Jump to content
FAS Goran
boki

Mobilni telefoni - pitanja, problemi, iskustva (+ Tips and Tricks)

Glasanje :)  

242 members have voted

  1. 1. Koji je po vama najbolji proizvođač mobilnih telefona?



Recommended Posts

:rofl:

 

Smejes se, a nisi se setio da mi kazes ... :D 

 

Ja to nisam znao, kad ono sinoc me drugar zove, drugacije zvoni, drugacije se ponasa telefon :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada smo kod telefona, danas odem da preuzmem telefon sa servisa, drugi put - isti problem - kad ispadne iz mreze nece da se vrati dok se ne iskljuci-ukljuci...

 

Naravno, opet kazu, telefon je ispravan, na svim testovima kojima su ga testirali je prosao!! ... a ja njima - pa doneo sam Vam ga pre tri dana ispalog iz mreze, rekli ste da vam ga donesem kad se to i desi, jer kod vas radi kako treba... videli ste da ga nije moguce koristiti dok se ne resetuje, a to mu se redovno desava pri putovanju... Da ali on je ispravan... rekose oni... Da, ali kad je ispravan, sto se sa njim ne moze telefonirati... Rekoh ja... A oni opet da se je sto se njih tice ispravan... opet ja njima - da li ste ga probali u putu... do Beograda bi se ubio... a oni opet meni da je na aparatima koji simuliraju sve prosao... i tako bi mi mogli do sutra... kad mi sledeci put ispadne iz mreze letece kroz prozor auta...  :horse:

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto kao što je moj prethodni telefon odnesen na servis da mi zamene flet kabal, a stručnjak mi sjebo tastaturu i vraća mi telefon i ne radi dugme na dole.. Ja ga vratim na reklamaciju, on me dribla mesec dana i svaki put opet ne radi i na kraju mi vraća telefon i kao jbg, ne može to.. :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada smo kod telefona, danas odem da preuzmem telefon sa servisa, drugi put - isti problem - kad ispadne iz mreze nece da se vrati dok se ne iskljuci-ukljuci...

 

Naravno, opet kazu, telefon je ispravan, na svim testovima kojima su ga testirali je prosao!! ... a ja njima - pa doneo sam Vam ga pre tri dana ispalog iz mreze, rekli ste da vam ga donesem kad se to i desi, jer kod vas radi kako treba... videli ste da ga nije moguce koristiti dok se ne resetuje, a to mu se redovno desava pri putovanju... Da ali on je ispravan... rekose oni... Da, ali kad je ispravan, sto se sa njim ne moze telefonirati... Rekoh ja... A oni opet da se je sto se njih tice ispravan... opet ja njima - da li ste ga probali u putu... do Beograda bi se ubio... a oni opet meni da je na aparatima koji simuliraju sve prosao... i tako bi mi mogli do sutra... kad mi sledeci put ispadne iz mreze letece kroz prozor auta...  :horse:

 

Ovo se i meni desava i tako nekoliko puta dnevno iskljuci ukljuci ... od kad sam ga uzeo, ali mi se uglavnom desavalo kuci da izgubi mrezu jer je slab signal ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sto noviji telefon, to vece  :horse: 

 

Trenutno koristim dva telefona, staru Nokiju - klasican simbian telefon sa kojim NIKAD nisam imao nijedan problem za skoro 5 godina koriscenja (sa kojim mogu zmureci da posaljem poruku, nazovem nekog ili fotografisem). i ovaj Samsung, koji od pocetka pravi  :horse: (koji mi samo komplikuje zivot i sa kojim vise vremena provedem u kojekavim podesavanjima i menijima nego u osnovnoj nameni)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam par ljudi koji muče muku sa Samsung ali S4 telefonima i svi su sa mreže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sam sam se mucio sa Samsungom, jednostavno Samsungu je potrebno redovno restartovanje.

Vec par meseci imam LG 4X HD i nemam problema. Povremeno se ubaguje zbog prepunjene memorije, ugasim sve aplikacije, obrisem kesh i sve super. + sto ceo dan stoji ukljucen i wifi i 3g.... i uspe da izgura 20h ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mit potvrdio. Meni telefon radi savršeno :)
Nema bagovanja, napunjenje memorije, potrebe za restartovanjem itd ;)


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranije Symbian i Nokia sada samo android i nikakvih zamerki. Na Sony Xperia C sa 3-4 sata razgovora, WI-FI i BT izdrži dva dana komotno, dok LG Optimus G E975 gazi bez problema 3 1/2 dana / lud telefon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Telefon je samsung galaxy beam, ali i zena ima problema isto sa samsungom - kamera joj ne snima video, ali joj ne ispada nikada... Nisam probao druge modele, ali sledeci nikako nece biti samsung.

 

Sto se tice banke, Intesa osnovni racun ne skida nista ako nema prometa, dok se nekada dobra Aik banka pokvarila od kada je kupio Kostic. Sada naplacuju odrzavanje i za racune koje se ne koriste, pa cak i za namenski racun za bolovanje, koji ni nema pravo da se koristi za druge svrhe osim bolovanja... sramota!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me informacija koju sam načuo, a to je da Nokia ASHA 210 ima WiFi, ali da preko njega ne mogu da rade aplikacije, nego mora preko eksplorera? Devojka planira da uzme taj telefon, a to sam negde pročitao, pa me zanima da li je to istina ili buva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se razume neko u rutovanje telefona?

Rutovao bih Zte blade q, pa mi treba pomoc...

Ja rutovao Galax S2, sad cu i S3, nemas sta da zeznes, samo ti treba pravi rut za model i verziju softvera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me informacija koju sam načuo, a to je da Nokia ASHA 210 ima WiFi, ali da preko njega ne mogu da rade aplikacije, nego mora preko eksplorera? Devojka planira da uzme taj telefon, a to sam negde pročitao, pa me zanima da li je to istina ili buva?

Ja sam dve godine koristio ashu 302, preko wi-fi radio i Fb, i Whatapp, opera mini...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...