Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Od kad zaspim u pola 5 i probudim se u 8 :) kum mi potpisuje kapitulaciju za 7 dana pa smo sinoc pravili momacko. Pijemo te neke kafe i ozivljavamo

...nikad vise necu piti... :D

Kažem ja sebi - "Od sutra ne pijem!"

 

Probudim se ja, kad ono - DANAS  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeee koliko smo puta izgovorili "Samo da ovo prodje i necu nikad vise". Ne prodje 2-3 dana kad ono ista prica :D repriziramo se kao Srecni ljudi. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo vec danas nova runda, drug dosao iz Bosne i doneo Nektar...i sta sad mi nindze da radimo... :D
I jos ovi moji da metnu zvezdi jedno 2 komada i onda i sutra da se to proslavi...i eto ti vikenda

A onda kad dodjem sebi u ponedeljak da vidim za ovo cipovanje (resio sam da idem na 150KW na PAPIRU!!!), da skinem 3 katalizatora, da napravim srednji lonac, da napravim zadnji lonac (nazad najmanje cetiri cevke, to je sad moderno), da napravim neku improvizaciju oko katalizatora, da sredim sonde, da nabavim neke opruge kako bi Buca bio zadovoljan i da vratim kayaba amorte i uzmem Sachs, mada to jos uvek ne znam zasto i sta fali kayaba twin-tube-gas amortima, no ajd nije ni btino...

Mislim jesam malo optimistican da sve to zavrsim u ponedeljak al sta...objektivno i nije to neki posao

I kad sve lepo zavrsim u utorak na miseluk da operem ove cipovane sa 150 konja i neonkama...

@drazen - :thumbup: sve optimalno, ono malo glavobolja ali sve je to ok!

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au svaka cast, moj matori je specijalac za ove stvari! A ja i Nenad za nesto drugo - za zabusavanje...ako Bog da sutra amortizere namestamo, od onog drugog nabrojanog odustajem - puno je to petljanja za samo 150 kw...

Ti ako hoces sutra - Sr. Karlovci, Pivara, kad skrenes na prvom desno jedno 300 metara pa sa desne strane kod prodavnice, videces kola, mi cemo pice a ti ponesi sta treba...valja te amortizere zaliti, da ne skripucu bar dok su u garanciji :D (2 god ili 80000)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto mislis da KYB nije za moj auto?

Gde se proizvodi KYB-a. U Japanu ili u češkoj. Ja sam imao zadnje KYB proizvedene u Japanu i skinuo ih. Razlog loše držanje u krivinama previše mekan pri zavrtanju. Prednji KYB made in Spain ostali i odlično drže. E zato nije za tvoj auto. Amortizeri koje si kupio imaju problem. Kada je hladnije vreme napolju počinju da škripuću.

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tako kazi, mogao sam svasta da pomislim :) Made in Czech pise...kao i za sve sto kupujem raspitam se prvo i eto ti si jedini koji mi je rekao nesto negativno o njima, a recimo pogotovo za prednje sam cuo bas pohvale, i sto se tice samog kvaliteta, i posle nekog podasavanja njih samih...
Bas i u kit commercu i u gazeli su mi ih nahvalili, i kad sam bas otisao u kit da ih uzmem - kazu mi imas kayaba imas i ove malo skuplje ali preporuka za KYB, svakako imam garanciju od 2 godine pa za ne daj Boze, takvo neko skriputanje bi moralo da potpadne pod garanciju...

Verujem da si imao problem, ali nadam se da ce me zaobici ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, uvek neko na nekom forumu ima neko loše iskustvo o nekom proizvodu, ništa čudno. Zato i ne treba previše čitati forume, jer na kraju ispadne da ništa ne valja :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, uvek neko na nekom forumu ima neko loše iskustvo o nekom proizvodu, ništa čudno. Zato i ne treba previše čitati forume, jer na kraju ispadne da ništa ne valja :D :D

Vise puta dokazano +1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oooo da, zataMNLJivanje danas...i jos par stvari koje su me cekale vec nekoliko nedelja, nikako da se nakanim...

Prvo stop svetla...

Sav "alat" i kako je izgledala zastita

20140831_145158.jpg

Razlika

20140831_151044.jpg

20140831_172001.jpg 20140831_172226.jpg

I to je to...nista vise ja nisam hteo...

20140831_185257.jpg 20140831_185305.jpg 20140831_185403.jpg

Dalje namestio ove bele pozicije...hvala Neso :thumbsup: jel smo mi njih zalili ili nismo ja se sad ne secam, nije bitno zalicemo opet?! :)

DSC_0985.jpg DSC_0986.jpg DSC_0993.jpg

Nastelovao konacno i desni far kako valja, skidao danas po dvadeseti put far i namestio kako valja...

Sto se morimota kod mene tice mislim da ne moze bolje...:)

20140831_183100.jpg

Lep jedan dan danas... :)

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...