Jump to content
FAS Goran
boki

Večiti Derbi, Fudbal, Basket, Arena, ulaznice...

Recommended Posts

Lepo sam ja gore napisao da je meni tu nesto cudno.

Vec druga utakmica na kojoj nije sudjen penal za partizai, nisu tu cista posla

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ovaj se još iščudjava :D

 

Jel vam sada jasnije kako je uništen fudbal u Srbiji? Uz pomoć lažnog grofa i nižerazrednog kluba, nepismenih navijača i samoproglašenih fudbalskih stručnjaka!

 

Jbt evropska zvezda :D

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unisten je on za vreme tvog i vaseg Toleta Karadzica.

Reprezentacija bez 3, 4 zadnja velika takmicenja, forsiranje NK partizana 6 godina uzastopno u kvalifikacijama za LS, od kojih je jadan jednu sezonu uspeo da udje, ni on sam ne zna kako. U fazonu, i corava koka ubode neko zrno.

Kad se setim samo.svih onih utakmica u prvenstvu, finala u kupovima, kradje. I imas obraza nešto da kazes. Stidite se bre...

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, totti said:

Ova vaša koka je izgleda totalno slepa, pošto ne može ni to jedno zrno da ubode emoji3.png

 

Ovo je tek prvi pokusaj.
Kad bi i oni imali jos 5, uboli bi bar 2 puta.

 

A video si i sam ove sezone kol'ko je teze sa 2. pozicije uci u LE, nego sa 1. u LS ili LE

Vi ispali vec u prvom kolu, mi dogurali do poslednjeg. Da smo mi krenuli sa 2. mesta u prvenstvu, cenim da bi prosli mozda samo prvo kolo kvalifikacija za LE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno Majkiću, kakav prvi pokušaj? O čemu ti to?

9 godina ne igrate evro kupove, a i nije vam ovo prvi pokušaj za LŠ.

Share this post


Link to post
Share on other sites
51 minutes ago, totti said:

Stvarno Majkiću, kakav prvi pokušaj? O čemu ti to?

9 godina ne igrate evro kupove, a i nije vam ovo prvi pokušaj za LŠ.

 

Imali ste prilike da vidite ove sezone kako je pokusati uci u evropsko takmicenje kao drugoplasirani u ligi - drugim recima, neizvodljivo. Na prvoj prepreci ste stali od velesile iz Poljske.

 

To sto ste za vreme Toleta imali privilegiju u ligi, pa su utakmice u kojima ste imali nepovoljan rezultat produzavane za 6, 7, 8, 10 minuta, ili bolje receno dok ne date gol, svirani nepostojeci penali, odnosno protivnicima ne svirani penali. Tako ste uzimali titule i 6 godina za redom imali privilegiju da igrate kvalifikacije za LS, koje su duplo lakse nego kvalifikacije za LE. Nema timova iz najjacih liga, jer direktno idu u LS, dok u kvalifikacijama za LE dolaze cetvrtoplasirani, petoplasirani klubovi Italije, Spanije, Francuske, Engleske.

 

Nama ovo jeste prvi pokusaj za LS od 2007. godine. Pre dve godine smo diskvalifikovani pa ste vi igrali.

 

CIm vam nema TOleta, ne postojite ni u Srbiji, kamoli u Evropi. Ispadate u pretkolu od nekih poljaka, u prvenstvu kaskate (trenutno) 9 bodova, prosle sezone ste kaskali 30.
Da kod nas ima nekog reda prosli bi vi kao Juventus pre par godina.

 

 

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bojan dim.

bojkovicu, promakao ti je ovaj klip, ne znam da li slucajno ili namerno? I njih izbacuje YT na prvoj strani kada ukucas "srpski kalcopoli", sto ih nisi objavio?
 

 

A bogami i ovaj
 

 

 

Jel te sramota?

 

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

A oni nisu ljudi?? Širiš rasizam?? Da malo pitamo upravu foruma za mišljenje o tvom pisanju?? Za sve postoji granica, Bojane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad si me nasikirao,postoji granica i kad kazes nekome da je glup, pa uprava foruma nije reagovala. U mom slucaju ne sumnjam da ce reagovati, ali zabole me t... tastatura zbog toga

Ajd zdravo, vidimo se za mesec dana

Edited by bojan dim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
47 minutes ago, Dezurni said:

A oni nisu ljudi?? Širiš rasizam?? Da malo pitamo upravu foruma za mišljenje o tvom pisanju?? Za sve postoji granica, Bojane.

 

Šta je tačno rasizam? 

 

Vidi ga Boki i kaznu zna, samobanovao se :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...