Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Naravno, planiram da radim vec jedno godinu dana, ali uvek nesto drugo iskrsne...mogao sam za 35-40 evrica odraditi vec ali trazim neku kvalitetniju varijantu sa alkantarom da odradim...nasao sam tu kod nas u Novom Sadu, samo treba malo vise para... (Da da Neso, o Adicima se radi, Stanko me nagovorio) :D

Druze owoono hvala ovoono! :)
 

@sale - da da :yes

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokoj mu dusi :)

Potpuno neverovatno...sta sve radio nisam...prvo narucio pogresnu granu, pa onda menjao odgovarajucu...pa menjao dihtunge, mesingane matice...i eto na kraju trebalo je ti da ga uplasis novim usisom i sredilo se. 3 godine muke - gotovo! Nema vise tk tk tk tk tk... ... ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa valjda vidiš? Tk tk tk tk...

:D

Sent from my RM-941_eu_hungary_356 using Tapatalk

:laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci Vops pravi tk tk tk tk pa jes tako bi I trebalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

He! Mapetovci jedni! :)
Imao je neki zvuk, ja sam bio ubedjen da ima veze za vazduhom (bio sam u pravu)...najvise se cuo kad najmanje treba jbg...petom na autoputu, pri brzini od 100-120 cuje se to neko tk tk tk tk..ne znam kako drugacije da objasnim...i tako u nedogled, bas ubija zvuk...cuje se to i drugom i trecom ali od zvuka izduva ne smeta i po gradu se ni ne primeti...

I eto kako smo sad petljali sa usisom, ubismo zvuk...da li su peraja...oko klapne nesto...bitno je da ga nema vise :)

Ajde sad krenite pa da vidimo ko ce prvi da spomene Stevu Zigona, ajde slobodno...!

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peraja usisne grana JTD-ovcu jedan...!

Razumem da ne znas koja peraja jer ti imas toliko sofisticiranu masinu da je to kod tebe verovatno neki senzor senzora senzora varijabile na usisnom sistemu...a cek u stvari ti to ni nemas! Ni sam ne znam kako nisu to ugradili na masinu za 23. vek! A zato sto nemas to - imas taj mudasti zvuk izduva, znas? :p

:D

fiat128s :thumbup:  zasluzeno prvo mesto!

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na jtd se glava sama spusta preko 2500rpm i turbina se siri zato i jeste varijabilna neznalico! Tako od 1,9 dobijas OO od 2,5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaa zato je varijabilnaaaa...nije zbog onih minijaturnih krilaca na njoj, vidis eto naucis nesto svaki dan...

Ne poznajem ja taj varijabilni JTD, jednom sam se vozio u njemu i...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nema tu sta...uzimam srafove taman duze za jedan santim, lepo se zasrafi i to je to, evo je jos najblaza varijanta bilo kakvog -distanciranja- :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...