Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

@Vule - nece nece...:)

Gepek ostaje kakav jeste, mozda samo znak leti dole...sto se folija tice, mozda samo krov uradim, ali svi takvi poduhvati se ostavljaju za prolece...sem auspuha naravno! :D

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je !! :D I ja mislim da bi morao da skines znak i ja bi neke distance stavio, mozda 10mm napred i pozadi :thumbsup:

Edited by Kosta_punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto sam skeptican prema distancima, ali sto ga vise gledam to vise mislim da mu nazad treba 1 cm, i verovatno idu na prolece...

Kod mene je godinu dana, malo i vise, i mislim da je za godinu dana dosta uradjeno...

Ima nesto malo popravku - tj. dizne bi trebalo ocistiti, nosac motora zamenuti... od onih lepsih stvari - folija ide na krov, felne 16`` i cekam januar da krenem sa izduvom, ne ide od jednom odnosno samo zadnji lonac pa zvizdi kako zvizdi, vec pocinjem polako da bih dobio zvuk bas onako kako ja zelim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinut onaj znak sa gepeka...sada tek vidim koliko je nepotreban bio...

Evo par slicica, sledece neke ce biti vezane za auspuh...vise i to da resim :D

xnn12.jpg xnn13.jpg xnn14.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li je možda ovaj momak sa srebrnom Bravom na forumu, da vidimo šta je tu turpijano? :whistle:

Edited by Vule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto kao 1.6 budžen na 1.8 pa onda turpijano ne znam ni ja šta :rofl:

Najbolje od svega, kad smo se vratili, viče iz auta "ajmo još, ajmo još" :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, tu je samo ubacen 1.8, nista drugo...

Samo kad je vec ubacivao 1.8 trebao je traziti iz punta ili stila, to bi bilo vec nesto...ili petaka iz bravo HGT-a, uh...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao auspuh konacno...

Odusevljen sam, kakva muzika...:)

Kada se vozi polako, opusteno...tek tek pocinje da se cuje, ne smeta ni malo, ima zvuka ali jednostavno se ne primeti...kada se potopi gas pocinje rezanje, dubok zvuk, na to sam i ciljao. Spustio sam prozor danas, presao po gradu tako jedno 20 km :D prelep zvuk, brze menjanje brzine na jedno 5000-5500 - neopisivo...

Katalizator ne moze dole inace bi leteo danas jer ima posle njega sonda koja bi pobrljavila sve i svasta, tako da verovatno ostaje ali nema veze...

sdn250.jpg sdn251.jpg

sdn252.jpg sdn253.jpg

PS - nema vise onog suvisnog znaka nazad na bravici gepeka, mnogo lepse ovako izgleda, cistije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelep punto :thumbup:

Interesuje me kako taj HGT stoji sa potrosnjom i odrzavanjem? Znam samo da ide ko meceva... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala!

Nema tu mnogo filozofije, trosi onako kako ga vozis, moze to poprilicno umereno da bude ako se vozi lagano, ali zato ako se malo opustis moze da popije koliko on hoce, ali zato onda nema vece zabave i lepseg osecaja :)

Odrzavanje - servis mali i veliki standardno, mali me izadje oko 5 hiljada, a veliki kada sam ga uzeo bese nesto oko 20 ne secam se sada...oko ostalih delova sva sreca nisam do sada petljao, ali u proseku malo su skuplji nego kod "obicnog" punta...dosta delova deli sa alfama, stilom...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan :) Fino leži,tako će i moj kad mi prodaš opruge :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je meni rekao majstor koji mi je radio auspuh ima sonda posle katalizatora, sto ja nisam znao...

Brljavila bi to je sigurno, prvo -check engine-, jer sonda koja treba da daje rezultate gasova sa katalizatorom odjednom dobija svakakve gasove bez onoga sto kat treba da odradi...

Ne znam ni sam, cuo sam o nekom prevezivanju sonde, o njenom premestanju, ali mislim da sam odustao od toga... kod mene nema nikakvih cudnih mirisa, ne pali check engine, i skidanjem bih poremetio zvuk izduva kojim sam za sada jako zadovoljan...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...