Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ebem te luda slikaj raw sl put, jer onda sve moz se resi lagano i kvalitetno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace kadar na onoj prvoj fotki sto sam ja okacio (kad stoki ukoso ) odlican za neke budzenje fotke u stilu ntfs-a kao sto je neko pomenuo :smoke:  + xendze bele na zutom vrh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh da...skoro pa zutom autu  :turned:  ispravicemo sledeci put...sledeci put lepo stanem namestim pa da vidimo prvo wb, pa onda probati to sve sa ekspozicijom 2``, pa sa 3``, pa sa 5`` i tako...

Meni se ova druga svidja vise, lepo pokazuje sta radi morimoto, samo tu treba zamisliti taj snop svetla u mrklom mraku na nekom magistralnom putu...pa jos onda i dugo svetlo npr...dugo - samo se ta snopcina produzi unapred fljas! :)

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da bije bas se vidi da ne rasipa, nego je sve usmereno...

 

Za fotke samo raw, sve to posle mozes u obradi +-1,2 , jos da sve to fotkas dok je nebo na granici plavod-dan crnog mrak da se vidi i koja zvezda :laughing: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

u sto ima felne zajebane a i motor normalno. e koje gume teras cini mi se na ovoj slici f1? ako jesu odlicne su, imao sam nekad nove isto na jedne 15-ice drzale na suvo ko blesave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

195/45 r15 i ostro oko imas jer jesu F1, sa nekih 7mm sare ;)

Drze kao nenormalne...u krivini bukvalno mogu da se igram sa volanom, da je na gewindama imam utisak da ne bi bilo nikakvih ogranicenja...da bi bio kao karting

Sjajne gume, jedino zasto bih ceo ovaj set menjao je prelazak na 16 i 205 sirinu...gubim i rasipam jako puno pri startu, vrtim u mestu po sekundu i po dok se ne sastavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kao da je xenon 8000  :D

 

To te monitor keca lazu ti boje, a + malo godinice. Tebe bese ono zovu chika Totti :laughing::laughing::laughing:  ahha

 

Salim jes malo ide na plavicasto, kad se ubije plavo onda nebo bude bezveze.

 

Obecao Milutin neke bolje fotke a isti kadar :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

195/45 r15 i ostro oko imas jer jesu F1, sa nekih 7mm sare ;)

Drze kao nenormalne...u krivini bukvalno mogu da se igram sa volanom, da je na gewindama imam utisak da ne bi bilo nikakvih ogranicenja...da bi bio kao karting

Sjajne gume, jedino zasto bih ceo ovaj set menjao je prelazak na 16 i 205 sirinu...gubim i rasipam jako puno pri startu, vrtim u mestu po sekundu i po dok se ne sastavi

jeste i moje bile 195 al 50 al su bile vrrrr. Edited by Milosnis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milutinac, bit ce razmjene kad dodjem opet u NS... :D ti malo ganjaj krivine, a ja cu pravac :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da...dok sav svet spava - vas dvojica se zavitlavate na mojoj temi umesto da smisljate gde da metnem intercooler, neka vas neka...

Skora druze - moze, moze, i tako dugo nisam vozio karting :thumbup:

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam Mico da li si cuo za te turbo - benzince (ne moze vecito poredjenje turbo - diesel vs atmo benzin, znas...deluje malo i nepravedno znas, uvek pola metra/metar u neciju korist odlucuje) ...e to kad otkrijes, te srece da vidis, moras malo da se edukujes, kazu da ulazimo u tu eru pa nemoj da propustas bitne stvari! :p

Evo ga i Fittipaldi opet...javlja se ili u 5 do 20h ili u 5 ujutru... :laughing:

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...