Jump to content
FAS Goran
neshaoct

FLCS polovnjak

Recommended Posts

da li se računa pređena kilometraža od kad je u mom vlasništvu, ili se računa ukupna potrošnja ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kada je u vašem vlasništvu...dakle, da ste vi lično prešli sa njim oko (bar) 50.000 Km i da imate evidenciju ili znate onako iz glave šta ste potrošili što se tiče održavanja za to vreme... :thumbup:

Svejedno da li je dizel ili benzin :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ja znam za ravno 25.000 km , i imam evidenciju, šta sam i koliko plaćao, i auto je 2005. :)

ako išta znači - mogu elaboriram to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, pa onda to mora da se u našim uslovima vozi, barem oko 2 godine. Molim lepo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prešo 50.000 za skoro 3 godine, al sam 2004. :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce da lupi konkurenciju Mirku (zna se kom) ... vidi se iz naslova :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili radi honorarno za preduzeće Mirko & sons :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tesko ce to biti naci u okviru foruma,svi sto smo noviji od 2005 smo uzeli automobile u poslednjih 1.5-2 godine maksimalno iz uvoza, a za to vreme smo presli od 15000-30000km maksimalno. To ti je tako zbog standarda, jedino da menjas nesto od kriterijuma. Ili neko ko je kupio auto nov u Srbiji pa spucao kilometrazu poslovno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš na nacionalnoj klasi celu temu o mom Stilu, otkad sam ga kupio do sad, svi troškovi, uključujući i redovne servise. Ako na srpskom guglu otkucaš 'fiat stilo' iskačem na prvoj strani. :) Možda nađeš nešto korisno. Prešao je preko 50.000km kod mene do sad, ali je 2004. godište.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...