Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Novi skakavac ključevi

Recommended Posts

Stilo, Grande Punto & Alfa Romeo

Svi ključevi su novi.

P1000272.jpg

P1000278.jpg

P1000279.jpg

P1000274.jpg

Puna cena: 20 eura

Članovi FLCS: 15 eura

Ključeve prodaje i tu je za Vaša pitanja oko njih član FLCS Foruma papovicd, odnosno Dača. :thumbup:

Edited by neshaoct
izmenjene cene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da privremeno rezervisem skakavac od Alfa Romea dok ne dobijem odgovor oko prepakivanja. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da privremeno rezervisem skakavac od Alfa Romea dok ne dobijem odgovor oko prepakivanja. :thumbsup:

pp :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je cena sa prepakivanjem kljuca sa daljinskom komandom? :rolleyes:

ta je cena. ako je isti kljuc ,to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ovo moze da se odradi za fiat bravo , tj da se za njega napravi kljuc skakavac ?! I da li bi mogle da se naprave daljinske komande ... unapred hvala , pozdrav !

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za Lanciu? :question:

Da li imaju dugmiće?

nema lancia.

Da li ovo moze da se odradi za fiat bravo , tj da se za njega napravi kljuc skakavac ?! I da li bi mogle da se naprave daljinske komande ... unapred hvala , pozdrav !

kljuc se samo prepakuje. vas u ovaj.

daljinska komanda ne moze ,sem ako ima mesta pa da se ta plocica sa postojeceg ubaci u ovaj.

kod nekih smo ubacili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li postoji mogucnost da se ubaci neki dugi mač ključa u skakavac? Konkretno mislim na Fićin kljuc pošto imam novi Fiat znak na njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li postoji mogucnost da se ubaci neki dugi mač ključa u skakavac? Konkretno mislim na Fićin kljuc pošto imam novi Fiat znak na njemu.

naravno!! mac se skida. sve moze. :thumbsup:

i koja je cena mene interesuje taj za alfu

35 za clanove 30

drugari moji . ovako. imam nove kljuceve,fiat,alfa. trenutno nema lancia i 500! mada su isti..

sami znate da su kljucevi skupi, pa evo mogucnosti da vas postojeci zamenite novim ( prepakujete stari ) ili napravite sebi duplikat vaseg kljuca ( uz dodatno placanje kod kljucara)

svaki kljuc ima mogucnost skidanja reza,maca. tako da na njega mozete staviti vas ili bilo koji drugi!

ako je kljuc kodiran( sto jeste kod nasih autica) izvadi se mala ampula ,transporder ili vec .. i prebaci u novi!

tako ste dobili nov kljuc skakavac!! ili za duplikat ( kod kljucara)

moja panda sad ima kljuc od fice ,kao i mnogi nasi koji su prepakovali i imaju skakavac.

znaci ,sve moze!!

hvala svima ,veliki pozdrav,pogotovo nasem nesi!! ziveli!! :thumbsup:

kljucevi su 30e za nase clanove i 35 koji to nisu!!

mada ....svi jesmo..30 :rofl: :rofl:

P1000192.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je cena sa prepakivanjem kljuca sa daljinskom komandom? :rolleyes:

ta je cena. ako je isti kljuc ,to je to.

Moj nije skakavac nego onaj klasican puntov kljuc sa daljincem . . . Pa sad nisam siguran jel moze to da stane u to cudo :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ovi od Stila jesu li klot ili imaju dugmice za zakljucavanje i otkljucavanje?

Slikao si ih sa kontra strane da se vidi znak :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sve ih je slikao sa kontra strane, mene zanima ovaj za alfu da li ima dugmice sa druge strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stilo crni novi imaju komandu a imam i bez nje.

alfa ima samo jedan kljuc i nema komandu.

veliki pozdrav!

P1000298.jpg

P1000297.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ostao samo jedan kljuc,(skakavac sa komandama za centralnu), za stila. Jel moze kod tebe da se napravi drugi kljuc sa kojim bi mogao da upalim auto?? I koliko bi to kostalo?? pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...