Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Hvala...

Zvuk je bar po mom misljenju fenomenalan...moram napraviti neki clip i staviti...prosto u svakom rezimu totalno drugaciji dozivljaj, a sto mi je najbitnije ne smeta, ne tandrce...bas onako kako sam hteo, kada se vozi lagano da ne smeta i ne ometa, a kada se potopi da rezi

Vec jedno 2-3 meseca ni jednu jedinu pesmu nisam stavio na usb za kola, ali bukvalno ne palim radio... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vidis tek sada kada si spomenuo mije palo na pamet, ceo auspuh i jeste vise u levo a cev je na desnoj strani lonca, zasto bas tako ne znam...

Grrrrrrrrr, vozio sam sada 3 dana fabiu 1.2 HTP oko 1000 k napravio po timockoj krajini, JEDVA CEKAM da sednem u puntica i da cujem zvuk izduva i motora... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav komsija :) da Bata, sve je odradio kako sam zamislio, saslusao me i rekao probacemo...prezadovoljan sam zaista...sjajan zvuk

Klip uskoro obecavam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost u konvertovanju, secenju, sklapanju zvuk se skroz iskrivio, ima to neko zvecanje, i nikada to na snimku pogotovo telefonom ne moze biti kao uzivo, ali `ajde otprilike to je to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno, konacno, konacno, posle vise meseci traganja... felne sa punta HGT abarth, u fenomenalnom stanju...

Ima lepsih, ima vecih felni, ali kada ja mog punta zamisljam ovakvog, ispunio sam sebi veeeliku zelju :D

Za obucu ostaje samo da se za sledecu sezonu izmu 195/45-15 gume i to ce biti to

image.jpg b10.jpg

image.jpg

Vreme za slikanje je uzasno, pa za sada samo ovih par slicica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo će da mu bude 45, retka je felna, mnogo će da bude osetljiva na tom profilu i 50 pa je nisko, mada kako ti odlučiš, mene bi iskreno bilo strah za felne na tom profilu :turned:

Sve u svemu najlepše mu stoji ovaj model felni :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A znam da je mozda steta ovako retke felne i u ovakvom stanju izlagati riziku sa tako niskim gumama, ali sta da se radi, to mi je jos jedna zelja :)

A i 195/45-15 je isla kao fabricka opcija uz doplatu, tako da kontam da je izvodljivo, videcemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta treba da stavi, 65 profil? :question: Kao stiti felnu, a to sto ce da izgleda kao autobus nema veze :turned: Nece s felnom nista biti, ja ne znam sto se ljudi tripuju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Pa ako pokupis neki krater po ovim nasim putevima nece ti pomoci ni taj 65 profil....ali ove izbocine i sitnije rupe sa 45 profilom ces i te kako da osetis, u teme ti je velika razlika pa i taj 1 cm (kada bi stavio profil 55). Drugar mi ima 18-ice sa 45 profilom i imao je sitnih krivljenja felni vec vise puta. 45 je po meni (za punta) jedino ako imas 16-icu felnu. Mada ukusi su razliciti, a i iskustva. Ove felne su :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja rekao da treba da stavi 65, nego da je uzeo felne koje su na nasem prostoru raritet i da treba koliko toliko da ih sacuva, da mu potraju... recimo 50 ili 55 ce definitivno da mu sacuva rub felne od ivicnjaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije neka velika razlika izmedju 45 i 50, a 55 u odnosu na 45 je vec primetno visa guma, ako vozi normalno ne treba da brine, ipak je to samo felna, jeste prelepa i jako retka ali je felna i ne boli je nista ako joj se nesto desi, a njega ce da boli ako je osteti tako da verujem da ce da pazi gde gazi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada imam 50... :)

Ja iskreno drugari mislim da je razlika 45 i 50 samo u vizelnom efektu, mislim da je 50 vec dovoljno nisko da osetim svaku neravninu, i da prelazak na 45 nece doneti nikakvu veliku revoluciju...ali da izgleda lepse izgleda, nema sta...

Razlika 45 i 65 vec jeste...autobus :D mislim da ove sada felne ni bi ni imale smisla sa 65 profilom, i ovaj 50 mi nije bas po meri...

Navikao sam sada na 50, ne smeta mi, jeste tvrdo i pomalo neudobno, ali sta da se radi...sada ce jos malo na zimske 195/50-15, pa kada otopli sledece godine neke 45 sa V izrezom, mmmmm :) sve za lepotu...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi skoro uzimao te felne? Video sam na oglasu u polovnim automobilima da su se prodavale....sad se setih... :blink: . JBT kod mene u kraju vidjam nekog punta sive boje sa takvim felnama i abarth pragicima, a cujem da je neka dizelka. Al' je stradao neki abarth strejndzer :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi skoro uzimao te felne? Video sam na oglasu u polovnim automobilima da su se prodavale....sad se setih... :blink: . JBT kod mene u kraju vidjam nekog punta sive boje sa takvim felnama i abarth pragicima, a cujem da je neka dizelka. Al' je stradao neki abarth strejndzer :guitar:

Da, uzeo sam ih pre 3 - 4 dana, a te sto su se prodavale na polovnim su mi promakle za jedan dan, prodavao ih je neki covek iz Novog Sada i otisle se za Zrenjanin, bas sam se skenjao bio :)

Dizlo i abarth - mneee :D

Daću ti Mile na dan Bravu da vozaš, da isprobaš malo kako je na 205/45 sa 2.5 bar :D

U jeee, sto 2.5 bara?

Daj bravu, dacu ja tebi puntosa pa da vidis kad stisnes zube kada predjes preko onoga gde je krpljen put, ne mora da bude rupa, samo prelaz sa jednog na drugo, dobro salim se, preterujem, ali da vidis kad sednem iz punta u caletovog stila, prelazim preko neravnine, stisnem zube, gledam gde ce da lupi, ono samo tk tk, pliva kao ladja... :)

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...