Jump to content
FAS Goran
chela

Čelić: Kako sam ih sve pobedio... :)

Recommended Posts

mrzi me da tražim onaj tvoj ubrzani video na kom se vidi kako soliš nitro na svakom pravcu a ja te stižem i pored toga. Da se onaj alfista nije okrenuo ispred mene sledećikrug bi bio moj.

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Youtube je svedok

190 vs 115

mrzi me da tražim onaj tvoj ubrzani video na kom se vidi kako soliš nitro na svakom pravcu a ja te stižem i pored toga. Da se onaj alfista nije okrenuo ispred mene sledećikrug bi bio moj.

http://www.youtube.com/watch?v=wv3Q01g9yjE&hd=1

Ja se stvarno izvinjavam!!! Da ne znam da sam bio ispred tebe i da je jedini moj auto sivi sa crnim branikom, ne bi ni znao da je to moj auto. A to sto si me "stizao", mozes da pogledas kolkoje alfa bila ispred mene i koliko je usporavala.

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo izmereno moje najbolje vreme po krugu 1:45:32min.

po time code-u.

EDIT: greska u kucanju... 1:54:328

Inače ovaj puntić ispred mene je famozni punto sa 190 ks kad bi se zezali :rofl:

1:54 je zapravo 2:15

Edited by Bravo JTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa po onom tvom FISKALNOM vidim da nisi daleko od 190ks!!! Opet ponavljam, ako zelis da proveris potencijal svog auta ja stavljam saobracajnu i kljuceve, stavi i ti pa da probamo :whistle: :whistle: :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne nedam ti auto :thumbup:

Sad mi je i taj Boban sumniv previše ste svi bliski sa njim, idemo u revo u kosjerić merimo ko izgubi plaać sve troškove za obojicu. OK? Meni je najdalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne nedam ti auto :thumbup:

Sad mi je i taj Boban sumniv previše ste svi bliski sa njim, idemo u revo u kosjerić merimo ko izgubi plaać sve troškove za obojicu. OK? Meni je najdalje.

Ja svoj run imam u elektronskoj formi, kao sto mozes primetiti, a imam i program pomocu kojeg mogu da posmatram sve bitnije parametre. Takodje mogu i da skinem jos programa koji mogu da odrade jos brdo parametra, posto voznju na dynu imam u sirovom formatu koji mnogi dyno programi mogu da odrade!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još kad bi to mogao da dokažeš na stazi bio bi najbrži

Koliki je bio PDV na onom racunu :D :D :D

Samo se vi raspravljajte, a ja sam vas obojicu stizao! YouTube ne laže! :harhar: :harhar: :harhar:

XAXAXA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo se vi raspravljajte, a ja sam vas obojicu stizao! YouTube ne laže! :harhar: :harhar: :harhar:

Ma ajd mene ja sam bio na dnu liste po snazi al ove sa 190ks il beše kw ne sećam se.

Još kad bi to mogao da dokažeš na stazi bio bi najbrži

Koliki je bio PDV na onom racunu :D :D :D

Samo se vi raspravljajte, a ja sam vas obojicu stizao! YouTube ne laže! :harhar: :harhar: :harhar:

XAXAXA!!!

Jako veliki oko 30% na fabričku osnovicu :smoke:

Hard1.jpg

Edited by Bravo JTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

XAXAXA!!!

Bukvalno, XAXAXA! Samo što se ja ne bih smejao da sam na tvom mestu!

Mrzi me sad da slikam trenutke iz mog videa, ali dovoljno je samo da uporediš gde si se nalazio kada sam krenuo, a gde posle dva kruga... Šta god pričao i dokazivao, snimak ne možeš da osporiš! A neću da pričam kakav sam auto vozio tj. koliko je bio spreman za krug...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo se vi raspravljajte, a ja sam vas obojicu stizao! YouTube ne laže! :harhar: :harhar: :harhar:

hehe..nije da zakuvavam, ali meni se čini da je ovo istina.. :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, drustvo, a `el mogu ja da dovezem svoju spravicu? Nema turbo, nema nitro, ima samo 850 ccm, ali mi se nakako cini da cete da placete posle... :harhar::harhar::harhar:

:welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam još u neverici...stanje šoka preovladava...u glavi odjekuje zvuk sirene sa Bokijevog Stila i nemoćni zvuk Čelićevog dizela nekih 15 metara iza... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam još u neverici...stanje šoka preovladava...u glavi odjekuje zvuk sirene sa Bokijevog Stila i nemoćni zvuk Čelićevog dizela nekih 15 metara iza... :D :D :D

Niko ne veruje nego cekamo aktere da objasne situaciju i da nam celic kaze kad je termin za porodjaj :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a lepo sam rekao necu,on navalio i sta sad?alimentacija mi ne gine...

Ozeni ga pa neces morati da placas alimentaciju :coffee:

sta da kazem,znas onu staru: 5minuta slatko,citav zivot tatko...

Nisi valjda bio toliko brzi :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...