Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

kako su krenuli imaće para da kupe i bespilotne letelice i par borbenih helikoptera Apač ili rusku verziju Mi 28 :thumbup: pa odma da nas streljaju na licu mesta bez suđenja :wallbash: :wallbash: :wallbash:

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH,EXTRA ZAKLJUCAK! :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve bi to josh i (mozda) imalo smisla da oni mogu da kazne posle te shto se izdivljavaju na motorima ali jako jako dobro se zna da su uglavnom likovi koji idu uz k*rac policiji. obicno neki taticini ili mamicini sinovi koji su dobili motor sa 500 konjica jer nemaju dovoljno paznje jer mame i tate rade, pa kad naprave neko biiip, je*u mamu policiji, beze, jurcaju...

dodje taticin ili mamicin advokat i to sve jako lako i brzo zatashka i tako u krug. Pa bio je ovd ejedan klip (da ga ne trazim sad) o liku koji je jurcao, izmedju ostalog, u yarisu onom i cuda pravio pa se na kraju zakucao i u interventnu pa o tome nisam nigde cuo sem sto sam video klip ovde na forumu!?

Slazem se u potpunosti sa svima vama i sa svim sto ste rekli pa ova drzava stvarno i talno pokusava nekim "manje" bitnim stvarima da prikrije ono da ima definitivno vecih problema u drzavi (uzmimo npr. zabranu pushenja, nisam za pushenje ali dajte ljudi pa ovde definitivno ima vecih problema od duvanskog dima)....

sve u svemu josh jedan FAIL! :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skidace ih s bandere jednog po jednog kad krenu da se "penju" pa ce opet biti na istom.

A svim nasim mudonjama iz drzave, posto pricaju "kupujmo domace", zalazu se satro za nasu ekonomiju, dao bih jednog stojadina 1100ccm sa plinom da se potrpaju njih 4 pa da ne mogu uzbrdo da izvuku... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok sta je vama ljudi to ce biti super...chek samo da ih vidimo preko dana kako voze u trenerkama i sl.. isto kao i kola sluzbena... jos nabaci koleginicu pandurku sa sve tangama da sevaju iha... bice to superica....nego me zanima jedna stvar.... kako ce hvatati likove koji voze endurache i supermoto.... jer realno ako krene neko da ih juri na autoputu enduracha samo u njivu i papa pandur papa... chik neka krene zujkom u blato ili u njivu.... :whistle::whistle::whistle::whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

svako vozilo se tretira isto kao i ostali ucesnici u saobracaju dok ne upali rotaciju i to samo sluzbeno vozilo policije ili valjda jos vozila vlade u pratnji ili tako nesto

Kako se tretira kad naidje vozilo pod rotacijom npr. na semafore.

Nema prednost kad je crveno ili ima?

Ima , kao sto ima i vozilo Hitne pomoci , ali u drugom postu sam negde i napisala sta rade, da samo zablinkcu i zasviraju kad im je zgodno da prodju , na zalost, tehnicki gledano cim je upalio sviralicu ima pravo prvenstva mada nema i opravdanosti za paljenjem iste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini, ali stojadin se vise ne proizvodi :lol:

Ne proizvodi se ni bmw 7 koji oni voze. Poenta je da osete oni kako je narodu, da se oni voze u Zastavi staroj 20 godina na plin kao sto 50% ljudi vozi.

Punto Classic bi im bio mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Pa proizvodio se kad su ga kupovali, nisu ga uzeli polovnog. Vozili su i Zastave dok se pravila i ima ih jos, vidjam ih dosta, mozda ne bas u BG-u ali ih ima. Inace slazem se sa kupujmo domace i sledeca kupovina bi trebala da bude nesto iz domace fabrike.

Moje misljenje je da policija treba da ima OK automobile, ali ne treba preterivati kao sto je to slucaj sa motorima iz ove teme. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To im je pretpostavljam kazna kad voze sluzbenog stojadina sad. Voze Punta mk2, Punta Grande, Pug 307, VW Polo itd, to su sve ok auti, bolji nego sto prosecan gradjanin vozi, samo su ih oni bukvalno potrosili od voznje pa im sad padaju ovakve gluposti na pamet.

Evo cuvenog primera inteligencije zandara:

police_lamborghini_1534432i.jpg police.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. GSXR nije yamaha vec suzuki :D

2. ako mu naleti neki endurance, moci ce da ga bije dok ovaj vozi, jer nema gde da pobegne... na auto putu ima ograda.

3. ako mu naidje supermoto, bogme ce se kolju.

4. BMW-jci su stari po 40 godina... vecina, a ima i dosta mladjih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kole: To su ti tzv Flip Up kacige i veruj mi da mogu da posluzhe i do 300 km/h ;)

Btw lako cete skontati da su to panduri jer ja u zhivotu nisam video gsxr ove boje u Srbiji tako da... :)

Inache oni ce se prvi izhivljavati na ovakvim R-ovima i to naravno o troshku drzhave!

Edited by Dejan_Zr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da stvarno, ja ne znam koja kamera ce da snimi registraciju na motociklu kad je kod mnogih zakacena iznad zadnjeg tocka pod veoma ostrim uglom. Ja sam na svom skuteru skinuo nosac od tablice i zakacio je upravo tako, bas mora da se pridje da bi se videla...

Ja mislim da se situacija nece uopste popraviti, pitanje je samo da li ce napraviti jos goru stvar.

Osecam da ce najvise smarati male skuterase i maltretirati ih do srzi, dok se nece puno bakcati sa ostalim mnogo jacim masinama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa ovakvim mašina je lako naložiti se i juriti te sa tablicama ili bez njih. Problem može da nastane ako ti likovi počnu da beže u zabite krajeve grada, a policajac ide sam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato policajac ima radio vezu,pa moze uvek da pozove kolege,da pripomognu :whistle:,narocito ako je vise likova u pitanju :yes

dok lik moze samo da stane,u zabitom kraju,pa da okrece mobilni ili vikne na glas :D ,a onda je vec gotovo :no

sve u svemu ko u americkim filmovima,na kraju uvek pobede momci u plavom :lol:,samo ako hoce :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tragikomicno !

Misljenja sam da se u pozadini desavaju mnogo ozbiljnije stvari !

Ne bih da prejudiciram ali ovde mi jako smrdi ... Mozda nisam obavesten . Da li je i policija privatizovana ? :question:

Kako videti drvo od sume ? imamo li mi problem sa "drzavom" ili ona sa nama ?

Teska pitanja a mogu misliti kakvi su odgovori . Retorika , naravno !

Znate li nekoga ko je pri zdravoj pameti a da je protiv bezbednosti u saobracaju?! Je ne poznajem.

Da li taj isti ima misljenje o navedenim stvarima i koja su ?

Razlikuju se od vasih? Sustinski , verovatno NE !

Ko postuje zakon sa izvesnim malim odstupanjima a ko je izvan zakona ?! Mala odstupanja u smislu prekoracenja brzine do 10km i sl. Kad budzet ne dozvoljava.

Automobil i sve uz to postaje privilegija bogatih . Samo takvi mogu nekaznjeno da gaze ostale makar oni bili i pesaci. Mozda sam zarazen nekom novom bolescu ali sve vise zazirem od ucestvovanja u saobracaju. Cekace me ispred garaze da mi nesto nakace . Mozda vise ni u garazi necu biti miran ?

Da ne spominjem nocne kosmare i moguce nocno mo...(enureza) ! Skraceni zivotni i radni vek i citav niz poremecaja. Sve se to reflektuje na zivot itd.

Poenta !

S kojim ciljem je sve ovo? Bezbednost ? Kakvi ljudi sedaju za volan ? Stres bez granica ! Haos !

P.S.

Ovde cu zavrsiti iako mislim da sam vec preterao. Ako jesam , obrisite .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zulurbr Nisi preterao onim: Tragikomicno ! sve si rekao

Ajde i da im poverujemo da će ovim ljutim mašinama da jure nasilnike. Koje će mere preduzimati prema njima? I po kojim (maiminim - tatinim ) kriterijumima? Mislim da, kao što je neko napisao, 95% vozača vozi u granicama tolerancije. Njih je moguće kontrolisati i peške, eventualno Tomos automatikom. Sve te njihove eksperimente plaćaju upravo onih 95%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ima dosta usijanih glava medju vozacima da ne navodim samo primere.Mnogo je manji postotak "relativno savesnih vozaca", koliko puta sam seo i pokusao da vozim po propisu i ogranicenju da bi mene i jos po neke za pet minuta voznje iz takta izbacili pavijani za volanom.

Sad sam video pavijana od 50 godina koji se prestroio pred raskrsnicom da skrece levo dao levi zmigavac i razgovarao sa zenom u drugim kolima koja je izasla iz raskrsnice iz suprotnog smera.Znaci njemu u susret i caskali su nekih 5 minuta na tom mestu da bi nakon toga taj matori babun produzio pravo.Za to vreme su drugi vozaci morali da predju u suprotnu traku da bi ih zaobisli,prakticno su i oni pravili prekrsaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pokušavam da budem ozbiljan (sa obzirom na svoje godine, i to...), medjutim, omatorih, a ne opametih se. Mene sve ovo nekako potseća na ispektora Kluzoa (uloga Pitera Selersa u serijalu neverovatno šašavih filmova o dovitljivom policajcu) vidjenog nedavno na televiziji dok preti pešacima kako moraju da budu trezni, da prelaze ulice posred pešačkog prelaza), a onda iza policajca ukrašenog raznim trakama i svezdicama na epoletama, u pozadini ekrana se pojavljuje skejter koji prvo prolazi raskrsnicu kako treba, iznenadno dijagonalno preko Kneza Miloša usmerava skejt, prelazi sve trake i šine, skače na trotoar, potom se vraća sa njega i vozi u suprotnom smeru - žutom trakom...prema žel.stanici). Time je prilog ovog službenog lica bio završen bez komentara.

Ja zbunjen, čitam potom ovaj forum, gledam motorcikliste...pitam se, znaju li ovi ljudi uopšte da voze? Zašto sam u dilemi. Pa prosto. Ovakve naprave voze entuzijasti koji uživaju u "g" silama, inercijama, balansiranju, prolaženju kroz nemoguće krivine i situacije (uglavnom po gradu, koji poznaju kao svoj džep). Šta ovi znaju!?. Da na paradi u Makišu dignu jednu nogu i da voze jednom rukom, a drugom pozdrave ministra, dok im na kacigi leprša zastava? Ako je to veština, e onda ću i ja vama da pokažem jednu, na okupljanju članova 26.Decembra, ispred Asterixa!.Isti je slučaj bio i sa Poršeima (svim slupanim),sećate se Ognjena Strahinjića (uloga Slavka Simića) u filmi Davitelj protiv Davitelja, kad pokušaju milicajci da kečevima stignu poršea. Potom sa Mihajlovićevim Pežoima...džaba ti druže naprava kad beogradskim ulicama, čuburskim, vračarskim, dorćolskim voze klinci koji su tuda učili da voze...Ovo ima nekog smisla samo na autoputevima (kojih takodje nemamo)

Share this post


Link to post
Share on other sites

4. BMW-jci su stari po 40 godina... vecina, a ima i dosta mladjih.

Nije tacno, kao sto rekoh.

Vecina je R1100RT-P model koji je poceo da se proizvodi 2001-2002.

Doduse ima nesto malo onih matorih R60 s' kraja 70-tih........ ali vrlo malo ih je ostalo.

Btw, nisam cuo da ijedna policija u svetu koristi Suzuki GSX-R osim Hayabuse (klasicni presretac)

Share this post


Link to post
Share on other sites

^tako je Vili, sve su to novije masine i po meni i vise nego savrseni za policijski posao.

Inace veoma rado bih posedovao neki R60 :) (mislim da ih koriste za obuku sto je tuzno)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Neshone

Ako se ne varam pre nekog vremena su takodje uzeti neki motori za policiju, koji nisu bili u znaku policije da bi mogli da pariraju drugim motociklistima, medjutim ja ni jednog nisam video.

Sto neko rece za kacige, necu da gresim dusu mozda stvarno jesu kvalitetne, ali mislim da uz ovakav motor mora da ide poptuno zatvorena kaciga.

ovi motori su uzeti onda kada je grad dao donaciju policiji i kad su se pojavile nove interventne na ulicama, ali su u medjuvremenu cika milicajci bili na obuci pa se nisu koristili jer verovatno niko nije znao ni da ih upali..

ovo je jos jedan u nizu koraka koji, draga nam drzava, preduzima kako bi se izborila sa gorucim problemima u drzavi, a u stvari samo sve dublje ljudima gura prste u oci bacajuci novac na kojekakve gluposti, mada mozda je ovo bitan korak ka priblizavanju EU.. ono sto me impresionira je koliko su ti prsti vec zasli u ocne duplje narodu a da jos uvek niko 'A' nije rekao.. ostalo je jos samo vazduh da pocnu da naplacuju.. mozda ce ljudi krenuti da pustaju glasove kad pocnu da se guse zbog nemastine..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@viper :respect: i onda stalno pričaju o malom natalitetu :wallbash: kako :question: kad smo uvek fucked side :rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pita klinac modernog pandura na GSX-u: "Izvini ciko a koliko moze da razvije?" A glupi pandur kaze " ma nemam pojma mali previse sam glup za te stvari" :thumbsup:

Mislim po meni jedini logican odgovor :rolleyes:

Salu na stranu pa ti motori nisu za te ljude, moj burazer ima model iz 2007 1000cc tj imao ga je ali ga je prodao pre 2 meseca posto je 3 puta padao sa njega za godinu dana a vozi motore zadnjih 16 godina, mnogo je nezgodan motor i nije za grad kao ni vecina drugih . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ovu temu pokrenuo po principu copy/paste, pročitao pa vama preneo, ali nešto mi tu smrdi. Ovu vest je jedino objavio kurir a poznati su po tome da baljezgaju razne neproverene baljezgarie pa se pitam ima li iko pouzdan info da je ovo istina? Ili mi mlatimo praznu salmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...