Jump to content
FAS Goran
Helloween

Pragovi, spojleri...

Recommended Posts

Sve je to ok, ali nikako ne mogu da pronadjem originalni model po kome bih mogao da uradim kalupe... ako neko negde nesto nadje, vidi neka se javi pa pravimo i takav spojler :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slike nisu postavljene kako treba, tj. previše su male i zato su neupotrebljive. :thumbup:

Pogledaj ovde i postavi slike kao što je napisano:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=40372

Nemoj kliknuti nigde drugde, nemoj gledati da li ti se prikazuje slika dok pišeš post (jer se ona vidi tek kada se postavi odgovor)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih da napisem narucio sam kacket za bravo od helloween-a i sutra mi stize,ako bude dobar uzecu i pragove pa kada budem farbao auto taman i sve to zajedno da izmolerisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko bi onda košta ovaj abarthov kačket za mk2 punta 5 vrata?

Kad nema oanj lepi sporting kačket za 5 vrata :)

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, imam fantasticnu ideju!!! Ovako, prvi sledeci zainteresovani za kacket za fiat stilo sa troja vrata neka mi se javi privatnom porukom, imam nesto jako interesantnona umu :thumbsup:

I jos nesto, za neki dan bih trebao da okacim fotke razlicitih modela izduva za auspuhe, pravljenih u jednoj radionici ovde kod nas, sa prilicno ok cenama :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ovako, likovi imaju svoju radionicu i prave i nabavljaju i ugrdjuju auspuhe tako da ima i zadjni i srednji lonac i nastavak ali ne kao oni sa pijace ili iz radnji vec pravi koji daje drugaciji zvuk.

Slab sam sa tim stvarima ali poenta je da ce biti fotke i detalji za neki dan.

Misli da su momci daleko povoljniji od vecine.

:rolleyes:

Edited by helloween

Share this post


Link to post
Share on other sites

he1.jpg he2.jpg

Ljudi ovo je novi spojler koji planiram da radim, mogao bi da prodje kao univerzalni posto se lepi na staklo :thumbsup:

Zanima me vase misljenje?

Raspalite!!!

he3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Meni, onako..ok...ma samo da može da se montira na Puntića sa 5 vrata rolleyes.gif

ajde slikaj sa strane,,,iz profila...da vidimo kako izgleda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio sam sporting kacketic za Punta Clasic

evo fotke

image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg

Uz male prepravke bi mogao i na Grande Punta, pa kome se svidja...

To bi nekako ovako izgledalo

image.jpg

image.jpg image.jpg

U prodaji ce biti za nekih desetak dan :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

stigao kit od Nemanje! Pragovi su bili sa par izbocina ali nista strasno, da se srediti! Sam sam ih ofarbao i sad cekaju moje slobodno vreme za montiranje! Kacim slike kad zavrsim! Sve pohvale za saradnju sa Nemanjom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ortak,ja sam te jednom pitao za una da li mozes nesto da napravis,da ti posaljem sliku ,pa da vidis ili ti ne treba,uradio bi onaj mali repic pozadi,na petim vratima???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda bi mogao da probam jedan od postojecih na una, samo da nahvatam negde auto.Posalji fotke, moj mail je nemanja.maiden.ilic@gmail.com

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...