Jump to content
FAS Goran
boki

Večiti Derbi, Fudbal, Basket, Arena, ulaznice...

Recommended Posts

Nikad se mi nismo lozili da smo barsa, ni barsa ni bajern ... mi smo uvek bili i bicemo Partizan ;)


Inace lepo je igrao Borac i kad su vodili nisu se valjali po terenu kao penzioneri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam rekao i priznao da je ovo takmičenje koje igramo ponižavajuće za nas i da je trebalo da puste decu da ga igraju.

Nisam ni jednu utakmicu odgledao.

Pa i igraju se deca. 

 

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2014&mm=12&dd=07&nav_id=933334

 

Bice teska ova (trening ) utakmica  :laughing: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, sto kaze Toti, besmisleno je i gledati , a kamoli komentarisati irvas-superligu koja nije ni za k*rac. Samo teska smaracina da gledam ove babe kako se vuku po terenu, a misle da su neke zvezde, a pri tom mislim na kompletnu ligu. Sve je vise nego tragi-komicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pratim nesto mnogo fudbal, ali po meni svabe igraju najbolji fudbal ... nego nije to problem u vama je problem, sve ono gde vas nema na prvom mestu, to je cipiripi, bambi i slicno, aba liga je odjednom postala vrh takmicenje ... o evroligi da ne govorim, tako ste jedno vreme i u vaterpolu radili, pa ste se podavili ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa koliko vidim, Aba liga se popravlja u kvalitetu, a i nasa reprezentacija, je sve bolja. Posto bas nemam vremena  da sve pratim, gledam da bar vidim ono sto me interesuje, i sto ima neki kvalitet, sto kaze beli_Punto: Bundes liga, Premijer, Primera, i NBA. Bice i vaterpola ponovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

3e3268dd4d6f62d4b6a75099c8205e52.jpg

Ono kad ti je Golden Stejt filijala :)

Inace danas na poluvremenu silazi Djura u svlacionicu i udara ćušku Volkovu i kaze: "biiip jedan jesam rekao da dolazi iz dvojke a ne iz iksa, zbog tebe niko nece dobiti platu" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je Sale odigrao posle 5 meseci pauze,do juce pecao ribu a danas ubaci 26 poena i to u 32. god... Klasa!!! :unworthy:


Zale, a šta je rekao Tralalatović u svlačionivi na poluvremenu?

 

Rekao da ne zna sa igracem vise da igra,ne zna sa igracem manje,ne zna kad je isti broj igraca...Zna samo kad se sudi penal za Zvezdu :laughing:


Stigao internet ? :D

13995_529706277132369_822346432638047145

 

Ladno si ga nasao :D

Pazi kad ne verujem :hrhr:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas 8.12.dan kada je Crvena Zvezda postala prvak sveta :)

359c9a9c797aadd48eedd9768038d6d9.jpg

Na danasnji dan si postala vecna :)

Kako je Sale odigrao posle 5 meseci pauze,do juce pecao ribu a danas ubaci 26 poena i to u 32. god... Klasa!!! :unworthy:

Zale, a šta je rekao Tralalatović u svlačionivi na poluvremenu?

Rekao da ne zna sa igracem vise da igra,ne zna sa igracem manje,ne zna kad je isti broj igraca...Zna samo kad se sudi penal za Zvezdu :laughing:

Stigao internet ? :D

13995_529706277132369_822346432638047145

Ladno si ga nasao :D

Pazi kad ne verujem :hrhr:

GroBari se smeju glupim forama, bas vam je lepo, malo mi vas je i zao

Share this post


Link to post
Share on other sites

0a7e93d8c38e0346de4d90d1181828ca.jpg

Vi da niste glasali za naprednjake ne biste videli tutulu ni u pasteta ligi.

Edited by zaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...