Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Cek cek, zar nije bio dogovor da Milutin prestigne Vuleta pa da "primi" ugradnju? :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da pitam coveka sa najboljim HGT-om, na sta da obratim paznju. Izgleda da ce da zamenimo nas za nekog HGT-a pa me zanimaju detalji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vidi Ticma, sve ono sto gledas i kad trazis neki drugi auto, sa nekim drugim motorom, pogledati malo menjac kako radi, saltati ga u visim obrtajima, da li mirno radi na leru, znas to vec sve...naravno sve sem - variatora i potrosnje ulja

Pretpostavljam da nemoguce naci HGT-a sa ispod 80000 na satu pa da jos postoji mogucnost da ima fabricki i da taj radi kako treba...
Zato sto ako je repariran - ako nije reparaciju radio neko ko stvarno ume - pitanje je samo kada ce poceti opet da krklja - nekad deset dana, nekad deset hiljada
Zato sto i ako je stavljen novi pitanje je kako je to uradjeno

Zato po meni najbolje je gledati da je sve ostalo u dobrom stanju...mislim na trap, spoljasnjost, sedista (znaju da budu prilicno pohabana zbog izbacenog lumbalnog dela, pa pri sedanju se prilicno taru) i tako to...i onda uloziti u popravku svega vezanog za variator...tako mora jer ovaj motor sa variatorom i bez njega nije isti...nebo i zemlja bukvalno...

Druga stvar samo da jos napisem koju je...potrosnja ulja...nazalost tesko je proveriti pri kupovine, i sigurno dosta ih je vozeno kako je vozeno, ulje menjano svake trece godine, cepan hladan itd. tako da obratiti paznju i na to ako je ikako moguce
 

 

Cek cek, zar nije bio dogovor da Milutin prestigne Vuleta pa da "primi" ugradnju? :lol:
 

 

Prvo da mi ugavimo morimota u punta pa cemo onda da se prestizavamo! :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da, trenutno su 5000k na njemu, sad kad odradim sociva (blizi se i to) uzecu bear 4300k i da zaokruzim i to. Pa onda jos jedna stvar koju dugo planiram...

Imam spisak u telefonu i samo otkacinjem jedno po jedno sta treba da se odradi pre proleca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel si zadovoljan sa 5000k i koje su boje? Vidim ovde na jednoj slici da su plave, zar ne bi trebalo da su skroz bele? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam...u principu bojom jesam zadovoljan, trebala bi da je bas bela, ALI ja ovaj set sada imam vec duze vremena, iskreno nije ni neki kvalitet tako da se to sada verovatno malo i promenilo, pitanje i balasti kako rade a i sijalice. U pocetku sam bio zadovoljan jer kao samo da nisu obicne zute sijalice, ali sada to mora mnogo bolje, da se sociva iskoriste koliko god je moguce... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala su prljavi :) dobro si ti reko ono vece da ja na mojim nista ne diram,vec samo da stavim opet xenon neki valjani set i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prljavi, prljavi, jako prljavi...

Znam ja sta ti govorim... :) ovo bi bilo dobro samo ocistiti i staviti novi set xenona, a kamoli sad projektori kad legnu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar nekad nesto nisam slikao? :D

Gotovo konacno, 95% je uradjeno, sutra samo ostaje konacna montaza farova na kola i stelovanje po mraku...

Vule je...sta reci...strucnjak jednostavno...
 

received_m_mid_1394375169871_23f09908083
 
received_m_mid_1394375713859_b1b99c387f2

20140309_171545.jpg
 
20140309_172837.jpg
 
20140309_174654.jpg
 
20140309_175125.jpg

Ovu metodu sam koristio za zatvaranje farova, ne znam kako i sta bi bilo bolje od ovoga, nalio sam poprilicno i popunilo je svaku rupicu, dok se ne stegne malo i dise, tako da sam mogao prstima da stezem gde treba, pustim posle 15 sekundi, lepo ostane kao dok je stisnuto i mislim da ce biti odlicno...
 
20140309_202356.jpg

Sutra slike gotovog proizvoda na putu...dok sam ga vozio (402 metra) kuci onako rastelovanog - upalim duga svetla...aaaaaaaaaaaaaa! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...