Jump to content
FAS Goran
boki

Večiti Derbi, Fudbal, Basket, Arena, ulaznice...

Recommended Posts

a koji je Olimpik marsej bio sledece i one tamo godine???

Koji engleski tim je od 84.- 98. je igrao i u polu finalu.

Te godine olimpik je bio najjaci u evropi sto svi znaju... izbacili su Milan i Spartak Moskvu(koji je ojadio Real)...ja cu ti kupim DVD sa zvezdinim utakmicama 1991. pa da malo gledas(pozovi i drugare glodarcice) kako su igrali i da li bi bilo drugacije da nam je dosao bilo koji tim.

A ja ne znam sto se ja prepirem sa pacenicima kad mi imamo nesto sto vi nikada necete.

Isto to smo imali i pre jedne Barselone.

p.s.

Samo pogledaj koje legende su igrale tada u timu pa ce ti biti jasno. Zajedno imaju klempavih vise bego bilo koji tim u istoriji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ajmo malo da povedemo racuna oko ponasanja na forumu ! ! !

Ako neko slucajno ne zna pravila naka ih procita. Sve je lepo napisano i na vidnom mestu. Mislim da to nije problem u protivnom molim nadlezne da malo :popo:

Konstantno imamo neke likove koji se ne pridrzavaju pravila u svojim komentarima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte decki za kaj diskutirate o davnoj povijesti? :whistle:

Stricek, kaj si naucia od staroga Franja???

Slobodno nek prozivaju, mogu samo...

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ajmo malo da povedemo racuna oko ponasanja na forumu ! ! !

Ako neko slucajno ne zna pravila naka ih procita. Sve je lepo napisano i na vidnom mestu. Mislim da to nije problem u protivnom molim nadlezne da malo :popo:

Konstantno imamo neke likove koji se ne pridrzavaju pravila u svojim komentarima.

Postoji opcija report za sve sto mislis da nije u redu. Takodje mozes da se obratis moderatorima i administratorima. :rambo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li lud si ti???

Pa boki petard je moderator ovde... zar stvarno mislis da ce on videti nesto cudno???

Ovde vlada Demokratija...

Demos-Kratos(u prevodu kratiti narod), u ovom slucaju za postove :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko kaze da se mrze cigani i grobari, evo predsednik Partizana i trenera Crvene Zvezde, slika govori vise od reci :harhar:

123.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

UKRATKO,NAJBITNIJE:

fudbal: jesenja titula;

kosarka: top16 evroliga;

rukomet: jesenja titula i prolece u evropi;

odbojka: jesenja titula;

vaterpolo: liga sampiona i osvojen kup;

hokej: u vrhu regionalne lige;

zenska kosarka: odlicni u evropi i regionalnoj ligi... :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to mozete da nabijete... Jer na kraju nece biti nista od trofeja, pogotov nece u Fudbalu, rukometu i Odbojci.

Inace Jesenje Titule su izmislili upravo GLODARI kako bi imali do proleca o cemu da pricaju :D :D :D :D

ZVEZDA PAMTI BARI

A GLODARI DINAMO I FLJMURTARI!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudni su ljudi ovi cigani SKROZ ! ! ! :)

Ali,sve ih vise volim! Tacno znas kad si ih pogodio bas tamo gde treba :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

xaxaxaxaxaxaxaxaxax

Meni je ovo totalno smesno jer titula se uzima tokom cele godine a trofej se podize na leto a ne u sred zime.

Zvezda je Jesenji prvak u...

Badmintonu

Atletici

Hokeju na travi

zgibovima...

KOGA BRE SVE TO INTERESUJE!!!

Bitni su

Fudbal, Kosarka, rukomet i odbojka. To su sportovi koje ljudi prate a dubljenje n trepavicama i blejanje u jednu tacku nikog ne interesuje.

Cekajte Glodarcici leto pa cemo videti ko je gde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,ja zbog toga to i stavio: Fudbal, Kosarka, Rukomet i Odbojka.

Ne bih se slozio da je samo to bitno! Sport nikako nije samo to. I jacina jednog kluba se ne ogleda samo u jednoj ili dve da kazem discipline.

Ako se dobro secam samo je jedan klub u evropi ispred partizana po pitanju uspesnosti! Ovo recimo ne zna 99.99% cigana,a onih 0.01% to nece da prizna.

Ali to je iskljucivo njihov problem.

Za sve se navija,PARTIZAN se voli....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo crno beli umro je tudjman franja, cutacemo jedan minut predsedniku partizana!

Koja je razlika u pobedama u derbijima, koliko titula imate, koliko puta ste bili pobednici kupa, koliko duplih kruna imate, kolika vam je prosecna poseta u fudbalu, koliko ste reprezentativaca da liSrbiji i to sve u najvaznijoj sporednoj stvari na svetu?

E zbog svega toga a i mnogo cega jos imate kompleks!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kompleksi,sta je to??? Grobari nemaju niti ce ih ikada imati!!! Kao prvo nemaju razloga,a kao drugo PARTIZAN se voli!!!

Ocigledno je po komentarima ko je prepun kompleksa :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, ja navijam za Partizan, ali realno, mnogo je lakse navijati za Zvezdu!!!

Mi partizanovci, te cekaj Ligu Sampiona u fudbalu sredom , te Evroligu u kosarci cetvrtkom , te ligu sampiona u vaterpolu subotom ....a zvazdasi, u subotu u 10h odigraju svoji utakmicu i ostalo vreme su slobodni...MILINA! :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi grobari ste najbolji internet navijaci, na jedan nas komentar javi se vasih 5 da demantuje i po tome ja glasam da su kompleksi neizlecivi.

Mi nemamo kompleks, zbog cega bi imali, o kakvim kompleksima govorite, kompleks ovo, kompleks ono i posle kazete da nemate kompleks pa ne bi vas toliko bolejo da nemate, mislite o tome.

Mi odemo na fudbal i zadamo vam lekciju a vi onda cele nedelje vezbate ali mrka kapa, jednostavno vas malo ima brate :whistle: ...

i da ajmo grobari komentari, 3 2 1 sad...

Edited by zaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,ali uopse niste realni ili bolje da kazem objektivni!!!

Kado je god bilo reci o ovakvoj jednoj temi uvek je bilo vise vasih komenara i to toliko ne na mestu da nema reci,pa i uvedljivih!

Cak sta vise u jednoj da kazem nasoj temi,a to je liga sampiona nismo mogli da dodjemo do reci od vas.

Te zvezda je ovo,te zvezda je ono... Stvarno je to bilo toliko bezobrazno da nemam reci. Pretvori se tema u sasvim nesto deseto od onoga sto je trebala biti!

Evo dao bog ima puno ljudi na forumu pa neka kazu. Tema liga sampiona, zvezda osvojila ligu (pre 100godina) zvezda ima ovoliko,ima onoliko mislim stvarno... Budimo objektivni i realni.

Po meni je razlika izmedju grobara i cegana iskljucivo samo u tome. Cigani nikada nisu bili realni.

Ako je neko gledao poslednju utakmicu partizana u LS-a mogao je,pre pocetka utakmice da cuje od jednog starog Partizanovca nesto sto od nijednog zvezdasa nikada nece.

Mala pomoc: Radi se o tome kako je Partizan igrao istu tu ligu 69god. i kako je stigao do finala kada je nesretno posle 1:0 na kraju prvog izgubio sa 2:1. Taj cuveni komenta se odnosio na polufinale. Ako je neko pratio ukapirace o cemu pricam. Toliko realno sagledavanje stvari me je bas odusevilo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...