Jump to content
FAS Goran
bojke

Valjci za merenje snage

Recommended Posts

On 6.11.2017. at 7:18 PM, Sulc said:

1. Dellas
2. skile86
3. marko.jovanovic
4. vvarnica
5. PremieRacing
6. Dragan
7. voodoons
8. Koska
9. Sulc

.

.

.

.

.

 

Hajde da se skupimo, da nas bude što više je moguće za dobro druženje i da merimo... 

 

Upisujte se!

On 31.10.2015. at 9:15 PM, cocolo said:

3000 din je merenje po automobilu

2000 din je od 5 do 10 automobila

1500 din je preko 10 automobila

 

Nadam se da ovaj cenovnik još uvek važi, da planiramo... pa ne mora ni preko 10 da nas bude. 5 i više  je :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novaspeed bas voli da odvrne taj momenat..

Kod mene je rezultat dao +70nm, ali se kasnije utvrdilo da je torque limiter bio stavljen na 1000nm (citaj limit off) i turbo vec na 2000 obrtaja na 2.6 bara.

Koliko je zdravo zakljucite sami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Culi ljudi za tork limiter, mos' misliti koliko je on bitan u celoj prici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja ga merio vise puta, uzivajte, mozda svratim da vidim kako bljujete dizel :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, dellas said:

Ljudi, moze li sledeca subota? Ima li jos neko da moze da zaokruzimo na 10 i da zovemo ljude da to zakazujemo...

 

Moze!!!

 

Zovi, zakazuj, pa ko se pojavi... Dosta je i preko 5 a daj Boze da bude 10+

 

 

Pod "sledeca subota" nadam se da mislimo i dogovaramo 18.11.  :blushing:

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odustajem od merenja, krlja mi nešto čim stisnem gas ali bih se verovatno pojavio u svakom slučaju jer hoću da se posavetujem sa Milošem koji tamo radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa...

 

ja sam sutra u BG, svratim malo do Baneta BB i čekam info za merenje. Pa ako bude, spreman sam! Ako ne, više sreće sledeći put.

 

Ili sledeću subotu  :P

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontaktirao sam ih, javice mi do kraja dana kada oni mogu i koja je cena.

 

Opcije su najverovatnije ova subota ili sledeca, ajmo ko je za ovu ko za sledecu pa da resimo i to?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd sad jedno konstruktivno pitanje. Jel neko video automatica kod njih na dyno-u? Iskreno bojim se da mi ne sjebe menjac ak ne zna da uradi dyno na automatiku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vecina njih radi pull u 3 ili 4 brzini dok kod mene mislim da on sam salte kad dodje u visoke obrtaje u zavisnosti od load-a u vecu brzinu bilo da si u auto ili manual modu. E sad, mislim da u drugoj brzini kad je u manual modu ne salta preko, tako da ako radi pull u drugoj u manual modu, kad zavrsi sa rpm bandom dok ga prebacu u auto mod pa u N on ce sam da isalta u 5 brzinu bez jebemti. E sad, koliko su nasi valjci verodostojni za pull u drugoj brzini.

Edited by DraganUS

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da sam hteo, nisam te razumeo  :D

 

Ja sam kod Dejana u SCT merio automatika bez ikakvih problema... Može to. 

 

Naravno, postoje razlike u menjačima i njihovom načinu rada ali mislim da i kod mene šalta sam kad pipne crveno. Nisam siguran... Sve u svemu, onaj ko se time bavi sigurno zna šta treba. (ili grešim  :X :wacko:)

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vecina njih radi pull u 3 ili 4 brzini dok kod mene mislim da on sam salte kad dodje u visoke obrtaje u zavisnosti od load-a u vecu brzinu bilo da si u auto ili manual modu. E sad, mislim da u drugoj brzini kad je u manual modu ne salta preko, tako da ako radi pull u drugoj u manual modu, kad zavrsi sa rpm bandom dok ga prebacu u auto mod pa u N on ce sam da isalta u 5 brzinu bez jebemti. E sad, koliko su nasi valjci verodostojni za pull u drugoj brzini.

Nema mod za sekvencijalno menjanje brzina? Mada moj DSG sam prebaci i u tom modu kad dođe u crveno..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...