Jump to content
FAS Goran
Helloween

Pragovi, spojleri...

Recommended Posts

abarth pragovi i kacket za punta sa 5 vrata...koje su cene?

Edited by bane 17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li šta novo za Stila karavan ,ova rizla mi ispeskari ceo zadnji kraj kod zadnjih tockova.Može li nešto da se kombinuje od drugih modela?

12308557_977031559009253_414812320099416
 
12347775_977031595675916_847540573003156

Taj problem resis ovako.. ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je to zafarbano ili sta?

Ja sam i mislio da taj deo obojim ali kako da sprecim da se to ne ponavlja.Steta sto nema prag za karavan pa sam mislio da stavim parce providne folije.

Samo ne znam koju i gde da je nabavim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo gore ti je providna folija. Ovo stoji od kako sam uzeo auto,vec 5 godina,i nemam nikakvih problema zimi. :) Stavi ovo i resis problem,mnogo znaci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosveti me malo pošto se nerazumem u te folije ,koja je i gde ima da se nabavi?

Bio bih veoma zahvalan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja kad sam pitao u jednoj grupi za stila na fb,rekli su mi da moze da se nadje u nekim farbarama,ili sam da kupis providnu foliju i da je zalepis. Ni ja nisam toliko upucen,posto mi ovo stoji od kada sam uzeo auto. Ako nego zna gde moze da se kupi,neka pomogne jure-tu. :) Ovo ti je dobra zastita i jeftinija varijanta od menjanja pragova i slicno.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam čuo da praviš malo drugačije pragove za stila 3v sad? Da vise neće biti skraćeni :D nego oni dobri što ulaze u rub na krajevima?

Ima li neke istine u tome? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavim originale i dobijem garanciju od coveka koji mi ih je doneo iz Italije da su to oni duzi, medjutim... isti kao sto sam ih i imao... Tako da jos uvek imam isti model... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadovoljan sam korisnik Nemanjinog kacketa :) i uvek ga hvalim kao izuzetno korektnog za saradnju i dogovor. Nisam se nikad interesovao za pragove, ali imam pitanjce u vezi njih.

Sta je problem samo za toliko malo produziti postojeci kalup (ne nekom "konstantnom" delu, recimo na sredini)? Posto vidim da dosta ljudi to pita i da odustaju zbog toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveci problem je vreme , koje bas ne posedujem... Za takvu vrstu prepravke mi je potrebnan i stilo na nekoliko dana kako bih skoro savrseno uklopio duzine... A kada se uzme u obzir to da sam svaki dan( pa i nedeljom zauzet u firmi u kojoj radim o 06-15:30) i da sve vezano za spojlera radim nakon radnog vremena, malo je 24h u toku jednog dana :-D
Tako da je monogo leakse sa originala skinuti kalup(tri popodneva) nego napraviti prepravku postojeceg...

Zenu nisam pominjao, ona ' oce da bije svaki dan sto joj ne posvecujem paznju :-D

Nije da kukam, ali ukratko eto obrazlozenja :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto sam dobio u medjuvremenu cenu i potvrdu da je kacket onakav kakav sam i mislio (fbog problema na forumu obrisani postovi), reci mi kada bi mogao da mi posaljes i da li imas vec gotove ili tek treba da se radi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

NEMANJA sve sam IPAK napisao tamo (ZA PRAGOVE STILO KARAVAN) u mojoj temi jer ima mnogo slika i objasnjenja  .......... pa pogledaj tamo to kad stiges - pozdrav drug.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...