Jump to content
FAS Goran
Helloween

Pragovi, spojleri...

Recommended Posts

Nemanja koliko zainteresovanih treba da se javi za punto2 5d mali sporting kacket da bi ti se isplatilo da pravis kalup? ... ako je uopste moguce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIje mguce, veliko je cimanje a nemam vremena za tako nesto.Odustao sam i od abart varijante kacketa za punta sa 5 vrata zato sto je pravio probleme ljudima koji su ga kupovali.Iako je skinut sa originala nije bio 100% u redu.Sporting je kraci i nema isti ugao naleganja, trebalo bi mi tona vremena da ga prilagodim za 5 vrata a to trenutno nemam.Izvini stvarno.Znas i sam sta se desavalo...

Edited by helloween

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije frka, vidim ima dosta interesenata pa reko cisto da predlozim kao ideju ... A i da razjasnimo jer verovatno mnoge to zanima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E baš bedak..a ja se ponadao da može na 5oro vrata..

Ništa, na kraju ću se i odlučiti za onaj spojler koji može...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mozda ako bi mogli nekako da ih dopremimo preko nekog autobusa ili preko poznanika koji bi isli na ovu stranu.Raspitacu se kakva je procedura oko slanja postom ali se plasim da ne bude preskupo. Smislicemo vec nesto. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vujasine,kako si ih pricvrstio. Ne busi mi se limarija i da lisi stavljao neku gumu izmedju plastike i lima ili je to samo lepak za soferke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vujasine,kako si ih pricvrstio. Nebusi mi se limarija i da lisi stavljao neku gumu izmedju plastike i lima ili je to samo lepak za soferke.

Pričvrstio sam ih sa lepilom za sofer sajbe i drži jako dobro. Još sam odozdo zavida 2 pleh vide u gumene čepove na podu, a ne u karoseriju iako šarafi nisu potrebni, samo s lepilom stoji dobro i nema šanse da otpadne. Kod montaže najbolje je auto parkirati između 2 zida i onda drvenim letvicama podbočiti pragove od pod i od bočne zidove i ostaviti pola dana da se suši.

Pozdrav Vujasine, jel si sam farbao pragove ili ti je helloween to odradio?

Ja sam svoje odnio kod majstora pa mi je on ofarbao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da su svi otisli na more... Mogao bih i ja. Ne valja mnogo raditi po ovakvoj vrucini :rolleyes:

Edited by helloween

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Ja sam zainteresovan za kacketic,jel 30 e sa farbanjem,montazom... ili samo plastika?

Izvinjavam se unapred ako je negde pisalo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ovu saradnju

jer sam i ja zainteresovan za grupni popust

za kačket za Punto 2 (5 vrata)..

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo je bitni da je covek od poverenja, posaljes pare po njemu ja donesem paket i to je to.Samo pokusaj da nadjes bus koji je posle 6 popodne u beogradu posto ja radim svaki dan sem vikenda do 4 pa mi treba vrenmena da stignem od sapca za bg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz Sapca si? E pa imam onda bolju kombinaciju, tetka mi zivi u Rumi i gledacu da njoj posaljem lovu i da je iscimam da ode do Sapca, nije joj daleko...Ili ja da dodjem do tebe kad budem isao u Rumu, ajde kad smislim javljam !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...