Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ma sta im fali Milutnac. :) Svakog dana vidjam na ulicama nove BMW trojke, petice i ostale nove masine sa crnim celicnim felnama pa ih boli uvo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nista, bar su felne sredjene pa lepo izgleda...

Samo bi ti preporucio da sa delfina predjes na onu novu Ehrle perionicu prema Veterniku, preko puta Avie... Mnogo bolje pranje + traje duze zeton. Jedino sto je perionica malo dalje

Da, da, cuo sam da je dosta bolje pranje tamo, nego mi ispao onaj ljubicanstveni zeton (zamenis za 5 obicnih) tamo kod Merkura, pa dok potrosim to :)

 

a zao mi kad vidim da ljudi unistavaju zimske gume (a imaju letnje) na +15C :D

Nece bre Rile nista da im bude, a i cuvam letnje. Na terasi su f1, sad za vikend pranje, mazanje, poliranje felni nekom pastom...

 

Ma on to namerno,da zavara protivnike.Kad vide celicare pomisle 1.2 8v a ono :robo:

 

Bukvalno 200 metara kako sam izasao od vulkanizera imale su celicare vatreno krstenje...naletim na Gorana Apica (znaju ga neki sa stilo FB grupe i 201 i 402 drag-ova)...dobro sam se drzao neko vreme :D

 

Savršeno, ne bi ja tu ni vraćao alu  :smoke:

 

Imas li jos uvek one 14-ice sa onim finim gumama? :laughing:  da stavim napred i da klocne dole, pa da izgleda najborbenije!

 

Samo fale distanci. Na slikama se i ne primećuje toliko.

 

Vracar tuning. 12 srafova duzih za 10mm. Spremi garazu. Ja cu pivo. Rodjendan mi je u februaru, poklone primam ranije. :p

 

Trebao si ih u neku drečavu boju :rolleyes:

Hteo sam stvarno u tirkiz, radio i u photoshop-u par varijanti boja, ali odustao, mislim da ima smisla na nekim lepim felnama, npr. kao one Skorine narandzaste, ali na ovim ruznim felnama, mislim da nista ne pomaze, pa reko` ajd crna neutralna i dovidjenja! I sad mi ok ovako, prihvatljivo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije veruj mi...video sam ga svojim ocima! :)

@nagovarivaci - nista od toga! Konacan odgovor :)

@vagenovac - nema Apic vise sta da radi :) zavrsio je sve sto je mogao...kad je na kraju morao onaj aqua myst za hladjenje izduvne da pravi - sta onda reci...

Nisam se probavao sa Husom odavno...mimoidjemo se uvek nekako, mada stvarno dugo nisam gore isao

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je i govorio da je 8v i da nije cipovan :D

Zadnji put kad sam ga video rekao je da je uzeo neki ic iz madjarske i da hoce da uglavi turbo od 3.0tdi cini mi se.

Ne znam da li je imao taj aqua mist zadnji put kad smo se peglali, ali smo uvek bili tu negde, par puta on mene dobio, par puta ja njega, ko uhvati bolji start, posle se isto drzimo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2256 turbo, FMIC i konstantno dorađivanje mape... Koliko sam ja upućen :)

 

A tu tek što ima da se radi, naopako :) Ali treba vremena, novaca, sa JTD nema kraja, kad jednom kreneš, uvek može još :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ovo bivsi Dejanov stilo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bas tako, neki limit je 250-270ks, mislim da niko nije napravio vise, ipak 1.9 treba da zavrti te turbine od 3.0 motora, bude lenj do 3000rpm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, Dejanov je bio 8V...

 

 

Nije bas tako, neki limit je 250-270ks

 

Malo li je? :)

Edited by Vule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...