ga flesujem i podignem android 4.0.4 i sve radi extra nekih sat dva,onda opet zakuca i sve tako u krug,probao sam i sa fabrickim androidom 2.3.3 ali opet isto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je moguće da svoj imenik prebacim na mail i kako to da izvedem, pošto sam prešao na android, pa mi je ceo imenik pobutan, kontam lakše ću da ga sredim na kompu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad si startovao taj Android, on te pitao, tražio ti je da ukucaš Gmail nalog. Sad se uloguj sa kompa na taj Gmail nalog i videćeš svoje kontakte tamo.

Klik gore levo na Gmail (odmah ispod natpisa Google) i pojaviće ti se opcija za pregled...

 

kontakti.jpg

 

Ako nema ništa, onda moraš prvo na fonu da podesiš da želiš da Google sinhronizuje unete kontakte...ili neka takva opcija. Faktički da mu dozvoliš da ih poveže sa tim tvojim Gmail nalogom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad to pokušah, ali mi nema kontakata tamo, pa ću da vidim čas da pronađem tu opciju u telefonu.. Hvala :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...