Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

A jel pokusao neko od ovih da te prati sto si ih kulturno zaobilazio :)

Jeste, čini mi se :), ona crna kia ceed tu negde sa oko 0:45, ali je posle 1:10 nisam više video :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo me podsetilo na moju xsaru ;) Sto se guma tice, najbolje iskustvo imam sa toyo t1r, jesu mekane i brzo se trose ali kako drze to je neverovatno, posebno se isticu na mokrom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daaaaaa, odlicna guma i sjajna sara. Lepsa i od ovih mojih...

Meni sara vec dve godine bukvalno stoji, da mogu nekako da izmerim deo milimetra rekao bih koliko su se potrosile, ovako posle dve godine stoji na 6,5-7mm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican klip.Dugo sam cekao da ovo izbacis :thumbup:

Samo sledeci put obavezno da skines jelkicu kad snimas da ne kvari ugodjaj ;)

 

Inace klip je jos bolji zbog skripe guma :w00t:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj put znam bukvalno napamet, radim gore, tako da sam bezbroj puta prosao danju,nocu, po kisi, snegu...OBOZAVAM da ga przim ovde (kad sam sam u kolima), pogotovo uzbrdo jer tu bas nikad nema milicije... P.S. sjajna voznja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fino fino :D taj put je fenomenalan. Nisam provalio na snimku da li je bilo malo rizle i kamencica uz ivicu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fino fino :D taj put je fenomenalan. Nisam provalio na snimku da li je bilo malo rizle i kamencica uz ivicu?

Nista kriticno, ima ono bas u kanalu, ali nista po putu, ili po trasi kojom sam isao, bas nista rizicno sto se tice samog puta...pa vidis kako kad izadjem iz krivine pa ga stisnem u drugoj nema klizanja, samo prijajanje guma i iznese ga napolje...

Sjajan je put, a znam ga kao svoj dzep, imamo kucu u Irigu, deda mi je tamo, pa sam prosao i vozio tuda ko zna koliko puta, od Iriga prema Novom Sadu nije toliko zanimljivo. Steta sto se menjac ne vidi bar malo vise, ima momenata gde iz cetvrte u trecu pa za sekund bukvalno treca u drugu...

PS - ni jednom nisam blicao...da se zna :laughing:

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao bih i njega i astru da odšlepam gore brze nego što bi se on sam popeo...i to kad je čipuje :D

:-)) :-)) :-)) :-)) :-))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo Micko ovakvu muziku za usi vozaci diZla samo mogu da sanjaju... ;) Good drive

Sad ce odma paljba zlih diZeLasa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U HGT-u se to naziva TCS...
Radi tako sto tocku koji dobija proklizavanje dozira ABS, ali samo u slucaju da proklizava samo jedan tocak, znaci u slucaju vozenja "kruga" pomaze da auto ostane u nekoj krivoj liniji dok malo proklizava, tj. ispravlja tu krivu liniju koliko - toliko...ukoliko se startuje sa linije da kazem uz proklizavanje i vrte se oba tocka ne radi nista...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...