Jump to content
FAS Goran
chela

Čelić: Kako sam ih sve pobedio... :)

Recommended Posts

Pa povezi ali ove godine jer dok ti to pocnes da vozis nestace nafte na planeti

Edited by neshaoct
prebačeno iz druge teme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravljaš na činjenicu da 150 švapskih konja ide isto kao 100 žabarskih. B-)

Hahaha pa ovo je naj bolji vic koji sam cuo ove godine.Po ADAC-u od pre 7-8 g.,Italijanski automobili uvek imaju vecu snagu od deklarisane,sto nije slucaj sa nemackim automobilima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zezam se ja malo, jer kod kuće godinama imamo i JTD i TDI. Štos je u tome što JTD ima 80KS, a TDI 105KS - težina tu negde. Kako god okreneš, TDI se pomuči da stigne JTD, uz mnogo dima, iako ima 150.000km manje na satu i 5g manje. Na stranu što je Škodilak mrtav do 2500rpm, onda taman krene da čupa, već moraš da šaltaš. Sa druge strane, JTD potpuno isto radi od 1500 do 4000rpm, sem što više troši kad ga naviješ. Možeš da ubaciš iz druge u četvrtu, treće u petu, ne zanima ga uopšte koliko je vozač smotan...

Iako mnogo stariji, deluje bar generaciju napredniji u svakom pogledu. Da ne zaboravimo da manje trese i mnogo je tiši.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nidžo mnogo ložiš ljude, već počeli da zakazuju merenje snage na dinamometru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam cuo za slucaj Fiat Bravo TD od 100ks kome je izmereno 110ks na tockovima, sve fabricki :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemacki konji su deeebeeeeli dok su itlijanski vise atletski.Sva sreca da u taliji glavnu rec vode kobile.

mene zanima koji su ugradjeni u ovog punta?

Edited by kicerica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim ja da ce pre sneg pasti, a trebalo je sve za 7 dana da se zavrsi :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da se vi jednom sastanete pa da se ispricate a ne da se ovde prepucavate ko ce koga u ama bas svim oblicima i pozama!!! :thumbdown:

Iza Celica stoje rezultati :unworthy: i uopste nije bitno da li ce auto ici 15,14 ili ispod 10 sekundi! Covek je trkac i u svojoj klasi je zabelezio rezultate! Mislim da je svima nama drago kada na nekom EX Yu takmicenju vidimo nase momke kako pobedjuju u svojim klasama!

Ako je tvoja Siera tako dobra u sto ne sumnjam jer znam sta i ko je Cosworth, zasto i ti nebi odmerio snagu na nekom javnom takmicenju?

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teška srca ću reći da se slažem sa Zvezdom. Meni prozivke ne smetaju, ja sam uvek za oplodnju. Odmerite snage već jednom.

Gledao sam Doktora u BMW M5 na NAVAK-u, :unworthy: :unworthy: :unworthy: , samo imam jednu zamerku. Doktore, psuješ kao kočijaš :D , a mala deca takođe gledaju youtube :p

Mene baš zanima koja je turbina na kraju legla, i da li ćemo nekada videti Dyno test Puntaćija kada se motor razradi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajmo sad ovako,pre nego sto nesto napisete u ovoj temi prvo se malo raspitajte...

Edited by Boki

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da se vi jednom sastanete pa da se ispricate a ne da se ovde prepucavate ko ce koga u ama bas svim oblicima i pozama!!! :thumbdown:

Iza Celica stoje rezultati :unworthy: i uopste nije bitno da li ce auto ici 15,14 ili ispod 10 sekundi! Covek je trkac i u svojoj klasi je zabelezio rezultate! Mislim da je svima nama drago kada na nekom EX Yu takmicenju vidimo nase momke kako pobedjuju u svojim klasama!

Ako je tvoja Siera tako dobra u sto ne sumnjam jer znam sta i ko je Cosworth, zasto i ti nebi odmerio snagu na nekom javnom takmicenju?

Koje rezultate?A moja sierra je odmeravala snage od 2005g i jos uvek je na takmicenjima.

Teška srca ću reći da se slažem sa Zvezdom. Meni prozivke ne smetaju, ja sam uvek za oplodnju. Odmerite snage već jednom.

Gledao sam Doktora u BMW M5 na NAVAK-u, :unworthy: :unworthy: :unworthy: , samo imam jednu zamerku. Doktore, psuješ kao kočijaš :D , a mala deca takođe gledaju youtube :p

Mene baš zanima koja je turbina na kraju legla, i da li ćemo nekada videti Dyno test Puntaćija kada se motor razradi.

Pa kad deca gledaju ti smanji ton da se ne cuje sta pricam :laughing:

ajmo sad ovako,pre nego sto nesto napisete u ovoj temi prvo se malo raspitajte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako cemo realno, ovo su gledano danasnju street race scenu srednji ili cak spori auti... Danas je gomila auta ispod 12 sekundi, a veliki broj ispod 11.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se, u nedelju je u Trsteniku održavan skup i došao je Bole iz Pazara sa svojim Poršeom i nije imao sa kim da potegne, a inače ima korsu kockicu koja ide 11,38 na 402

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...