Jump to content
FAS Goran
Petza

Grande Punto - 2 kablića ispod sedišta?

Recommended Posts

Pa za sediste....Ima ih sa grejanjem i elektropomeranjem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pomislio da nije neki za zvucnike ,jel mogu da sprovedem sam instalaciju od plejera do zadnjih tapacirunga ,ili ipak bolje da ime kod elektricara?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je iza zadnjeg desnog sedišta, beli mi liči za svetlo gepeka, tako je kod mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispod prednjeg suvozacevog...

Onda je ono st sam rekao.Kad si pomenuo zvucnike...pomislio sam da mislis na zadnje sediste.Inace,trebalo bi da imas instalaciju i za zadnje zvucnike,ne verujem da je nema.Potrazi u gepeku ispod tapacira,mozda je negde zavucena.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Onda je ono st sam rekao.Kad si pomenuo zvucnike...pomislio sam da mislis na zadnje sediste.Inace,trebalo bi da imas instalaciju i za zadnje zvucnike,ne verujem da je nema.Potrazi u gepeku ispod tapacira,mozda je negde zavucena.

Ako nije imao fabricko ozvucenje mora sam da sprovodi. Ja sam sprovodio sa ocem zajedno ali nije tesko samo par onih plastika skines i zacas :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj Bravo nije imao zadnje zvucnike ali je imao razvucenu instalaciju.Jes da je bila sakrivena iza tapacira u gepeku,al ipak je bila razvucena.rolleyes.gif A nivo opreme je SX,znaci osnovni.

Edited by bokija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije ovo konektor za suvozacev airbag? Meni je na Meganu stalno ispadao taj konektor, sto je dovodilo do toga da signalizira airbag na instrument tabli... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ovako izgleda sa zadnje strane

15112010303.th.jpg

4 puta po 2 zice za zvucnike ,e sad ja imam i visokotonce u vratima ali mislim da oni idu na iste zice kao i obicni zvucnici ,a pozadi sam gledao iza zadnjeg tapacirunga izgleda da nema instalacije iza suvozaca , da li neko zna kako se skida plejer kod Grande punta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze daj neku sliku malo sa zoom-out, ja vidim samo konektore a uopste ne mogu da skapiram gde se otprilike nalaze. Bas ispod suvozacevog sedista??

grande koje godiste, oprema?

Edited by John

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je slika konektora na pleyeru sa zadnje strane ,u pitanju je grande 2008god plejer nije mp3 obican je... Oprema valjda dinamic manuelna klima, komande na volanu airbag za vozaca i suvozaca...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest maliomladinac

Treba ti 4 tanka srafcigera za skidanje playera. Ovi kablici ispod sedista mogu biti od prekidaca na sedistu za pojas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj mi malo pojasni kakva tanka srafcigercica ,jel moze jedan pa da se odsrafi svaka rupica posebno ?:) Jel obican ili krstasti?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest maliomladinac

Imas 4 rupe na fabrckom plajeru. U svaku rupu moras da uglavis tanak srafciger, nije bitno dal je krstasti ili obican. Da bi odglavio mehanizam, moraju sva 4 da budu u rupama, ne moze jedna po jedna :) Nista se ne odvija, samo na klik :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan par zica je okidac AirBag-a a drugi par senzor opterecenja(da li neko sedi da sedistu)

Sto se tice instalacije,raskopaj malo po zadnjem tapaciru trebao bi da postoji par zica iste boje samo sto je jedna od njih sa crnom prugom...a i ako nisu razvucene nije ih problem razvuci :thumbup:

Player ne moras da vadis srafcigerima vec nadji neku jacu zicu(mesing,gvozdje...) 2 kom od po 20ak cm fi 3 presavije na pola i oba kraja zavuci...player ce se nakon toga odkljucati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...