Jump to content
FAS Goran
Helloween

Pragovi, spojleri...

Recommended Posts

Ko radi i ima znanje mora da kupi stila karavana pa da po njegovim gabaritima mucka, a da pri tom ima i vremena :-D Ja sam za to da ako negde postoji ta varijanta pragova na prodaju sa nekim od vas uletim pola-pola za iste pa da po njima skidam kalupe i onda pravim i za ostale ;-D 

Eto varijente.

Isto to sam hteo i za trovratog stila, za onaj malo lepsi i veci, zajebaniji kacketic, ali slabo se ljudi odazivaju...


Mogu li da dobijem bar dimenzije-duzinu od ruba do ruba pa da vidim ima li sta sto bi odgovaralo?


http://www.tuning-shop.rs/fiat_car_styling.html


Evo kako izgleda kacket za stila 3 vrata, relano cena je prevelika, pola od toga meni bi bilo sasvim dovoljno da isplatim materiljal i pokrijem svoj rad npr.

Pa ako bi  neko hteo da ga zajedno sa mnom kupi, ja bih skinuo kalup a taj neko :-D bi dobio kacket za 35 eura npr.

Eto ideje

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj da se ljutis nesto , ja cu da ti posaljem dimenzije od ruba do ruba za karavana (jedino to mogu) prekosutra , ili neka ti posalje bane ranije ako moze , pa ako imas nesto (ja sam na to i mislio , ako imas nesto sto moze da se eventualno prepravi za njega) ...... inace ovaj sajt sto si okacio (kupinovo) on je preskup za sve a isto klasican poliester. tebi pozdrav drug , pa se cujemo ..........  :welcome:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih stvarno nabacio pragove na mog stila karavana - kad bi mogao da ih nadjem (cak sam hteo iz hrvatske da ih narucim ali je problem veliki oko carine , sve sam pitao i proverio - tamo ih ima). imas u mojoj temi o prestavljanju kola da sam nabacio felne abarth na stila i cekam samo pragove da nadjem za njega (jbg. smuckaj nesto od te plastike) , samo da mogu dizalicu da montiram normalno kad menjam tocak. veliki pozdrav za tebe .............. :welcome:

A sto ne bi otisao po njih i nakacio ih nekako na auto tamo nekim privrenim lepkom i na granici nema sta da te pitaju, tvoji su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kroz hrvatsku samo protutnjim i to kad moram , ali ako budem isao za austriju ili nemacku pogledacu tamo da liima  - razmisljao sam ja i o tome , ali sam mislio da to moze i kod nas da se nadje ali ne moze i to ti je. pozdrav ...........

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili se registrujes na hrvatski fiat forum, predstavis auto i pitas jel moze neko da nabavi ovo ono, mozda uspes nesto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prolecna Akcija!!!

 

 Cena pragova 4500 din za clanove foruma i to za modele

Punto Abarth, Sporting,  3 i 5 vrata

Stilo 3 vrata

Alfa 156

Grande Punto

 

Cena kacketa 2500 za modele

Stilo 3 i 5 vrata

Cene kacketa 2800 za modele

Punto Abarth 3 i 5 vrata

Grande Punto

 

 

Obrvice za Punta 3 vrata, stila 3 vrata idu gratis uz kupljeni komplet pragova.

Lepak za montazu Henkel terostat tuba 600 g 1000 

jel vazi jos akcija za punta 4500din pragovi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko su ti pragovi za 156 sw?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze neka slika kako izgledaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spojler za punta 5v,koja cena,i za koliko moze biti gotov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...