Jump to content
FAS Goran
gaja77

Sport auspuh / protočni / straight pipe

Recommended Posts

Čitam po forumima da uklanjanje srednjeg lonca može da prouzrokuje pregrevanje ventila??  Zna li neko nešto o tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje 

 

 

imam punta clasic 2    1.2 8v pa me interesuje dali bih dobio nesto tj snagu  kad bi promenio izduvnu granu i stavio sportsku i dal neko zna koliko bi to kostalo  :) ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me da li je moguce na dizelu stvoriti neki sportski zvuk... Imam golf 7 2.0TDI (150ks) i zeleo bi da se malo bolje cuje

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to neka provokacija? Ko te šalje? Jugiša, dežurni... Za koga radiš? :D

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze, ima to i fabricki.

Koliko ja znam jedan deo dodatne opreme je i aktuator koji se stavlja kako bi se dobio jaci zvuk u sport modu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepota je u tome što se na taj način dobija i par konja, a dvojica koje znam da su to uradili kunu se da im i malo manje troši. :)

Edited by nesa 169

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja danas nesto sredjivao auspuh, nayovem i pitam da li da skidam mozda prvi kat, kaze neces nista dobiti. Ni spool. Reko ok ostavljam fabriku. Mozda ceo straight bi bio dobitak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se safet drogira? Imaš x slučajeva sa zapušenim katalizatorima koji jedva idu. A zašto onda skidaju katalizator kada rade bilo šta ozbiljnije? Jel se on na 402m poteže sa katalizatorom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas malo ponovio kolica.

Bio kod Bate auspuha u Petrovaradinu.

Pitam da li može staviti lepi nastavak na cev. Kaže ne ide, izlaz cevi iz zadnjeg lonca je iznad donje linije branika.

A seči branik, ima tu i nekih metalnih nosača = za*ebancija...

Onda mi predloži da skinemo zadnji lonac i samo nastavimo cev od srednjeg lonca do kraja i dodamo ovaj dupli niklovani, nastavak.

Zvuk isti kao što je bio, bar ja ne osetim razliku.

Videću na otvorenom da li je postao glasniji. Ali ne verujem...

auspuh_1.jpg

auspuh_2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
43 minutes ago, Milutin-NS said:

Bitno je kako se osecas :D ipak 25 godina na Limanu...a i vraticu se kad-tad

Znam taj osećaj,30 godina bulevar kod ž.stanice,žulja me nešto detelinara....vraćam se kad-tad :lol::thumbup:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas bio na sajmu automobila u Bgd.

Zvuk tek malo dublji na višim obrtajima i ne zamara.

To mi savršeno odgovara.

 

P.S. Milutin-NS

Inače, oduvek Limanac. I, a sada II...

Automobil i nije nešto očuvan, ima oštećenog laka, a u prvih šest meseci i tri nova sitna oštećenja na limariji od nepažljivih vozača po gradu.

I ajd, sad, kupi novi auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/23/2017 at 4:54 PM, Grafit said:

auspuh_2.jpg

 

1000 x izvini, znam da se ukusi razlikuju, da svako ima svoje misljenje (kao i dupe, pa mu tudje smrdi), ali sta je ovo?!?!?!? Pa ovo je '80ih izaslo iz mode  :sick:

 

I ne verujem da Bata ovo ima u ponudi, ODMAH idem kod njega da ga preslisam i pobacam sve sto je ostalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...