Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Milutine jesi imao priiku da uporediš 1.4t sa tvojim hgt-om? Nešto mi po specifikacijama ne deluje da bi tu bio na dobitku(ko ti kriv kad već imaš brz auto  :laughing:  )

Share this post


Link to post
Share on other sites

^

Prednost kilaza + turbo

kacio sam ja sa yt ovde kod njega neko bas takvo poredjenje negde u inozemstvu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja inace kad sam tajanstven, takav sam samo iz razloga sto ne zelim da ureknem i da se nesto izjalovi, jer za sada je samo zelja i ideja (ali tako je bilo i sa hgt-om, pa ispade na kraju on...)

Ne pricamo o puntu kecu, to mi je sad vec davno prevazidjena zelja (ko zna, mozda jednog dana...), vec o necemu mnogo novijem i sigurnijem, gledam ipak malo veca, modernija, opremljenija, nesto da ipak malo vuce na porodicna kola (dolazi vreme, koliko god ja to ne primecivao kao). Pricamo o grande puntu abarth, motor je 1.4T sa 155KS, i to bi mogao biti jedini dostojan naslednik, jedini auto trenutno zbog kojeg bi se mogao odreci ovog sad sokocala i prepustiti ga nekome drugom, zaista...planiram otprilike za jedno godinu, do godinu i po...ali ja tako nesto kad uvrtim u glavu, mozes ga j...

A sto se tice poredjenja GT vs HGT, nazalost nikad nisam video ili nasao neku drag trku ova dva stock automobila, jedino sto je priblizno poredjenju ili testu je ovaj tekst, kojeg sam procitao otprilike 505 puta :)

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/42973-punto-hgt-vs-punto-gt-tacke-na-crti/

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za tebe, bre znam. Nešto sam stekao utisak da ostatak ekipe ne shvata o kom je modelu bila reč, mada možda grešim. Za mene je GT kec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dante - znam tog, samo mislim da je zacepio cenu jer je jedini na oglasima...na mobile.de ima lepih primeraka za 6.500-7000, a i nesto mi ne uliva poverenje, sto rece Jankela na nekoj temi takva kola, a stavio mu te neke kineske gume...  :turned: 

@kicerica - nije nije, samo sam vezbao za film :) 

@dezurni Nenad - znas i sam da sam imao ideju da ga nikad ne prodajem, i ne verujem ni da cu moci, sem u ovom gore pomenutom slucaju :) to bi moglo doci u obzir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav crni plin, kakvo crno cipovanje :) ovo spada pod porodicnu varijantu, nema onda miseluka, nema trkanja :)

A sto se tice potrosnje, sta god ko mislio, ja sam i sada jako zadovoljan potrosnjom, sad kad sipam za 2000 zaboravim kad sam sipao (i po gradu), a kamoli sto bih bio sa ovim 1.4 koji i nesto manje moze da trosi, tako da tu ne vidim ama bas nikakav problem, a i koliko god da trosi - sto bi rekao kolega -vagenovac (fiatovac)- ja sipam i placam to gorivo, nema potrebe niko drugi da brine o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huh, koliko ga onda vozis kad sa 2000 zaboravis kad si sipao? Ja sa plinom 2000, 6 dana po gradu kako god okrenes, nekako se uvek potrefi da na 6 dana sipam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vozim ga bas svaki dan jer nemam neki obavezan put svakodnevno, i na posao idem peske. Evo i sad prosli put kad sam ga vozio isao sam samo da ga operem i parkirao ispred zgrade. Tako da stvarno desi se evo kao i sada da znam da sam sipao prosli put za 1000 ali ne mogu reci kojeg dana prosle nedelje. A i da sam ga vozio svaki dan sve su to rute po par km, do mojih, do centra, miseluk..pa ono potraje to

Nekad tako...a evo sutra npr bice oko 400km tura

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, zavisi i gde si u NS, ja sam na naselju pa gde god da idem idem kolima, bukvalno.. Mada, umem i bajs da potegnem, samo kad se setim da ga imam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...