Jump to content
FAS Goran
boki

Večiti Derbi, Fudbal, Basket, Arena, ulaznice...

Recommended Posts

Ako si u tom pogledu napredovao, civilizuj se malo i u drugim pravcima... Tebe niko nije nazivao pacovom!

A kako si nas beše nazivao, "dileje"?

To je ok i korektno?

156a0d5c04c69c903eafc24443a3275b.jpg

Trenutak kada Barsa i Real saznaju sa kim igraju u Top 16 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti levo su mnogo vise zasluzni za poslednje srebro reprezentacije od ovih desno.

 

hahha bez Saleta ne bi grupu prosli,to je jedina istina vezana za to srebro ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kako si nas beše nazivao, "dileje"?

Zato i treba prestati sa tim. Ako vredjas tamo neke navijace nije problem, ako ih spomenes u kontekstu nekog forumasa onda jeste.

ovog Radonjica prosle godine motkom terali a sad je ploditelj  facepalm.gif

Rezultati govore u njegovo ime, a ne terije zavere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao zaki plagijatore... Ajde nešto sam smisli.

Ja ne "kradem" od vas kao sto vi "kradete" od nas, vec uzimam od svojih, ima razlike, vi kopirate a ja šerujem original

Zaki, kad ces da odrastes ? :D

Koliko para je vucko tutnuo da se ostvare rezultati, nisu bile dovoljne samo one otete sa Kosmeta ? :D

Nikada :)

Ustvari mozda onog trenutka kada ti, totti i dante prestanete da pratite Zvezdu, a sam znas da bez Zvezde ne mozes da zivis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko para je vucko tutnuo da se ostvare rezultati, nisu bile dovoljne samo one otete sa Kosmeta ? :D

Ovo je vec deplasirna prica na koju su naseli grobari jer im je lakse da poveruju da je problem u drzavi koja gure pare mrskom klubu a ne nesposobnost uprave, predsednika i svih struktura kluba.

 

Mogu romani da se napisu o pogresnim, da ne kazem bahatim, potezima.

 

A istina je da dok je drzava gurala pare kvazi instituciji prasence se nije bavilo politikom. Kad je pavlovic svojevremeno trazio za zvezdu 15% sredstava koje je dobijao partizan todoric ga je podjebavao preko medija. Ali jbg, sve se vraca, sve se placa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamisli zaki da prestanete da postojite i u fudbalu, kao sto ste nestali u basketu ... tuzno bi bilo bez zvezde, ne bi bilo pravog rivalstva, morali bi derbi sa vosom ili cukarickim da igramo ... zato mi ne mozemo bez zvezde, pa neka se zove i FMP :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja vas kletva Dante stize, Zelezara, elektrodistribucija, budzet drzave, penzije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se prve godine kad ste igrali u ABA ligi pod tim imenom da je na zvanicnom sajtu lige i dalje stajalo FMP.

Jer se vi niste ni takmicili prethodne sezone u tom takmicenju a u domacem prvenstvu ste bili pri dnu tabele pa niste mogli ni po kom osnovu da se takmicite u ABA ligi...

 

Dok je FMP izborio ucesce i nastavio da se takmici samo pod drugim imenom i grbom.Onim koje je kupio na rasprodaji :laughing:

Od onih koji su poznati po tome da sve rasprodaju i stavljaju na dobos kad im ne ide :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...