Jump to content
FAS Goran
Helloween

Pragovi, spojleri...

Recommended Posts

Nemanja - DOGOVORENO. Upravo sam se cuo sa Igorom, pustaj 2 kacketa za 3v Stilo u proizvodnju :) .

Reci mi samo informativno, gledao sam kod ortaka na Stilu tvoj spojler - i dalje se lepi za onaj lim iznad zadnjeg stakla i dodatno sa one dve "kockice" na krajevima za staklo? I dolazi u spric-gitu?

Ja cu uzeti sve oko preuzimanja i placanja na sebe, posto Igor mozda nece biti u BG pa me je zamolio da ja to sve odradim.

Nemanja, nama dvojici nije to nista hitno. Ti nam napravi 2 komada u svakom slucaju, pa ako bude postojala mogucnost da ih licno preuzmem u BG to bi bilo idealno (moze i u narednih par nedelja). Iskljucivo iz razloga da ih strucnjaci ne ostete u transportu.

U kontaktu smo, u svakom slucaju, pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, ja se nadam da ce sve biti gotovo do sredine sledece nedelje, ako ne budem dolazio za bg ili ne nadjem neku bolju varijantu saljem brzom postom. Svakako cu se potruditi da ih dobro spakujem kako se ne bi ostetili. Sve je isto kao i ranije,spricgit je obavezan. Kada zavrsim cujemo se pa se dogovaramo oko transporta. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazi, Nemanja, sve smo se dogovorili.

Kao sto smo ti rekli, nije nista hitno, na tenane ti to odradi, sigurni smo kupci ;).

Pa se cujemo oko transporta, kako tebi bude odgovaralo. Mozemo i da sacekamo za licno preuzimanje, ako nista ne gine nam neka kurirska sluzba.

U kontaktu smo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemanja, doputovali kacketi, sve OK.

Jos da sacekamo malo toplije vreme, pa da farbamo i montiramo... Hvala, pozdrav !

Share this post


Link to post
Share on other sites

E drug imam jedno pitanje za tebe.kupio sam nastavak za zadnji branik za fiat bravo ali su mu oseceni krajevi po nekix 5cm sa obe strane pa me zanima jel ti to mozes da odradis mislim da nije neki tezak posao,nastavak je inace od poliestera.evo slika

DSCF1591.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozemo da pokusamo u svakom slucaju, ali bih morao to da vidim i da mi kazes kako i sta zelis. Posto vidim da si iz Sa najbolje da se cujemo i dogovorimo oko svega posle praznika, ja sam u Jelenci preko puta Uniplasta a evo i moj broj pa se sve lepo dogovorimo 0631187450

Edited by helloween

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je ispalo!!! :thumbsup:

meni se jedino ne svidja sto su pragovi za neki 1 cm kraci jel to moze da se koriguje ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takav je model po kom sam skinuo kalup... Onaj drugi duzi koji ide od rubova nikako da nabavim posto su veoma retki... Sto su ga pravili u dva modela i da ovaj bude kraci to samo oni znaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanima me da li bi mogao da napravis ovako nesto od zadnjeg branika za punta 1

148214_171145496252233_5951715_n.jpg

i da li imas abart pragove za punta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam samo klasicn dodatak podbranik za punta dva a imam i abarth pragove, ovako nesto bi trsko mogao da izvedem, oduzelo bi mi dosta vemena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takav je model po kom sam skinuo kalup... Onaj drugi duzi koji ide od rubova nikako da nabavim posto su veoma retki... Sto su ga pravili u dva modela i da ovaj bude kraci to samo oni znaju...

Da li bi mogao da dogradis to sto je krace?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takav je model po kom sam skinuo kalup... Onaj drugi duzi koji ide od rubova nikako da nabavim posto su veoma retki... Sto su ga pravili u dva modela i da ovaj bude kraci to samo oni znaju...

Da li bi mogao da dogradis to sto je krace?

Cimanje je praviti sve to, bar meni...

Za alfu trazim i kacket a i pragove da skinem kalup... A trenutno trazim i alfu 147 tj raspitujem se o njenom kvalitetu. Svaka pomoc je dobrodosla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio obrvice za trovratog stila!!! Odrala me braca novosadjani... Elem da ne bih reklamirao druge koga zanima imam ih po ceni od 10 eura pa izvolte ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nemam nista za punta 1...

Steta sto nemas,ima dosta ljudi na forumu koji voze Djunta 1 :smoke:

Da mozda ne znas dal neko ima od tvojih kolega ko radi sa poliesterom ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...