Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ovoga sam cekao mesecima...ovo je hgt abarth sa kako gazda kaze 150!!! konja, cipovan!!!, izduv 4 u 1, 55 abarth nalepnica, KN, i ajd ono sto sam video da je tako kako kaze - radi mu variator...

Ovde je bila malo guzva , i nazalost mom kolegi Nenadu - dezurnom je bas u momentu snimanja zazvonio telefon, bezim mu posle ceo krug kao 1.4 da je... Stali na semaforu gore i u povratku sam se vratio pre njega jedno 80 metara

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Punto je bio u Čačku sa Abarth felnama kao što ti imaš, pa je stručnjak skinuo njih i prodao sa sve gumama za 180€ i izlepio ga u nalepnice i stavio mu neonke.. Baš je tužno kad nešto retko ode u pogrešne ruke..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako...svasta on meni naprica sinoc, bas svasta...

Kaze lik ima 150 konja i cipovan je, ja reko` druze nema tu cipovanja, on kao ja platio 60 evra i dao mu neki lik papir da je dobio 5-6 konja, ja reko` mozes sad da vratis taj papir tom liku, nije vredelo da mu objasnjavam da se radi o 16-bitnom racunaru sa kojim ne mozes apsolutno nista...

Da, pita mi jos, zašto to ima knedlu kada dodje u blokadu, kao zasto ne nastavlja da ubrzava kad rokne blokadu, ja gledam, stao, neveruem! :unworthy:
A bilo smešno jer je mislio da vozim 1.2, pa se kurčio dok se nismo potegli, kad smo se vratili lik kao popišken

Mislim da je jos uvek na ČA tablicama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma danas svakakve dijabole voze,napaljeno pa misli moze svasta... Micko autic ti je mrak... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepe slike! A posebno me inpresionira potrosnja!!!

6,5 litara a takva zver pod haubom!!!

Covek bi pomislio da je dizel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da znas da sam hteo da te zovem.Mislim da je bila subota vece oko devetke.Ja na naselju perem auto kad crni punto sa nalepnicom abarth hgt stoji ja prilazim liku pitam ga za motor kaze nema ovakvog u NS i tamo vamo kroz pricu jel ides na miseluk kaze ode upravo sada.ja ga pitam pa jel se potezes kaze par puta sa nekim ali nisam bas skontao tacno.kasnije ga pitam da lisi se sa jednim sivim puntom hgt sa abarth felnama trkao.kaze nije nije ga vidjao.i meni pade na pamet da te cimnem da se potegnete al reko posto ja nisam mogao ici tad gore sta da te zovem onda.i vidim sad da ste ae sreli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala druze Zvezdo, cistokrvni dizel kuca ispod haube, takav i zvuk ima i sve... ;)
 

ja prilazim liku pitam ga za motor kaze nema ovakvog u NS

 

E i onda zasto volim sto sam ga oprao kao budalu, ali i u pravu je, ne da nema takvog u NS nego nema takvog mnooogo sire...
Od sinoc mu valjda sve jasno, moze sad neonke i na krov da stavi...

Setio sam se jos...kaze lik - ali moj motor je hgt abarth, tvoj se samo hgt, rekoh druuuze, branici i volan su ti abarth, motor je isti...  :question:

@rile - to je ta karakondzula...obratiti paznju na "otvore" na krilima...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaa, pa ne važi se, vozio je na plin, plus su ga otežale neonke i ovolike nalepnice, tvoj HGT je lakši :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da, i ja onomad kad sam ubacio u trecu, tad su mu se bas javile detonacije i ostade iza 2 duzine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razbili ste mu misao da ima najbrži auto u NS-u  :turned:

 

Šteta što je taj auto otišao u pogrešne ruke, delovao je baš dobro dok je bio u Čačku i to kompletan Abarth osim sedišta, ali mislim da bi takav čovek i njih prodao za 100€ da bi ubacio neke kadice na kojima piše RACE, SPORT i sl..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rikardo sjedala! :)

U pravu si sikter, i felne ko je dobio lepo se ovajdio i nadam se da zna sta je dobio, da ih nije ofarbao i narandzasto ili tako nesto...

Kad bih ja nasao nekog takvog lika ali sa sjedalima, ih srece... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...