Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Auto servis Fiat Centar Bogunović

Recommended Posts

Ovako,broj šasije ZFA19200000425716,motor 1.6 16v,2004 god,one se skidaju,ima ih dve,radi se o žabicama police jer se polica kači na njima i pomera se podizanjem petih vrata,ja sam ih i slikao ali mi ne ide ubacivanje slike...pozz

Edited by gogzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li imate i koliko košta senzor nivoa goriva za Stilo 1,6 16v 2004,broj šasije ZFA19200000425716...hvala unapred...pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li imate i koliko košta senzor nivoa goriva za Stilo 1,6 16v 2004,broj šasije ZFA19200000425716...hvala unapred...pozz

Poštovani,

senzor nivoa goriva nemamo na stanju, može se poručiti i cena je 6853,94. Rok isporuke je od 10-12 dana.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko kosta zamena glave motora( hidro test druge glave i pakovanje iste) za Grande Punto 1.3 m-jet 90hp ?

Unapred zahvalan

Mane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko kosta zamena glave motora( hidro test druge glave i pakovanje iste) za Grande Punto 1.3 m-jet 90hp ?

Unapred zahvalan

Mane

Poštovani,

hidro test iznosi oko 4000 dinara, demontaža i montaža glave 11900, a revizija glave 16461,00

Srdačan pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alfa & Lancia - Jesenja Akcija

Delovi za ALFA i LANCIA vozila - POPUST 30%

bogunovic.jpg

U cilju promocije originalnih delova, Fiat Centar Bogunović je samostalno pokrenuo "Jesenju Akciju" za Alfa i Lancia vozila u garantnom i vangarantnom roku. Delove možete kupiti, ili ukoliko ih nemamo na stanju poručiti, u periodu od 22. oktobra do 05. novembra.

Uslovi akcije:

Vozilo nije u garanciji:

Pravo na popust ostvarujete samo ukoliko ugradnju delova vršite u servisu Bogunović.

Vozilo u garanciji:

Pravo na popust ostvarujete samo uz garantnu knjižicu. Obezbedite delove za vreme akcije a ugradite ih kod ovlašćenog servisera kada dođe vreme za redovno održavanje kako biste zadržali garanciju. Sačuvajte račun kupovine delova kako biste dokazali originalnost istih.

Delovi obuhvaćeni akcijom: filteri vazduha, filteri klime, filteri ulja, filteri goriva, diskovi, pločice, svećice i grejači motora.

Akcija važi za fizička i pravna lica.

Rok isporuke za delove koji se poručuju je od 8 do 12 dana.

Akcija traje od 22. oktobra do 05. novembra.

Bogunović d.o.o.

Tošin Bunar 92b

11080 Zemun, Beograd-Srbija

tel/fax: 011/3190-168

011/3190-130

011/3190-057

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani koja je cena zamena dihtunga glave motora i zamena vodene pumpe! fiat marea 1.9td 1997god.?

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Poštovani,

zamena dihtunga glave i vodene pumpe iznosi 17880 dinara. U tu cenu je uključena demontaža i montaža glave, kao i ravnjanje glave. Medjutim tek kada bi došli u servis mogli bi da Vam damo tačne podatke, jer će možda morati da se zameni još neki deo. Inače dihtung glave iznosi 6685,92, a vodena pumpa 7307,41.

Srdačan pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milanche,

Hvala za plastikicu kod rukohvata, to je ta nijansa :thumbsup:

Sve preporuke za poslovnost sa moje strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani,treba mi set kvacila za fiat stilo 1.6 16v(105hp)(2005god),to je motor od Opela i korpa je drugacija u odnosu na fiat stilo 1.6 16v(103hp),lamela i druk lezaj su isti.Ja sam prevrnuo sve moguce i nigde nisam uspeo da pronadjem takvu korpu kvacila.Ako je ikako moguce da se poruci taj set preko Vas,ja bih ga porucio..Unapred zahvalan. Broj sasije je ZFA19200000958265.

Edited by batavs

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Poštovani,

set kvačila možemo poručiti za Vas i cena je 35161,92 .Rok isporuke je od 10-12 dana. Izvinite zbog kasnog odgovora, par dana sam bio odsutan.

Srdačan pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

accessories.jpg

Sada za svoja vozila, i naravno sebe, možete poručiti robu iz programa Fiat Merchandising & Accessories

fiatlineaccessori.jpgalfalineaccessori.jpglancialineaccessori.jpg

Pogledajte katalog dodatne opreme za Vaše vozilo i ispunite formular kako bi ste proverili cene i dostupnost. Obavezno navedite kataloški broj artikla za koji želite informacije.

Merchandising kataloge možete naći ovde

Merchandising.jpgMerchandising-alfa-romeo.jpgMerchandising-Lancia.jpg

Kataloge dodatne opreme za vozila možete pronaći ovde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani,

Interesuje me cijena vodene pumpe i ostalih dijelova koji se mjenjaju zajedno sa pumpom (znam da neki kais ide s tim, ali iskreno uopste se ne razumjem).

Auto je Fiat Punto 1.3 multiJet, 2003. godiste.

Unaprijed Vam hvala na pomoci..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani,

menja se klinasti kaiš koji iznosi 3192,48 dinara, zatim španer klinastog kaiša koji iznosi 6098,29 i naravno vodena pumpa koja iznosi 7117,92.

Srdačan pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milance moze li pomoc :D

Treba mi cena i da li postoji mogucnost da se nabavi nosac motora za punto mk2b ali 1.9 Multijet.

To je onaj punto za koji smo trazili i crevo od filtera za vazduh do protokomera :D

Treba mi onaj centralni nosac ispod motora, valjda ga neki zovu REKET ili tako nesto

Kod Gorana u servisu su mi rekli da nije isti kao za klasican JTD motor te da mora da se trazi a najbolje preko Vas

Broj sasije je ZFA18800004761842

Pozdrav i hvala

Edited by Djuntalica

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Prijaltelju,

nažalost verovatno ćeš morati i taj nosac da poručiš iz originala, jer je Goran apsolutno u pravu... Cena nosača je 11479,68 dinara.

Pozdrav :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha, majko rodjena moguce li je da mu je sve drugacije i papreno skuplje od jtda obicng :D

Al hvala na odgovoru i proveri cene, razmotricemo taj nosac, prvo da resim ocrevo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Poštovani,

dihtovanje kartera iznosi 2520 dinara+ diht masa koja iznosi 2524, a zamena semeringa radilice 4200 dinara+semering koji košta 464 dinara.

Srdačan pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani,

varijator faze iznosi 25179 dinara, a od 01 marta u akciji koje predstoji koštaće oko 16700 dinara.

Srdačan pozdrav

Koliko kosta varijator faze za stila 1.8 16V? :help:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani,

Koliko ce kostati od 1.marta komplet prednjih opruga za amortizere za Stila 1.9 MJT 120hp (88KW)?

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...