Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
alfa&omega

Fiat Tipo Sedicivalvole

Recommended Posts

Posto drugar Milos jos nije otvorio nalog na forumu ovlastio me da predstavim njegov Tipo za koji smatram da je jedan od najboljih koje sam video i najocuvanijih u fabrickom stanju. U pitanju je 2.0 16V, full oprema, od grejaca sedista do klime. Evo slika

1f3006c8360a_640x480.jpg 0b627a2ecd1d_640x480.jpg

4f2a555bd355_640x480.jpg v 6f57d2c2a909_640x480.jpg

992318df0cc5_640x480.jpg a1f3040bb9d7_640x480.jpg 59f02ac435de_640x480.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!To mi je jedan od najdrazih automobila koje sam posedovao.Moj je bio 1.8-16v.Medjutim ubrzo je dobio power injekciju,motor 16VT iz kupea.Isao je kao djavo.Iskreno meni se na Tipu najvise svidja ova boja.Izgleda extra,pa jos u kombinaciji sa ovim motorom,vrh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

BOJKE,ovo je auto od drugara koji te zvao u vezi plina,ja sam mu predlozio da te kontaktira. Auto je vrh,a ti znas ostalo. Bane23 mislim da je 92.godiste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je... nemam reci! :thumbsup:

Znam ga ja iz oglasa. Kad sam ga prvi put video kontaktirao sam lika i cestitao mu na izboru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

neshaoct-Registrovao se pod nadimkom Tipo mosur,pa ako mozes da ovo predstavljanje stavis pod njegovim profilom... Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, konacno sam se predstavio, alfaω je predstavio moj auto u moje ime, nadam se da vam se svidja. Planiram ove felne sto su u crnoj boji da ofarbam u belu boju. Svi predlozi su dobrodosli

41f4e63ac950_640x480.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazno je tebi da se svidja,za nas sta te briga :)

Auto je EXTRA!!!

Sto se tice farbanja felni,meni se svidaju i ovakve. Jedino ako ti bas dosadile crne pa za promenu. Inace mislim da nece biti lepse od ovoga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa Saletom,ne bi trebao da ih farbas neces dobiti nista samo ces izgubiti vreme i repa.Ovako je ekstra.Mozda samo stakla da se toniraju. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu sunce ti, kako je dobar. Svaka čast!

Meni se lično u beloj varijanti generalno sviđaju samo OZ Superturismo ili slične felne ali nikad se ne zna - možda i ove ispadnu dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas dobro izgleda :thumbsup: Ja ne bih farbao felge u bijelo, ovako se bas istice ta bordo-crna kombinacija :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

HVALA vam FORUMASI na pohvalama za auto :unworthy: :unworthy: . OK za sada ostuju u crnoj boji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!To mi je jedan od najdrazih automobila koje sam posedovao.Moj je bio 1.8-16v.Medjutim ubrzo je dobio power injekciju,motor 16VT iz kupea.Isao je kao djavo.Iskreno meni se na Tipu najvise svidja ova boja.Izgleda extra,pa jos u kombinaciji sa ovim motorom,vrh!

imao tamo zelenog isto zatamljene štopaljke, samo je bio sa 1.4i motorom, iskreno auto je bio mnogo lep i mlad u ono vreme (1996/7) samo se nije najbolje pokazao iako je dosta uloženo u njega (truda, volje i para) iz nekog razloga je voleo često da posećuje majstore...hipohonder neki od kola, zato sam ga ubrzo i prodao.

btw. jedan od lepših fiatovih primeraka, ni ja ne bih farbao felne u belo, ali stvar ukusa.

Edited by evilclown

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da nije neki problem sto sam stavio ove slike.Sano da bih pokazao koliko je lep auto u ovoj boji.Ovo je moj bivsi Tipo(motor od kupea).

MVC_016_F.jpg MVC_015_F.jpg

Mvc_019f.jpg MVC_016_F.jpg Mvc_034f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da nije problem, auto je extra, jeli jos ovako izgleda pre koliko vremena si ga prodao. Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je prodat 2003 godine.Ja sam ga prodao decku koji ga je extra odrzavao 2-3 godine a onda ga je prodao nekim likovima koji nisi bas dobro shvatili sta imaju u rukama. :veryangry:

Bili su ubedjeni da je to samo jos jedan Tipo a ne nesto stvarno posebno.Bilo je tu lomljenja prednjeg branika,pragova,itd.Mislim da je sad u losem stanju i ko zna sa kojim motorom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta za takav auto da ga debil upropasti, da smo poznavali drugara Bojketa ranije taj bi auto samo otiso u Prijepolje i nige drugo. Ja mislim da se i drugar Deki slaze sa mnom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta da se radi.Ja sam ga prodao da bi kupio Bravo HGT.Medjutim osim sto sam dobio lepsi izgled i zvuk motora,kao i moderniji auto,izgubio sam mnogo u snazi motora,i njegovoj brutalnosti.Posle Tipa 16VT Bravo HGT mi je delovao kao mala beba.Onda sam resio da i Brava ubacim 20VT ali to nisam stigao da uradim.Dodje mi covek u 9 uvece i pita jel za prodaju.Ja malo razmislim i pristanem da prodam za dobru cenu.E onda je dosao Kupe. :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...