Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Auto servis Fiat Centar Bogunović

Recommended Posts

pozdrav milancetu,imam problem koji izgleda niko ne zna da resi,mozda vi znate! imam grande punto 1,2 8v i problem sa paljenjem kad je auto tj.motor hladan.Nece da upali iz prvog puta ,nego iz treceg 4,5 ...Zamenjene svecice ,neki senzor temperature skidana glava ( posto su majstori rekli ventili su u pitanju ) i tako redom a auto i dalje slabo pali.DA LI VI MOZETE DA RESITE PROBLEM ILI NE.imam jos mnoga toga reci ali da nedavim sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možemo rešiti problem,dodjite kod nas u servis. Čak i ako je neki specifičan i neobičan problem, imamo direktnu tehničku podršku od stane Fiata, tako da sve može da se reši.

Srdačan pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko bi kod vas u servisu kosta veliki servis sa delovima za alfu 145 2.0 T.S 114 kw 98god bez klime ako to ima veze??pozdrav

Edited by duxi-kg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

Evo pojedinačnih cena:

- Set zupčastog- 8452,61

- Klinasti kaiš- 3308,53

- Španer klinastog kaiša- 2896,56

- Duplonazubljeni kaiš- 9722,79

- Španer duplonazubljenog kaiša- 3573,48

- Pumpa za vodu- 6949,82 (ako bude morala)

- Zamena delova do 30.04. iznosi 4500,00

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Milance,

kupio sam skoro auto, Lancia Lybra 1.9 jtd 2001 godiste, i trebalo bi da se obavi par pregleda i zameni par stvari. Posto zivim u Vranju, bio bih zahvalan za informaciju vezano za cenu. Slabo se razumem oko automobila,tj ispod haube. Iako ih obozavam, ova je prvi koji sam kupio i prvi dizel koji vozim, matori imao warburg i zastavu pikap, tako da je ovo blago je reci premija :thumbsup:

E, sad, bio bih zahvalan za komplet cenu sledecih usluga, napomena da ne znam sta jeste, a sta nije deo velikog servisa :no

Zamena kaiseva, svih koji treba da se menjaju

Zamena ulja, pretpostavljam samo motornog

Zamena svih filtera

Zamena manzetne na servo upravljacu, struze kad se okrece u mestu dok ne dospem ulje

Proveriti po potrebi zameniti sta treba od delova kod termostata, ne drzi temperaturu na 90, otprilike 70, ne vezano koliko dugo vozim.

Proveriti stanje vodene pumpe

Proveriti lezajeve, stanje trapova

Ocistiti klimu, sve ona kanale itd...

Prekontrolisati usisni sistem i ocistiti ako treba

Ocistiti protokomer

Ocistiti intekuler

Ocistiti turbinu

Ocistiti brizgaljke

Ocistiti pastetu/pogacu, ima veze sa overbust ventilom, polma nemam sta je

I ako treba jos nesto ocistiti, a ne znam sta je, tipa dizne.

Posto sam dosao do malo boljeg auta, red je da ga sredim za sebe, i verovatno je deo ovoga preventivan, ali sta je tu je. Molio bi h te za cenu komplet usluge, da znam da li da dolazim za Beograd, ili da nadjem nekog ovde, mozda ne toliko sigurnog, ali jeftinijeg.

Cisto da budes upoznat, poslacu ovakav meil i u tim servis, pa uporediti sta je po mene jeftinije. Jbg, moram tako.

Hvala unapred na vremenu i odgovoru.

Puno pozdrava ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

Cena svih kaiševa i španera+vodena pumpa iznosi 17880,50 do 30.04, regularna cena 29068,00

Filter ulja-491,85

Filter za vazduh-803,69

Filter za gorivo-1634

Filter za klimu-1955,97

Zamena kaiševa i španera+svih filtera iznosi 7400,00 sa pdv-om

Manžetne letve volana su 8202,89, zamena je 2147

Servisni pregled vozila kod nas je 1057,00, kompjuterska kontrola je 1180, test motora 2950

Provera klime je 2950, a sa punjenjem iznosi oko 4600

Čišćenje svih dizni+montaža i demontaža je 4100(ostala čišćenja ne radimo)

Srdačan pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

postovani,

koja je cena reglaze trapa i balansiranje za fiat bravu?

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na brzom odgovoru :welcome:

Zanima me jos nesto :rolleyes: koja je cena diagnostike kvara na klima uredjaju??

Negde ispusta freon iz sistema, tj ne moze da opstane ni mesec dana...a ima pritisak u sistemu...?

I koja je cena kod vas za zamenu lezajeva na prednjim tockovima?

Pozdrav :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontrola klime i punjenje klime je 4583,00 i za par dana imate kod nas besplatnu kontrolu.

Zamena prednjih ležajeva je 1652,00 po točku.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milanče šefe,

sad me podseti kolega shone ; ako možeš da nam nabaviš povoljno (što jeftinije) šarke za zadnje prozore kod Punta 2a & 2b, Classic 3-vrata - bilo bi ti zahvalno dosta ex-vandžija sa foruma :thumbsup::unworthy:

i ja te pitah pre nekoliko meseci u vezi one glupe plastike - kao pečurke koja drži filter vazduha kod M-jet-a : šta bi sa tim može li se naći odvojeno i pošto :question: Pozz :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav druže,

mislim da neće biti problem oko šarki,zvrcni me. a što se tiče onog pina(pečurke)može da se poruči i košta 896,22 din

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milanche, koja je cena delova za veliki servis za Punta Mk2a 1.2 16V, Zupcasti kais, Spaner, Kanalni kais i pumpa za vodu? I naravno pitanje kakvog su kvaliteta delovi? :rolleyes:

Edited by Ticma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

cena zupčastog kaiša+španera je 3787,71, klinasti kaiš je 1432 ili 2820(pošto nemam broj šasije), a španer klinastog kaiša je 5158,02. Pumpa za vodu je 6137,97

U pitanju su originalni Fijatovi delovi.

Srdačan pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovanje, interesuje me koliko košta varijator, njegova zamena i da li imam garanciju u trajanju od 1 godine? Pored toga, zanima me da li prodajete senzor za temperaturu pojedinacno, ili poput Delte samo u sklopu celog desnog retrovizora?

U pitanju je lancia libra 1.8,2001 godiste..hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Milancheta, ako može :)

Koja je cena velikog servisa (delovi+rad) za Fiat Bravo 1.2 16v (2001), br. šasije ZFA18200005122825

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

varijator faze košta 30.619,81, zamena je 6411 din, i imate garanciju od godinu dana. Pošto smo mi ovlašćeni serviseri od strane FIATA(FAS-a) kao i Delta i kod nas je senzor u sklopu celog retrovizora.

Srdačan pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

evo pojedinačnih cena za veliki servis:

Filter za ulje-716,50

Filter za vazduh-627,12

Filter za klimu-2929,52

Set zupčastog(zupčasti kaiš+španer)-5448,31

Klinasti kaiš-3.787,70

Roler klinastog kaiša-1428,63

Španer kl.kaiša-3471,91

Vodena pumpa-5679,41

Hvala i pozdrav

Za Milancheta, ako može :)

Koja je cena velikog servisa (delovi+rad) za Fiat Bravo 1.2 16v (2001), br. šasije ZFA18200005122825

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

varijator faze košta 30.619,81, zamena je 6411 din, i imate garanciju od godinu dana. Pošto smo mi ovlašćeni serviseri od strane FIATA(FAS-a) kao i Delta i kod nas je senzor u sklopu celog retrovizora.

Srdačan pozdrav

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje

Kolika je cena velikog servisa za Fiat Stilo 1,6 16v?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani,

evo pojedinačnih cena:

Filter za ulje-469,03

Filter vazduha-963,41

Ffilter za klimu-1356,37

Set zupčastog-6715,95(zupčasti kaiš+španer+roler)

Kaiš alternatora-1948,25

Roler kl.kaiša-2932,05

Kaiš klime-3219,32

Srdačan pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...