Jump to content
FAS Goran
somicom

Reparirana ramena ili nova?

Recommended Posts

da ne znaš možda imali u NS neko ko reparira,ramena tek sad sam počeo da ulazim u tematiku, :rtfm:

pošto sam na ovom forumu čitao samo o Majstor Milutinu,valjda još neko to radi možda ovde u okolini NS :pizza:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Previše misliš o toj stvari. ;)

Milutinove su bolje od tih novih zamenskih po prodavnicama. Niko drugi nema kvalitet kao on. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poručio sam od Tejovića desnu viljušku jer se na mojoj kugla načisto raspala.

Stigla sutradan i prekosutra montirana, i danas mu poslao moju. Cena 2.600 din i poštarina 320 din.

Za sad sam jako zadovoljan učinjenim, videćemo koliko će gurati. :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

neshaoct sve ok,odlučio sam,zvao ga danas sutra šalje,cena 2800 ,

verovatno je skuplja za Stila od Lančijine,mada nekontam zašto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi forumasi,

Potrebna mi je vasa pomoc u obliku saveta i licnog iskustva. Imam Stila i treba da promenim na prednjem trapu obe viljuske i stabilizatore. Za nove viljuske Delfi (koje sam cuo da su dobre) potrebno je oko 15000 din.

E sad, svi ovde toliko nahvalise majstora Milutina i vidim da bi to bila ozbiljna razlika u ceni a koliko cujem i u kvalitetu, pa me interesuju vasi saveti i licna iskustva. Hvala unapred.

Srdacan pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ugradio pre par dana što se cene tiče zadovoljan,a i kvalitet neizostaje kako kolege forumaši pišu,

mada mije i majstor koji mi je ugrađivao rekao da su Milutinova ramena extra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Treba mi hitno dobar majstor za lafetu u kragujevcu. Zvao sam neke ali svi su zauzeti, a u Srbiji ostajem do nedjelje. Tako ako iko ima da preporuci nekog dobrog. Molim vas :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pa tebi treba zamena viljuski,dodjes do mene ja ti to zavrsim ako poznajes kg da ti objasnim gde sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remontovana viljuska mislim oko 25e zamena 800din,uzbrdo ulicom Kapetana Lukica kod pivarskog parka pa druga ulica desno kuca broj 27

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam dvije reparirane za 2600 din po komadu i ugradio sve sam. Hvala na svemu druze. Uglavnom prezadovoljan sam kako se auto sada ponaša. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost danas sam video da mi leva viljuska ima malo lufta i da to kada prelazim lezeceg pandura ili upadnem u malo vecu rupu(na svu srecu nema ih mnogo na nasim putevima :laughing: ) cuje se kao udar metal o metal.Odem ti ja do vulkanizera da vidim odnosno da ga podignemo na dizalicu da vidimo sve od guma do tockova znaci oko toga i vidmo da ima lufta u levoj viljusci.E sada ne znam sta mi je ciniti i da lise viljuska moze reparirati kako valje ili uzeti nove.Ja sam pre za ovo drugo ali ne znam za koje da se opredelim i da lije potrebno uzeti odma i desnu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sam I sacekao sa time jer mislim da nemora da se menja komplet viljuska vec samo taj deo sto se zavrce na tocak odnosno taj deo do tocka.bio tamo I vidis nisam se setio da ih pitam da liimaju deo vec pitao imaju li komplet levu viljusku I rekli da je oko 5000 neka iz belgije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnja informacija, kod majstora Tejovica je 2600 dinara rame, za Punto Classica.

Da li se i gde kupuje homokineticki?Koja marka?Cena i iskustva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...