Welcome to Fiat-Lancia Club Serbia Forum

fb nalog 02.jpg

Za pisanje u bilo kojoj temi na Forumu neophodno je da se ulogujete. Ili tako što napravite svoj korisnički nalog na Forumu (klik na Sign Up i popunite polja), ili još lakše tako što se povežete sa Vašim Facebook nalogom.

Opet klik na ''Sign Up'', onda izaberite ''Sign In with Facebook'', izaberite da li želite na Forumu da koristite ime sa Facebook-a ili želite neko drugo ime, i to je to. Sve ovo klikćete samo prvi put, svaki sledeći put Forum je to automatski upamtio.

Povezivanjem na Forum dobijate mogućnost da učestvujete u diskusijama, postavljate slike, video klipove, dobijate notifikacije kroz Browser (da, isto kao na FB-u :) ), šaljete/primate privatne poruke, ''tagujete'' druge ljude kako bi odmah videli Vaš upis... Kao da ste postali deo jedne veeeeelike FB grupe sa trenutno preko 15.000 ljudi sa kojima razmenjujete stavove. :) 

neshaoct

MASS Company

27 posts in this topic

logo.jpg

velika_slika.jpg

''MASS COMPANY'' d.o.o. osnovana je februara 1992. godine, sa ciljem da kao porodična kompanija postavi nove standarde u zastupanju, trgovini I partnerskom poslovanju.

2003. godine otvoreno je predstavništvo u Novom Sadu, a 2008. godine u Jagodini.

Sedište firme MASS Company d.o.o. se danas nakon skoro 2 decenije poslovanja prostire na 3000 m² najsavremenijeg prodajno-edukativnog poslovnog prostora.

Tokom godina, sa rastom i razvojem firme, rasla je i potreba za proširenjem našeg tima koji su u početku činile 2 osobe, a danas broji 25 kvalifikovanih radnika koji svojim profesionalizmom i uslugom čine da se svi naši partneri osećaju podjednako uvaženo i sigurno. Tradicija koju gajimo od samog osnivanja kompanije je da je potrošač uvek u centru pažnje. Naš glavni cilj je da izađemo u susret njihovim željama, zahtevima i očekivanjima, a zahvaljujući njihovim povratnim informacijama u mogućnosti smo da konstantno unapređujemo poslovanje.

MotulLogo.jpgNGKlogo.jpg

MASS Company je jedini ovlasšćeni zastupnik MOTUL France i NGK Spark Plug Europe za Srbiju, na polju marketinga, organizacione strukture i prodaje.

Bilo koje druge informacije o mogućnosti da jos neko ima pravo uvoza su neistinite i mogu jedino služiti u svrhu pribavljanja kratkotrajne koristi pojedinih (mogućih) dobavljača sa crnog tržista Evrope.

Motul i NGK konstantno rade na zaštiti svojih legalnih partnera te u korenu zabranjuju sve moguce mahinacije.

Motul 2010

AllMassLogo.png

Par detalja o ostalim artiklima u ponudi Mass Company:

EibachLogo.png

Eibach uživa ugled širom sveta kao vodeći proizvođač kvalitetnih suspenzija, sistema i specijalizovanih tehničkih proizvoda za mnoge kritične zone upotrebe. Opseg primena je izuzetno raznolik i pokriva gotovo sve oblasti visokog kvaliteta industrijskog inženjerstva i automobilske industrije.

Eibach je predstavljen na svih pet kontinenata. U Nemačkoj i SAD, sa sopstvenom proizvodnjom. U Engleskoj, Japanu, Australiji, Kini i JužnoJ Africi, sa svojim granama.

Sa preko 450 zaposlenih razvija, proizvodi i distribuira proizvode i služi kupcima u više od 80 zemalja... detaljnije

SupersprintLogo.pngMadeInItalyLogo.gif

Supersprint Inc formiran je 1955. u cilju projektovanja i proizvodnje izduvnih sistema najvišeg kvaliteta u svetu. Taj cilj je pokretačka snaga svakog Supersprint izduvnog sistema od nekad prvog napravljenog do onih koji se danas razvijaju za budućnost.

Za sve automobile, od malog Fiata Cinqecento preko evropskih i američkih super-automobila, dizajniramo i proizvodimo izduvne sisteme i komponente koje značajno poboljšavaju performanse automobila....detaljnije

MahleLogo.gif

Formula 1, 24 časa Le Mans, ili u kamion-Racing seriji, timovi su opremljeni Mahle komponentama i neprestano na pobedičkim postoljima. To su iskustva koja možemo preneti iz trka u fabričku ugradju i postprodaju. Originalna opreme vrhunskih standarda treba da bude na raspolaganju za održavanje i popravku na tržištu - to je jednostavano kao jedan i jedan.

Knecht filteri su godinama bili poštovan partner trgovina, garaža za popravku motora i prodavnica širom sveta. Više od 140 renomiranih motora i vozila proizvodima Knecht oprema svoje motore, kao standardnu ugradnju. Kupci u prvoj ugradnji, između ostalih su i:

Fiat, Lancia, Alfa Romeo, Ferrari, Audi, Ducati, Porsche, Jaguar...detaljnije

Maloprodaja

- Jovanke Radaković br.25, 11.160 Beograd

tel: 011/2781-740 ; 011/2781-695

fax: 011/2756-757

Web: MASS Company

- Maloprodaja Hram

Stojana Protića br.2, 11.000 Beograd

tel: 011/2457-392

- Predstavništvo Novi Sad

Hajduk Veljkova 11a Novosadski Sajam, 21.000 Novi Sad

tel: 021/420-659

fax: 021/420-659

- Predstavništvo Jagodina

Radmile Đorđević 4/6, 35.000 Jagodina

tel: 035/853-916

fax: 035/853-916

Veleprodaja

Jovanke Radaković br.25, 11.160 Beograd

tel. 011/2781-740 ; 011/2781-695

MotoShop

- Jovanke Radaković br.84, 11.160 Beograd

tel: 011/2781-740 ; 011/2781-695

Članovi Fiat-Lancia Club Serbia sa važećom članskom karticom i ličnim identifikacionim dokumentom koji izdaje Republika Srbija (ili druga država koju Srbija priznaje), ostvaruju popust od 10% na bilo koju robu iz programa Mass Company

Tema ostaje otvorena za Vaša pitanja na koja će odgovarati zaposleni iz Mass Company preko naloga, mass :thumbup:

Kupio bih zadnji lonac za Fiat Punta Sporting 1.4 16v 2004 godiste. Koja je cena i procedura nabavke? Predpostavljam da treba da se naruci prvo uz avans ali molim vas da mi vi bolje objasnite sta i kako. Hvala!

Zanimaju me ATE diskovi i plocice prednji i zadnji za 2005 Fiat Croma 1.9 Mjet 16V 110kw 150ks sa clanskim popustom, pozdrav

Zanima me koja je cena nekog dobrog zadnjeg lonca remus za fiat bravo 1.6 16V ?

Unapred hvala ,

Pozdrav

Kupio bih zadnji lonac za Fiat Punta Sporting 1.4 16v 2004 godiste. Koja je cena i procedura nabavke? Predpostavljam da treba da se naruci prvo uz avans ali molim vas da mi vi bolje objasnite sta i kako. Hvala!

Posetite sajt na adresi Supersprint i izaberite koji lonac Vama odgovara, nakon toga nam mozete poslati katalosku oznaku kako bi mogli da Vas obavestimo o ceni i vremenu isporuke. Mozete se odluciti za univerzalni racing lonac Supersprint Racing ali nam je potrebna informacija o precniku cevi.

Hvala na interesovanju.

Zanimaju me ATE diskovi i plocice prednji i zadnji za 2005 Fiat Croma 1.9 Mjet 16V 110kw 150ks sa clanskim popustom, pozdrav

Postoje dva tipa prednjih diskova trenutno nemamo na lageru nijedan proizvod za Vase vozilo, ukoliko mozete da sacekate decembar kada ce stici uvoz neophodan nam je broj sasije za tacan izbor.

Hvala na interesovanju

Zanima me koja je cena nekog dobrog zadnjeg lonca remus za fiat bravo 1.6 16V ?

Unapred hvala ,

Pozdrav

Imamo samo univerzalni Remus na rasprodaji, ali mora da se proveri mogucnost ugradnje u servisu zbog specificnog oblika lonca.

Hvala na interesovanju

Pozdrav svima.

Zeleo bih samo da pozdravim i pohvalim ljude iz MASS-a pre dolaska u austriji saradjivali smo u vise navrata roba je EXSTRA KVALITETA

ljudi su izuzetno korektni i ljubazni.

Imam samo reci hvale,ljudi samo napred. :thumbsup::thumbsup:

Dok sam vozio Yuga 45 :thumbsup: ,pre jedno 8-9 godina :rolleyes: ,jos tada sam na njega stavio NGK svecice i NGK kablove iz Mass-a i nisam pogresio :thumbup:

A sada sam skoro na Lybru B) stavio prednje plocice marke ATE :yes ,

takodje iz Mass-a,utisci su vise nego dobri :unworthy: ,auto koci besprekorno :w00t:

i pritom je kocenje besumno,od prvog kilometra,

na kraju krajeva ne pise dzabe na Lybrinim prednjim kocionim klestima upravo ATE ;)

Moje preporuke za gore navedene marke :thumbup: ,kupljene bas u Mass-u,licno isprobao i jako sam zadovoljan :p

E da i filtere Knecht :rolleyes: sam takodje koristio za mali servis :yes

kazu majstori da taj Knecht filter,kad skidaju na zameni zna da bude dosta tezi od ostalih :huh: ,

a razlog tezine je prljavstina koja se nagomila u njemu,ali ne moze da prodje dalje :thumbup:

Meni se Knecht filter klime sa aktivnim ugljem zapušio na 5.000 km toliko da sam ostao bez grejanja i dan danas razmišljam da li je to dobro ili ne.

hmm zanimljivo .... jel popust od 10% važi i za nabavku novih motocikala (keeway, benelli itd) :question::whistle: u tom slučaju to bi bio stvarno najbolji klubski pospust :unworthy::thumbsup:

Odgovoriće ti ljudi iz Mass Company, ali tebi je ionako istekla članska... :whistle:

Neprijatno iznenadjenje. Nemaju lambda sonde. Upucuju na nekog lika koji samo to radi.

Nisu ih imali ni pre 6 meseci, i tada su upućivali na tog tipa.

Neprijatno iznenadjenje. Nemaju lambda sonde. Upucuju na nekog lika koji samo to radi.

Nisu ih imali ni pre 6 meseci, i tada su upućivali na tog tipa.

Postovani izvinjavamo se zbog neprijatnosti koje ste doziveli ali morali smo ovako da postupimo.

Razloga tome je sto radimo univerzalne lambda sonde proizvodjaca NGK medjutim imali smo ceste reklamacije od kupaca da su sonde ne ispravne ali se proverom sonde na drugom vozilu ispostavilo da ona radi.

Desava se to da majstori koji montiraju sondu naprave propust u dijagnostici, pa smo prinudjeni da preporucimo naseg majstora koji je edukovan za montazu od strane NGK.

Postoji jos jedno resenje, a to je da lambda sonde mogu da se kupe u maloprodaji medjutim kupci moraju da potpisu da ne mogu da vrse reklamaciju za taj proizvod (ovu opciju nerado preporucujemo nasim musterijama osim na licno insistiranje).

U nadi da smo Vam pomogli

S postovanjem

Edited by mass

Hvala na pojasnjenju.

Ovo isto treba da se dobije kao informacija i kad se telefonom pita za taj deo. Malo ostane nejasno kad Vas radnik kaze: ne drzimo to, zovite majstora na taj i taj broj.

A majstor na tom i tom broju kaze: imamo, ali imate samo radnu garanciju 5-6 dana...

To Vama i njemu ne donosi zaradu, niti nama musterijama resava problem sa delovima.

Da li predstavnistvo u Novom sadu ukljucuje i maloprodaju?

Da li predstavnistvo u Novom sadu ukljucuje i maloprodaju?

Za sada jos ne u pripremi je maloprodaja.

Ako zelite nesto da porucite mozete to uciniti i na nasem eshop-u na adresi www.e-mass.rs robu saljemo kurirskom sluzbom za sve preko 4.000,00 dinara isporuka je na nas racun

Da li mogu da ostvarim popust kao član kluba ako kupujem nešto iz ponude za Alfa Romeo?

Naravno, samo treba važeća članska kartica FLCS. :thumbup:

Ostali smo bez NGK kablova u Srbiji....

MASS vise ne uvozi. Steta...