Jump to content
FAS Goran
Helloween

Pragovi, spojleri...

Recommended Posts

koji predlog ima za kačket za punta mk2 5 vrata, treba mi za prijateljev punto. Jedino ne znam da li ima razlike zbog štopaljki nazad. Njegove su kao na avataru od helloween-a. Normalno i cena, pa da narucujem za oba auta ili samo moj.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kačket za Grande Punto Evo (5 vrata)?

Može fotka i cena ako imaš...pozz

Edited by cookman

Share this post


Link to post
Share on other sites

steta sto ne proizvodis pragove za stila 5 vrata ili karavana (mnogi to traze i pare bi zgrnuo-pogotovo za karavana) -- u evropi to je normalan spojler koji ima da se kupi svugde - jbg.-a , bas ovaj crveni na mojoj maloj slici ih ima. to je samo moje zapazanje .......... pozdrav i sve najbolje ........... :welcome:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se slucajno nesto snadjes (za karavana stilo) eto na mene racunaj da ih uzimam ........... pozdrav i sve najbolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih stvarno nabacio pragove na mog stila karavana - kad bi mogao da ih nadjem (cak sam hteo iz hrvatske da ih narucim ali je problem veliki oko carine , sve sam pitao i proverio - tamo ih ima). imas u mojoj temi o prestavljanju kola da sam nabacio felne abarth na stila i cekam samo pragove da nadjem za njega (jbg. smuckaj nesto od te plastike) , samo da mogu dizalicu da montiram normalno kad menjam tocak. veliki pozdrav za tebe  ..............  :welcome:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad se vratih unazad, hvala :thumbup: Ovo će sigurno da bude jedna od investicija, uzimao sam komplet kačket i pragove za Punta, bio sam prezadovoljan, tako da će i Stilo sigurno da ih dobije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih stvarno nabacio pragove na mog stila karavana - kad bi mogao da ih nadjem (cak sam hteo iz hrvatske da ih narucim ali je problem veliki oko carine , sve sam pitao i proverio - tamo ih ima). imas u mojoj temi o prestavljanju kola da sam nabacio felne abarth na stila i cekam samo pragove da nadjem za njega (jbg. smuckaj nesto od te plastike) , samo da mogu dizalicu da montiram normalno kad menjam tocak. veliki pozdrav za tebe  ..............  :welcome:

I ja ozbiljno mislim.Bato pravi te kalupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to @bane@ care ....... neka smucka nesto :construction: . cuo sam da ko radi sa tom plastikom i ima znanje , da to nije tesko da se nesto iskombinuje :help: . cekamo sta ce biti ......  :welcome:

 

654445_620_0_fiat_stilo_multi_wagon_192_

 

654447_620_0_fiat_stilo_multi_wagon_192_

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...