Jump to content
Goran
phantom

Bezalkoholno pivo

Recommended Posts

Ajmo iskusne pivopije jel neko probao ovo čudo :question: i koliko limenki može da se tera do 0,2 % za vožnju :wallbash: s obzirom da na 0,5lit piše da ima 0,05 promila alkohola :whistle:

matematika kaže 4x 0,5 lit ali jel baš tako u praksi :whistle: znam da zavisi od kilaže i iskustva čoveka :beer: ali neka vaša iskustva me zanimaju :thumbup:

Pozz :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nesto...ne moze da se poredi sa pivom. Bezalkoholno mozes da pijes koliko hoces valjda...a ovo...ne znam, zavisi koliko imas kg, koliko si jeo i sl. Meni je neka granica kada vozim 3 od pola litre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ovaj jelen Cool krs obican , nema ukus piva , nema ukus soka - nego nesto trece bzv skroz :) ... bolje piti koka kolu nego bacati pare na to ... a ko pije on pije alkoholno :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ko ne voli ukus piva , tj onu gorcinu ( kao ja npr. ;) ) , preporucujem tuborg limun , extra fora uopste nema ukus piva heheheh ;) - bolje i to nego bezalkoholno heheh :p . . . al' nikako za volan posle par komada !

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo iskusne pivopije jel neko probao ovo čudo :question: i koliko limenki može da se tera do 0,2 % za vožnju :wallbash: s obzirom da na 0,5lit piše da ima 0,05 promila alkohola :whistle:

matematika kaže 4x 0,5 lit ali jel baš tako u praksi :whistle: znam da zavisi od kilaže i iskustva čoveka :beer: ali neka vaša iskustva me zanimaju :thumbup:

Pozz :cheers:

Pa malo ti je loša matematika. Jedino ako si suv, odnosno bez ikakvih tečnosti u sebi. Koliko ja znam meri se procenat alkohola u krvi...

Kakva bi bila tvoja računica za žestinu koja ima 40% alkohola? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima jos jedna meni ok fora, ko je bio u Engleskoj i probao..

Shandy.

Pivo i limunada.

Ima i svapska varijanta koju zovu Radler , pivo i neka vestacka limunada koja lici na sprite.

Nije lose :)

Edited by Irokanji

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu za 0.2 promila mozes racunati na jedno pice, bilo pivo, vino ili nesto krace. Za 0.5 je to u proseku dva pica. Ima naravno izuzetaka zavisno od gradje, kondicije i slicno. Kako kaze Dora sa jednog drugog foruma "Bezalkoholno pivo ti je kao pornic na radiu" :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/28/2020 at 10:36 AM, Milutinac said:
Smorio ga stilo. Vidis kako se covek preporodio sa bravom? Jel vidis [mention=7770]MS PK[/mention] ?

Vidim, vidim

 


 

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...