Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Posle jednog za maaalo uspesnog pokusaja da nabavim gewinde - odustao od cele opеracije... neke sledece, a valjane ne znam kad ce naici, a posto nisam zadovoljan trenutno stanjem zadnjih amorta - malo smo se ponovili...ima da giba samo tako :) sada smo na eibach + kayaba...a nesto mislim da ce tako i ostati, eventualno ako nadjem nize, a bolje opruge...

Verovatno uskoro i napred kayaba, iako su prednji sasvim dobri ali novo je novo, pa jos KYB

20140820_173315.jpg

Sada jedno dubinsko uskoro i volan...
 

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle jednog za maaalo uspesnog pokusaja da nabavim gewinde - odustao od cele opеracije... neke sledece, a valjane ne znam kad ce naici, a posto nisam zadovoljan trenutno stanjem zadnjih amorta - malo smo se ponovili...ima da giba samo tako :) sada smo na eibach + kayaba...a nesto mislim da ce tako i ostati, eventualno ako nadjem nize, a bolje opruge...

Verovatno uskoro i napred kayaba, iako su prednji sasvim dobri ali novo je novo, pa jos KYB

20140820_173315.jpg

Sada jedno dubinsko uskoro i volan...

 

 

Kayaba napred može, ali pozadi potraži bolje amortizere. Ovo nije amortizer za tvoj auto. Bilstein ili sachs potraži u  Wagen Internationalu.Blistein je tvrd odlično držanje, a sachs je mekan i odlično drži.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad sam uzimao za sebe amorte,cena je igrala presudnu ulogu,kyb je bila 2650,blistein ne znam a sachs je bio preko 4000,ne ludujem previse sa kolima,tako da je ovo bila logicna kupovina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dap,kyb excel g,2650din,dobar amort za male pare :)  (razlog zasto nisam uzeo stila nego punta je jeftinije odrzavanje,manja registracija,vise mesta pozadi) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

od trovratnog stila,punto ima vise mesta pozadi,napred stilo ima brdo mesta,ali pozadi bas i ne  :) 

Edited by Rile_bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Zasto mislis da KYB nije za moj auto?

 

Verovatno zato sto si ubudzio 2.0 t motor u punta.

 

Dante nemoj da nas ofiras.

 

Ps

I onako mu je bio prazan gepek.

Edited by kičerica

Share this post


Link to post
Share on other sites

od trovratnog stila,punto ima vise mesta pozadi,napred stilo ima brdo mesta,ali pozadi bas i ne :)

Svasta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' kad bi se zajebavali... Punto je odličan napred što se prostora tiče, pogotovo kad se lepo odmaknu sedišta, ali nazad je smešno, mislim, hajte molim vas... Ni trovratni Stilo nije šampion, ali Punto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kad se cipuje ima 96 kw...i to kosta 60€ i dobijes papir i opere te jedan ne cipovani k'o budalu...ali ako imas neku preporuku ko bi tih 96 mogao da dotera bar do jedno 120 to bi bilo lepo...

registracija je oko 22 (bila)

Rile mislim da nisi u pravu...siri je stilo u tom delu, nema tu price

Dante druze...imali smo dogovor :D

@kicerica - ne valja ovaj u gepeku nista, cakce mi nesto, a od blow-offa sam ogluvo!

2650 dinara komad takodje - kit commerce

Al jos uvek me bas interesuje sto to ne valja kayaba...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze se to doterati na 130,150. . . al ne cipom :D
Joj i moj kolega kaze cipovao micubisi 1.6 benzinca, a tvrdoglav ko tri mazge, ko zna ko mu je uzeo pare za maglu 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fog sellers miske. :D Vidis da su i nasem kolegi uvalili pogresne amortizere za auto. :)

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

e3apa9uz.jpg

Sve vas pozdravljam. Tko rano rani...sam u nju upada. Poranio sam da momentalno dogovaram cipovanje...ovako vise ne ide...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kad zaspim u pola 5 i probudim se u 8 :) kum mi potpisuje kapitulaciju za 7 dana pa smo sinoc pravili momacko. Pijemo te neke kafe i ozivljavamo

...nikad vise necu piti... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...