Jump to content
FAS Goran
boki

Večiti Derbi, Fudbal, Basket, Arena, ulaznice...

Recommended Posts

Komsije cestitam :welcome:

Realno, posle 2-0 i 0-2 opravdanja za nas nema, bili ste bolji.

Promasene sanse i ostala cuda se ne racunaju, samo golovi i prolaz dalje.

Valjda necemo izgubiti i derbi u prvenstvu, mada sa Grantom i sa pola napadaca ne bi me cudilo ni to. :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad više ni Diara nije ubica cigana, onda... :D :D :D Promašio sa 7 metara, a nije jedini mašio 100% prilike za gol...c c c...Mada, u drugom poluvremenu Partizan je bio još i slabiji nego u prvom.

U svakom slučaju, čestitamo na manje važnom peharu, mada...pazite se Čačana... :ice:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mala ispravka... Ovde bolji pobedjuje a ne onaj koji bolje namesta utakmice!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pomaze ni dupla cena karata u odnosu na derbi na Marakani, ne pomaze ni polivanje vodom samo Zvezdine polovine terena... Zvezdini klinci su pokazali gerontoloskom centru partizan kako se igra fudbal! A trener bez diplome je u oba navrata nadmudrio "trenera sa pedigreom", velikog avrama granta! Bravo momci, tako se igra srcem za Zvezdu! Bilo je jako lepo preksinoc na severnoj tribini sarenog lavora!

PONOSIM SE STO SAM ZVEZDAS!!!

Edited by Mijat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ne znam gde mi je post, ubedjen sam da sam ga napisao, ako ga je neko obrisao nekim slucajem neka mi kaze razlog, ako nije odo ja do lekara ... mozda samnom nesto nije u redu, uglavnom cestitao sam komsijama na pobedi, ali nemoj da se nadaju previse ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne sitnicarimo, par nekih smesnih situacija je sudija svirao po svom nahodjenju i diskutabilno je da li je pogresio, ali klip traje 7:30min. i osim te dve situacije koje su realno smesne, sve ostalo je za zatvor!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Toliko o tome koliko je vredna titula u Srbiji!!!

TOLE LOPOVEEEEE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto cutiteeeeeeeeeeeee,zasto cutite .....................?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je gledao prenos mogo je da vidi glodare koji :crybaby: :crybaby: :crybaby: Toliko o tome koliko vredi titula!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za titulu cestitke glodarima, ali za derbi :harhar::smoke::harhar: ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle 5 sezona pobedi i Zvezda u prvenstvenoj utakmici :D ...i u tih istih 5 sezona ostade bez titule.

Generalno, kilava utakmica, dosta lošija od onih skorašnjih iz Kupa.

Čeliću, a da se ukine prvenstvo (sve te desetine utakmica, putovanja tu i tamo) i da samo ova dva Kluba odigraju dve, ili evo...četiri utakmice, pa ko bude bolji, taj je šampion? :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešo, ne tresi se :harhar: Objasnio sam ti na prethodnim stranama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle 5 sezona pobedi i Zvezda u prvenstvenoj utakmici :D ...i u tih istih 5 sezona ostade bez titule.

Generalno, kilava utakmica, dosta lošija od onih skorašnjih iz Kupa.

Čeliću, a da se ukine prvenstvo (sve te desetine utakmica, putovanja tu i tamo) i da samo ova dva Kluba odigraju dve, ili evo...četiri utakmice, pa ko bude bolji, taj je šampion? :whistle:

A da se ukine da predsednici klubova iz 1. lige sede u UO patlidzana??? Kada bi ste onda osvojili titulu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Togo, šta ti je... :D

Jeste, Partizan nije nikada osvojio titulu do ovih sada 5 uzastopnih...a, isto tako to što ste večeras prvi put dobili posle 5 godina u prvenstvu ne znači ništa...i to što je Prosinečki promenio pola tima u pauzi prvenstva i odmah počeo bolje da igra je isto zbog tamo nekih ljudi u upravama. 'Ajde ljudi, spremili ste tim za sledeću sezonu, mlad, perspektivan...sledeća sezona je Zvezdina, polako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

srce mi je puno , da samo 35 bodova ispod partizana opet bi mi srce bilo puno i bio bi zadovoljan , jer slozicete se da Crvena Zvezda sa ovim timom i sa ovoliko para koliko ima ( citaj nema ) , sa ovoliko mladom ekipom koja nema iskustva i nema onu fudbalsku bezobraznost i drskost , nije mogla da bude prva ( necu da ulazim u raspravu ko namesta tekme i zasto i kako jer mi mozemo samo da lupetamo o tome a samo bog zna sta se ustvari tu desava , jeste predsednik fss nesposoban i nije uopste kvalifikovan za svoj posao i jeste on korumpiran kao i 3/4 ove drzave i istina je da namesta sebi poslove kako bi stavio pare sebi u dzep kao na primer - izgradnja najjsavremenijeg sportskog centra u Srbiji pod finansiskom podporom uefe , naime bliski rod predsednika otvorio je firmu koja se bavi izgradnjom nedelju dana pre odlucivanja kome ce biti dodeljen tender za izgradnju tog centra ... imate samo jednom pravo da pogodite ko je dobio posao ) DAKLE i posle svega ovoga i posle mutnih radnji koje su dostupne javnosti u potpunosti , CRVENA ZVEZDA ja skupila ljude koji ce da se bore bre za klub koji ce da pocrkaju kao da im je poslednje , kada sam video Prosineckog kako se drzi za srce posle tekme bre ne treba mi ni liga sampiona ni liga evrope nista mi ne treba samo da gledam te ljude koji se bore za klub i kojima je stvarno stalo da kluba . Dovodimo igrace kojima je san da igraju za Zvezdu to je bre ta atmosfera , kada im zagrmi sa tribine da se useru i kada pobede za klub za navijace za svako cigansko srce koje kuca za njih i isti ti igraci iz Slobode,Borca itd. su tog trenutka rame uz rame sa ekipom iz Barija 91 .

A ovi jugosloveni opet pokazuju da srce nije ono sto se kupuje , da Babovic , Smiljanic i drugari nemaju to srce ( kvalitet necu da sporim ok su oni za nasu ligu , ali uvek im je neko drugi kriv ) . Kazu nismo imali srece 3 utakmice smo bolji od Zvezde sabijamo ih posed lopte,sutevi itd. Ali ljudi iz 3 utakmice vi ste primili 5 gola i niste nijedan dali , pa to ne moze da se desi klubu koji je dosta kvalitetniji ( kako vi kazete ) od protivnika kome je prosek godina 23,24 ako ne i manje .

Avram Grant - lobanja koja vam nije trebala u zivotu , ne ucite na svojim greskama Mateus,Reber ... sta je jednom Grantu srpski fudbalski derbi , covek koji izjavi pred derbi ne gubim od iste ekipe 3 puta ? Tebra nije ti ovo premier liga i ne vodis ti Celzi i nije ovde na stadionima tako lepa atmosfera i kontrolisana kao i u celoj drzavi . Ovde igrac i navijac izgori pred derbi da bre sve ali sve za svoj klub ... zato sto mu je pobeda jedina sreca u zivotu da moze sutra da sedne u kaficu i da ga boli dupe da li su izbori i kada ce da dobije platu i da li ce uopste da je dobije i da li mu detetu trebaju patike ili nesto da pojede ... e to je ono sto on ne moze da razume , imali ste takvog trenera koji je isao srcem donosio je rezultate ali vama to nije odgovaralo , covek sa vizijom , sposoban , napravio je od vas nesto , ali to nije bilo dovoljno da ostane , bolje da dodje bivsi sportski direktor Celzija koji je na bum tu upao a isto tako je i oteran na bum !

Malo sam se raspisao ne zamerite , Zvezda mi je porodica !

ZA KLUB , KRALJA I OTADZBINU ! :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa de nadje govedo Stanojevica da hvalis. Meni je zao sto nije ostao jer bi rezultat bio isti a on ne bi bio mucenik. Da je dobar trener ne bi bio poslednji sa svojim timom u Kini sada. A i ovde se bas proslavio, sa svojim menadzerskim vezama (kum Damjanac i ostali) zbog kojih mu nisu uvek igrali najbolji, plate od 300.000 evra zbog koje nije podneo ostavku kad i Krstajic, a sve je to prolazilo dok je u Zvezdi bio haos. Sa ovim timom ne proci Shamrock je bruka ravna Fljamurtariju.

vlc-record-2012-05-05-20.gif2uhvfdc.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ha, pa dobro brate ne volim ga ni ja ali moras da budes iskren dobar je trener . On je preuzeo tim u kini koji je bio u zoni ispadanja ... i to je kina jbt-e , covek se jedva navikne kada ode u italiju zamisli u kinu hahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar trener je relativna stvar, kad je preuzeo Dalijen bili su bolje plasirani. Bruka protiv Shamrocka ne dozvoljava da za nekoga kazem da je dobar trener. Pa i grobari mu zameraju na pickastoj igri i igri na rezultat, kao sto rekoh, dok je u Zvezdi bio haos lako mu je bilo. Partizan je pod Grantom odigrao nekoliko bas dobrih utakmica (protiv Rada), a moglo je i protiv nas drugacije da bude da su bili malo precizniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...