Jump to content
FAS Goran
boki

Mobilni telefoni - pitanja, problemi, iskustva (+ Tips and Tricks)

Glasanje :)  

242 members have voted

  1. 1. Koji je po vama najbolji proizvođač mobilnih telefona?



Recommended Posts

Pa sve... :D

Drugar je preorderovao u Vipu kad je izasao. Posle 5 minuta cackanja telefona upalio se kao ringla, baterija ne drzi, mislim da je neki kamera problem bio itd.. Generalno Exynos je najgori cipset trenutno na trzistu i ne vredi tih para. Za te pare IP11 i mirna glava. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

S20 exynos lepo radi ali kratko, ubija bateriju na mestu. Dali su neko glupo objašnjenje zašto SD ide za amere a Exy za Evropu, čak su u startu davali neki smart wach uz exynos modele.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exynos nikad nije radio kako treba, meni je mast vadio na s8plus a isto se desava i na s9

10, 20..Fora je sto Ameri ne zele Exynos i te drljave cipove, sa SnapDragonom to je drugi telefon skroz. Njima je to cista zarada u Evropi njihov cip, ekrani, memorije i milina. :D. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kažu da će ovaj novi exynos imati rešen taj problem sa baterry drainom.
Sad gledam, ja i pametnom satu GW3 imam exynos .
Vidim nešto mi koža na zglobu ispod sata menja boje.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

A13 Bionic i bleja još veća...

 

 

 

 

Sent from my motorola one macro using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshtry ne volEm ni malo iPhone probao kratko i batalio, not my cup of tea.
Samsaunge isto ne volem iako sam imao pre mnooooooogo ljeta neke.

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nemam to volem-nevolem....
Imam i Motorolu i iPhone 6s i iPhone SE2 i dva android tableta i iPad 2 i ipad 4 i dva PC sa Windows i laptop i iMac....(i 30tak Nokia s60)
Fakat je da je A13 strašno dobar čip.A A14 Bionic još bolji i da iPhone traju duže od bilo kog android telefona... skoro neograničena podrška
Moj iPhone 6s je kod mene 5 i po godina, svuda ga nosim jer stabilan, mali i lagan....da ne pominjem car play i ostalo...kuću koristim Motorolu jer ima bateriju od 5000mAh

Sent from my motorola one macro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kupio Xiaomi Mi8 pre dve godine, ubedljivo najbolji telefon koji sam imao do skoro. Tada cuveni best buy, mislim da ga je imalo 60% Benchmark foruma, Snapdragon, Samsung amoled displej, 6gb rama, odlicna izrada, senzor kamere kao u Pixel 3 i Pixel 4, itd itd.. Best buy bio a i danas sije sve ove A71 i ostale gluposti :) Pre par dana uzeh Xiaomi Mi 10 jer za ove pare tesko da ima nesto bolje, mozda OnePlus 8 pro ali garancija mi je bila upitna i veca doplata koja nije vredna. Samsung ne uzimam u razmatranje zbog Exynosa i svih gore navedenih problema, naravno i cene koja je uzas za telefon sa toliko mana. IP11 je bio u razmatranju ali me mrzi da se privikavam na nesto novo, backup-i sa whatsup-a i vibera bi mi nestali itd...Potajno sam fan Samsunga, ali sva sreca razum me pobedi uvek pa ne bacam pare na ta go*na :D

 

19 hours ago, knezevic76 said:

čak su u startu davali neki smart wach uz exynos modele.

 

Tu treba obratiti paznju, svaki put kada izadje Samsungov flagship uvek daju tipa slusalice ili tako neki manji poklon. Pravi poklon u vidu sata/tableta uvek ide u ovom nekom periodu Novembar-Decembar, ciganska fora al je tako.. :)

 

 

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huawei Nova 5T, izuzetan telefon u svakom smislu, za nekih 250e preko kupujemprodajem se dobija 6gb rama 128gb memorije, predobra kamera i ono najbitnije ima Google.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo mi je istekao ugovor i mislio sam da odem po njega, kako se pokazao, kazu za neke huawei modele da imaju probleme i bagove.

Inace u kuci imam 3 siljokuromi telefona i rade kao dokse al ajd malo da promenim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smara onaj Emui, ubija aplikacije da štedeo energiju.Isključim ,on opet...3 dana tako i bye-bye 5t...

Sent from my motorola one macro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...