Jump to content
FAS Goran
Dragon

Koje kočione pločice, diskove?

Recommended Posts

Ako te zanima, proveri cenu za "Galfer", ide na masu vozila kao prva ugradnja.

Doduse za 8v su u "Slajeru" plocice u "Standard" seriji 4000 din (par diskova 10500), na to ide klupski popust od 10%, informacija od juce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na savetu. Ne znam gde u Beogradu ima Galfer plocica...

Uleteli mi neki troskovi, pa kontam da uzmem Jurid, ima u Beocaru za 3000. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas ih i u partnerima kluba:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Ivane jos jednom.

Moracu na kraju da uzmem Jurid, al koliko sam video uopste nije los. Jebiga, nacin placanja mi odgovara jer mogu na kreditnu da cepim bez kamate. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Update, stavljen Jurid. Ne primecujem neku veliku razliku u odnosu na ATE. Mekano su delovale, malo sam ih cackao. :)


Auto ukopava u mestu. :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vach

 

Polako sa ukopavanjem, dok se malo ne "razgaze" :) .

Ako ti ne predstavlja problem, slobodno napisi i cenu i gde si uzeo, sigurno ce informacija znaciti ostalim forumasima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oko 3000 su bile u beocaru.

 

U nedelju na more, pa cu ih razgaziti propisno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

POZDRAV

  • Da li netko ima iskustva sa LPR diskovima.
  • U pitanju je FIAT STILO SW 1.9 MJT 88kW.
  • Molim odg.jer se spremam za zamjenu,a dobio sam dobru ponudu za te diskove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probajte sa markom Tomex plocice inace poljske proizvodnje ja prezadovljan vec 6 meseci , sve to stoji ferodo dobre marke itd. Al za ove pare za putnica 18 e vredi.Ja kupio u Banja luci mislim da imaju poslovnicu u zemunu ili zrenjaninu nisam siguran ne prikazuju je kad se udje na sajt http://www.automilovanovic.com/ba/kontakt/ nije reklama samo sam ih naveo gde sam kupio . Veoma su povoljni za sve delove, pa ko ide u tom pravcu nek proba za te pare super. Tipa ulje selenia 20 k boca od 1 litra kosta   14 maraka tacnije 840 dinara .

Edited by Neenad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da prijavim da mi Jurid plocice blago skripe i to me bas nervira. Skripe kad blago pritisnem kocnicu dok idem sporije. Prethodne ATE nisu ni zucnule. Koci dobro, naravno. Presao sam sa Juridom nekih 4k km do sad. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doslo vreme da menjam plocice .Fiat punto 1.9 jtd sa abs-om ako je to uopste bitno .

Sta bi mi preporucili neki najbolji odnos cene i kvaliteta , ni najskuplje ni najeftinije .

Evo sad sam zvao u Delmax-u Meteli  2100

                                            Boss    2800

                                            Trw     3100.    vredi li nesto od ovoga ?

Edited by Punto mk2 JTD LE

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam pre god dana uzeo komplet prednje diskove+pločice brembo u Gazeli (pločice su bile 3100). Škripalo posle 1000 km, ali posle toga ništa. Za sada 17000 km prešao bez problema. Vidim da dosta hvale Ate i Textar, tako da... A i cene su sve tu negde tako da mislim da je stvar ukusa i odabrati one koje su originalne, od uvoznika.

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, Punto mk2 JTD LE said:

Doslo vreme da menjam plocice .Fiat punto 1.9 jtd sa abs-om ako je to uopste bitno .

Sta bi mi preporucili neki najbolji odnos cene i kvaliteta , ni najskuplje ni najeftinije .

Evo sad sam zvao u Delmax-u Meteli  2100

                                            Boss    2800

                                            Trw     3100.    vredi li nesto od ovoga ?

 

 

I ne bas. Da su to jedine 3 plocice koje u Srbiji mogu da se nabave - uzeo bih trw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala . Na preporuku ljudi iz servisa uzeo sam Delphi .Sad videcemo ali kazu dosta se opredeljuju bas za njih i nisu imali do sad primedbe musterija da skripe , cvile itd .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Punto mk2 JTD LE said:

Hvala . Na preporuku ljudi iz servisa uzeo sam Delphi .Sad videcemo ali kazu dosta se opredeljuju bas za njih i nisu imali do sad primedbe musterija da skripe , cvile itd .

 

Nisi pogresio nimalo, kod mene su vise od 10.000 km Delphi plocice, mekane i ni traga od skripe od prvog dana. Samo u pocetku malo laganije koci dok ne nalegnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delphi stavio na Lybru. Dobro koči, nema škripe jedino ofarbaj onaj deo diska koji ne koči a na koji leže felna jer nema nikakve zaštite na njihovim diskovima a to posle zarđa i tako ružno izgelada:(

Ja nisam stigao jbg....

 

I ovo što Axić kaže, lagano kočenje oko 200~300km da se ne pokrive diskovi

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde i ja nesto da pitam posto vidim da je tema malo zamrla.na silux-ovom sajtu sam video,meni napoznatu marku plocica i diskova,Icer Brakes S.A. da li je neko imao iskustva sa tim i koji je kvalitet?cena za pomenute diskove je 2800 (pretpostavljam za komad,mnogo mi jeftino za komplet) plocice idu do 3500 (to pretpostavljam da ide na komplet).sve u svemu kad sam natrpao u online korpu sve to + opruge izadje oko120€.ne bih bas svasta stavljao na auto jer se ne bih zajebavao sa tim stvarima ali i ne bih jurio neke preskupe.u pitanju je fiat bravo 1.4 12v 1996. bez abs-a benzinac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...