Jump to content
FAS Goran
Dragon

Koje kočione pločice, diskove?

Recommended Posts

 

Neka preporuka za diskove i plocice za stla 1.6 2001.g.,posto me to verovatno ceka

 

brembo?

 

jasno,al ako mu ubacim 2.0 motor

zasad nesto obicnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka preporuka za diskove i plocice za stla 1.6 2001.g.,posto me to verovatno ceka

brembo?

jasno,al ako mu ubacim 2.0 motor

zasad nesto obicnije

Taj "brembo" koji mozes naci kod nas za moj auto 14 hiljada 4 diska i sve plocice, a brembo prednji diskovi u italiji za moj auto 220 evra...tako da ako pricamo samo o ceni taj brembo sto ti je Bocca predlozio te nece skupo izaci ;) Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu bre sve vozaci bolida....

Polako bre ljudi, nekudite konja koga niste jahali.

Ap sport je direktni uvoznik plocica otuda i povoljnija cena.

Odakle vam ideja da je cena uvek merilo kvaliteta, obicna glupost.

Placamo brend a ne uvek i kvalitet.

Samo jos da dodam da se ove plocice ugradjuju u svim servisoma Ap sporta

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Taj "brembo" koji mozes naci kod nas za moj auto 14 hiljada 4 diska i sve plocice, a brembo prednji diskovi u italiji za moj auto 220 evra...tako da ako pricamo samo o ceni taj brembo sto ti je Bocca predlozio te nece skupo izaci ;)

 

cena mi je u drugom planu,kocnice nisu za zezanje,imam na umu kakav je kvalitet kod nas,zato me zanimalo kako se sta pokazalo od onoga sto je u ponudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baci pogled ovde dragane...drug je za astru sve pazario za ~25.000, mislim da je odlican odnos kvalitet - cena...

http://www.slajer.co.rs/

Za famozne STEINBERG kocione sisteme ne mogu vise da se nastavljam...nek stavlja ko sta hoce i sta ga zadovoljava...samo ne bi bilo lose da neke utiske dajemo bar posle nekih 1000 kilometara i nekih licnih testova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nađoh račun! Stavljene 10.04.2013.

znači 4 dana nakon kupovine auta! TRW stavljene, koštale 5920din ili ti tada 53eura.

 

 I meni se TRW fenomenalno pokazao na prethodnom automobilu. Uz Textar i Ate meni omiljen. Od budžet varijanti Remsa.

Edited by Vlada R

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sad uzeo Delphi,tj jos nisu namontirane, a TRW Imam i jos traju sad ce skoro 50000km! Cvile pred kraj kocenja i to me strasno nervira. Verovatno tvrdoca materijala sprecava trosenje i izaziva to cviljenje. Nadam se da ce Delphi biti mekan, pa nek traje i 20 000 km. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gile, stavio i ja Delphi mada nisu nalegle pa ne mogu još uvek da iznesem iskustva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne cvile zbog toga već zbog vibracija pločica. Prilikom montaže treba naneti bakarnu pastu na pločice na površinu gde je u kontaktu sa čeljustima (tj. nasuprot frikcionom materijalu) i to sprečava vibracije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozovi Gavrilović Moto Sport i pitaj za Ferodo pličice. To je moj savet i preporuka.

 

Zvao danas i prica za GP 1.4 8v izgleda ovako

- Ferodo diskovi 6000,00 par

- Ferodo pločice 4200,00 komplet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte neku preporuku za diskove. Doslo vreme da se polako menjaju prednji diskovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steinberg...najbolje! Nemajju site, nema testova, nema licnih utisaka sem da su jeftine - jednom recju vrhunske!

Sad bez zezanja...

Potpuna i apsolutna preporuka

http://www.slajer.co.rs/

Inace Galfer i proizvodi i ATE, mozete i pogledati na plocicama ima mali zig galfer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam menjao plocice,stare su i napred i pozadi bile Galfer. :thumbsup:

 

I jos se pohvalim majstoru kako su to dobre jer sam video ovaj post pre neki dan.

Kaze on da iskreno nije cuo za njih,ali ga je zainteresovala moja prica i proverimo na kompu.To je neki podbrend ATE-a.

 

Sad su stavljene Textar.

Papucica mi je nesto meksa nego pre zamene.Jel to normalno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ATE pa deo Continental-a.

Razrađeni ti klipovi pa se više vraćaju i imaš taj utisak mekoće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...