Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

E za ovaj komentar imas krug od mene gore :D javi se neki sledeci put...

 

 

Nisam znao da si sa foruma, a ti ni manje ni više - moderator ovde :)

Javljam se kad budeš parkiran, inače te neću stići :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daaaaaaaaaaaaa, GTI neki da se ponizi ako ikako moze :D

Gsi postujem ali GTI NE :D

Samo pazi da ne naletis na neki VR6 posto izgleda skoro obicno, recimo trojka golf, znam jednog izgleda obicno samo mala oznaka na vratima VR6...2.8 cini mi se, jebe mame kako ide...

To je vozio jedan poznanik, kaze obozavao je klince sa nadrkanim gti koji turiraju na semaforu da dere, on deluje obicno ali....kaze turiraju loze se, onda on oplete po gasu i popisa im se na lice :D

 

 

Sad odoh u off, ali moram da napišem  :laughing:

Video sam pre neki dan na putu VR6 koji ne može mom jtd-u da pobegne. Čudim se još koji mu je đavo i šta radi ovaj jer je sve vreme stiskao auto ,a buvklano nikako nije išao. Na kraju je stao na semaforu uporedo sa mnom i vidim da iz auspuha izlazi beli dim konstanto i u ogromnim količinama. Teško je i naći dobar VR6 koji nije rasturen. Za njega se baš zna za šta se uzima i kako će da se vozi. Mada mislim da ni među gsi.-jevima neće Milutin naći nekog vrednog potezanja. Sve su ih već stigle godine..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prava je majstorija naci dobrog GSI-ja, VR6-icu, matoro je to, izakano, sto kolega pre mene rece, zna se ko i zasto takve automobile uzima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se setim, pa ja sam imao gsi-a sa 15godina :vava:  a sad vozim punto 1.2 8v. Eeeej. A bio je za mene tad gsi kao svemirski brod, a ne da sam ga kidaoooo :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se setim, pa ja sam imao gsi-a sa 15godina :vava:  a sad vozim punto 1.2 8v. Eeeej. A bio je za mene tad gsi kao svemirski brod, a ne da sam ga kidaoooo :scooter:

Verovatno i tog gsi-a i dan danas neko vozi i lozi se kako su mu performanse kao na papiru :)

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, teško je naći i dobrog HGT-a... HGT u ovakvom stanju preko košta preko 3.000€, a kod nas malo-malo, pa se pojavi neki za 1.500..

Share this post


Link to post
Share on other sites

:yes ne znam stvarno sta ocekivati kada cena bude 1500 i npr. jos ima za tu cenu i registrovanih...na slikama deluje ok, naravno uvek neki auspuh - skoro pa uvek isecen branik, gepek pun muzike...

Tu kad bi se zavuklo...jos toliko, ako ne i vise da bi bio u pristojnom stanju... Trapovi, motor - potrosnja ulja - veliko pitanje?, variator, menjac...ajao...

Prava rec - izakano...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjam ovog tvog puntića već par puta parkiranog u ulici (gde pretpostavljam stanuješ), i stvarno i uživo izgleda kao da je tek izašao oz fabrike :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha :)

Sad je jasno zašto je kao nov..moj stilo je dobio 4 dobre čvrge po parkinzima za godinu dana u Srbiji.. :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za moj ukus, samo mu još diskretno potamnjena stakla fale, mada sve je na svom mestu i baš kako treba da bude :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sramota koliko dobro izgleda. Ja oko njega vise nista ne bih dirao, samo bih ga cuvao, odrzavao da bude tip top....i  drao sve redom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milutine koliko kelvina je ovo? Svetli skoro plavo i baš dobro izgleda. Da još malo padnu cene bi-xenona to bi mi bila prva investicija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala hvala momci... kupio sam sebi pre neki dan ovu spravicu pa se sada ucim i igram malo...

1045239_635638293114742_14732622_n.jpg

Ovo sto kaze sikter, vec duze vremena se nakanjujem da odradim stakla, meni su zadnja dva vec zatamnjena, pa bi trebalo i ostala stakla u istu nijansu, misim da je providnost 30% pa ce sva ici tako...razmisljam i o foliji na krovu ali nesto nisam jako zagrejan za krov, volan isto hocu da sredim i to je to otprilike od nekih prvih stvari koje su mi na pameti...

Igore, 5000 sam uzeo, ali ja njih sada vec imam oko 2 godine, tako da je moguce i da su malo promenili nijansu, imam utisak da su pre vise vukli na belo. Bi-xenon je prava stvar, tu se slazemo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko su ova čuda komplikovana za korišćenje? Ja jedva čekam da crkne moj aparat pa da kupim nešto moćnije i zanimljivije. 

 

A ksenone već duže planiram da stavim, tj samo čekam da krene ovaj Osram da zeza pa će početi planiranje ksenona. A ako nalete neki bi-xenon+Morimoto za pristojnu sumu vrlo rado bih ih stavio jer baš znače za vidljivost, a i odlično izgledaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za neku uobicajenu, da kazem svakodnevnu upotrebu mogu da budu i jednostavniji od obicnih - malih digitalaca...gabaritno jesu problematicniji, ali...sta sad :) E sad da bi se postigli "oni" efekti treba malo vezbe i ucenja.

Nemoj da cekas da riknu stvari da bi se ponovio, znas i sam da ce onda trajati 100 godina :D

Nesto sam cuo da morimoto moze sada dosta povoljno da se nadje, mislim da mi Skora spomenu cifru od 60 evra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, od 60 do 80 Eur za Morimoto Mini H1 bixenon projektore. Plus H1 xenon komplet sijalica za njega (ne mora, ali je pozeljno :) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi bre ksenoni i ostali bakraci, menjaj granu pa da idemo dalje...........!

 

PS

Mladozenja!

Edited by kičerica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...